Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Moje (ne tok zanimivo) življenje 1. del

Moje (ne tok zanimivo) življenje 1. del

24
Rodila sem se kot Ana. Kot drugi otrok, druga deklica v družini. A moje življenje takrat še ni bilo niti približno tako, kot je zdej. Pa ne zato, ker sem bila še dojenčica. Imela sem eno bolezen. Epilepsijo. Še zdaj mi ni jasno, kaj to je. Ampak mi je mami povedala, da se je v možganih neki zalomilo. Prvo leto in pol sem še zdržala z njo, potem pa so se starši odločili, da grem na operacijo v Pariz. Tam sem bila 5 dni, od tega sem 4 dni prespala. Kako vem vse to? Ker mi je mami 2 leti nazaj povedala. In še danes imam pri sebi ostanek od operacije. No, saj izbire nimam. Vem, da vas je večina tuki desničarjev. Jaz nisem ena izmed desničarjev. In obstaja razloog. Ko so mi operiral možgane, se je zgodila ta stvar. Cela desna polovica je postala neuporabna. Več povem v naslednjem delu, da ga začnem pisat, pa rabim vsaj 5 :heart: in dva komentarja. Upam, da vamje blog vsaj malo zanimiv.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Oprosti, verjamem da si preživela hude čase! Drugače pa super blog!<3
2
 
Hvala ❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ja tudi meni je všeč tvoj bolg. Prosim nadaljuj z bogom in vrjamem da ti je bilo težko it čez te čase.
Sem dala:heart:
Lepo se imej:) kFAN
1
 
K-pop fan
Hvala❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
dober blog maš moj :heart:
1
 
Hvala ❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vav zelo dober blog (kar nadaljuj).
In seveda vse ka se je zgodilo zaradi tega si postala še močnejša.
Vendar vse se zgodi z razlogom. Absolutno dobiš moj :purple_heart:
1
 
Hvala ❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Rabm 2. del
0
 
Je že zunaj 🫠
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
najboljši blog
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:heart:najboljši blog
zaslužiš si moj :kissing_heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov blog


Objava:

BLOGMAS 2025 4. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Lyrics for ya 65. del

Ogledov: 58 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

CHRISTMAS SONGS 5. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

BLOGMAS 2025 3. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

PILOV ADVENTINI KOLEDAR 4. del

Ogledov: 56 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Lyrics for ya 64. del

Ogledov: 58 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

CHRISTMAS SONGS 4. del

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
2
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

O hej, prvo kot prvo, ti lahko brez skrbi ...
 
omggg kook kjutiii i lovee
 
Zootropolis :heart::heart::heart::rabbit::rabbit:
 
jelencek.rudolf.si
Zootropolis, kva pa drucga!
 
Nekdo, ki nekaj dela
Zotropolis
 
uauuu Nujn morš prebrat 1000 mladostnih ...
 
Taylor Swift lover
Jaz tudi izberem D
 
omgg, kok kjutii, lovam 🫶 js sm prebrala ...
 
Aja pa pošljite mi do 1.1.2026:hugging:
 
uuuuuu...... kapica na avatarju! paše ti...