Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Smetišnica: I'm not normal girl 1. del

I'm not normal girl 1. del

22
Vsako življenje se začne z rojstvom. Tako se je začelo tudi moje. Slišala sem zvoke. Slišala sem svoje starše govoriti in ju videla občudovati nekaj. Ampak nisem vedela kaj. Nisem vedela zakaj. Sploh se še nisem ničesar zavedala. Ali sem se? Ne vem. Ne spomnim se.

Rodila sem se pod imenom Pieper. Moja velikost je bila povprečna, teža tudi. Vse je bilo okej.

Čez dva dni sem pred sabo zagledala dva nova obraza. Bila sta od mojega brata Zacka in moje sestre Cheny. Bila sta prijazna obraza.

Naenkrat pa je pred mano zelo veliko kamer in zelo veliko lepo oblečenih ljudi. Okoli sebe slišim veliko govorjenja. Mogoče ga je malo preveč? Začnem se jokati. Nekako mi uspe. Ne vem kako sem to naredila.

Čez nekaj časa sem v avtu in se peljem domov. Očitno sem radoveden otrok. Opazujem mesto zraven mene, ki se nenadoma spremeni v prečudovito podeželje z majhno vasico. V tej majhni vasici je moja hiša. In v tej hiši je moja soba.

~ČEZ 9 MESECEV~
"Bravo! Pridi k meni Pieper! Pridi sem!" mi reče mami. Premaknim eno nogico, nato še drugo in spet prvo, drugo, prvo, drugo in naenkrat sem pri mami. Ta veselo zaploska. Ne vem kaj je tukaj tako posebnega ampak sem ponosna. Ne vem točno na kaj. Ampak mami je vesela.

Ko pride oči iz službe mu mami nekaj pove in tudi on pride do mene in mi zaploska. Nasmejem se. Mami se spet vsede na tla in ponovi besede. Jaz spet premaknem eno nogico, potem drugo, prvo, drugo in že sem spet pri mamici. Mami in očka sta zelo zadovoljna.

Vsedemo se v avto in gremo do nekega kraja, kjer sta Zack in Cheny celo dopoldne, da je meni in mamici dougčas. Prihitita do avta in se vsedeta vanj. Zack me požgečka in Cheny mi da poljubček na čelo.

~ČEZ 2 MESECA~
Vsi doma so zelo veseli. Oblečeni so v puloverje in pojejo pesmi med katerimi cingljam z zvončki. To je zagotovo moj najljubši čas v življenju. Mami mi reče: "Veš čez en teden bo prišel Miklavž. To je zelo prijazen človek. In vsako leto na začetku decembra pride z angeljčki in parkenljčki na obisk in vsakemu otroku, ki je priden prinese darilo."

Pogledali sva med neke porisane liste polne igračk. Potem je mamica izrezala delček lista in ga z pomočjo lepila prilepila na drug list. Potem je začela čečkati gor. Podobno kot čečkata Zack in Cheny ko prideta domov iz tiste stavbe v kateri sta cele dneve.

Potem, da mamica meni list in barvico ter reče: "Nekaj nariši za Miklavža, jaz oa grem skuhati kosilo in bom zraven tebe"

Primem barvico. Pogledam kaj je načečkala mami. Potem pa se odločim, da bom to prerisala. Mamine čačke so lepše od Chenynih. Tudi Chenyne so lepše od Zackovih.

***

Hi!
Odločila sem se, da začnem pisati novo zgodbo. Zagotovo se vam že zdaj zdi zelo bedna. Hehehehehe. Ampak vseeno upam, da vam je všeč.
Lp,
Like emojs
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
3
 
Tyyyyyyy
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oooooooo! noro dobro! 100000000000000000000000000000000000000000000000000000 % BEREM!
2
 
PA VOV! IDEJA IN POL, DA ZAČNEŠ S TEM, DA PUNCA PRIPOVEDUJE OD ROJSTVA NAPREJ!
 
Hvala!!!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to je enkratno!!!!!!!!!
2
 
Book📖
Tyyyyyyyyyyy!!Res ful hvala!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
WOW zveni zelo zanimivo. Sploh naslov. Všeč mi je, da je v angleščini! Super kar nadaljuj!
2
 
Hvalaaaaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Čimprej daj ven naslednji del!!!!
2
 
Bom, bom sam, da se kj zanimivga spomnem ker tole kar je zgoraj napisano ni niti malo zanimivo.....
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kul! Bom spremljala!
2
 
Hvala <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepooooooooo!!! Veš razlagati o svojem otroštvu je zanimivo ne pa bednoo<3 :stuck_out_tongue_closed_eyes::blush:
0
 
UlaTixka
Hvala ampak to NI moje otroštvo ampak izmišljeno otroštvo hehehhee
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lol. Je prav hecno, ampak hkrati lepo napisano. Super pišeš zgodbe!
Tvoja dg
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Smetišnica


Objava:

Ena konjska igrica

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Nova objava

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Za Bio

Ogledov: 39 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Božične kapice

Ogledov: 33 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Help me. Kemijjaa💀

Ogledov: 81 Odgovorov: 3
 
0
Biatlonka-prava
Objava:

Ogledov: 70 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Sorry

Ogledov: 72 Odgovorov: 1
 
0
Skrivni_božiček♥
Objava:

Skrivni božiček: I_LOVE_BUNNY

Ogledov: 67 Odgovorov: 2
 
1
NikomurNisemNicNaredila potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Res sm žalostna

Hejj, okej js res upam, da mi bo kdo znal pomagat. Res prosim odgovorite mi iskreno, to kar pac mislite. Torej...
Mene u soli zafrkavajo. Sm punca, ampak me zafrkavajo samo fantje. Najvecktat mi sam govorijo da sm PIFLARKA in men to ful ni okej. Nosim ocala in zobni aparat!!!! Vecino casa u soli sam poskusam bit nevidna, ampak me se useen najdejo in se zacnejo zajebavat iz mene. Da sem piflarka, pol mi govorijo da sem robot, kr sm kao ful pr mir.... Pc mql bolj resna sm pa mirna, kr sem introvert. Moje res dobre prijateljice bi verjetn rekle da sm smesna pa tko... Js res ne morem vec poslusat njihovih zaljivk. Tok so otrocji, pa smo 9. razred. Pol smo sli pa dons gledat nek film v dvorano (kraj je zaupen), no in sm se s prijateljico usedla v eno vrsto. No in za nama (dejmo jima rect A in B) sta sedela A in B. To sta ful nesramna tipa, en je iz mojga razreda (A), ta drug je pa sososolec (B). No in pol je A neki govoru moji sosolki, ki je sedela zraven mene. In pol je B vprasal A-ja, kdo ma to glavo ki sedi pred njim. In pol je A reku: Aja, to je una _______(moje ime),...
Pol naprej nism slisala ampak mislim da je reku piflarka kr sta se neki zasmejala. Js tok sovrazim moje sosolce in sososolce. Kdaj se bo to koncal? Sam se to leto.
A mi zna kdo pomagat, kaj naj naredim? Kako se naj pomirim? In res ne mislim hodit k svetovalni delavki pa tem (odraslim) ljudem.
Hvala vsem ze vnaprej.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(75)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(32)
Šport me na sploh ne zanima.
(45)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Dogfen
vse rastline ce pa neves pa lahko samo za ...
 
tri glasovi za DRIPP "Baby got passion ambition, ...
 
omg pikii to je TOK dobr aah :sob::heart::heart: ...
 
vse men je tut kaktus
 
oooo res lepo belcc
 
-ja -uciri kr sm bla bolana -curek vode ...
 
borderrrrrrr cutiee
 
17/20 :heart::heart::heart::heart:
 
monsteraa
 
oooooooo, co cute!
 
deja vu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
 
Hejjjj zdaj sem se spomnila ideje za 1 SONG:notes: ...