snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Aura in Elis 1. del

Aura in Elis 1. del

6
//To je se enkrat objavljeno zaradi tega ker sem si zdej naredila acc//

Zbudila sem, se stegnila, pograbila telefon in in ugasnila alarem. Hitro sem vstala iz postelje, odgrnila zavese in odprla okno na stežaj. Vdignila sem svež zrak in se za kak trenutek zazrla v nebo. Počasi sem se premaknila k omari in jo odprla ter iz nje izvlekla par oblačil. Na hitro sem se oblekala in odšla v kuhinjo, kjer sem si naredila zajterk in ga pojedla. Pogledala sem na uro na mojem telefonu in ugotovila, da je že zelo pozno, zato sem pograbila torbo in stekla iz hiše in proti postaji kjer sem zagledala moje prijatelje. "Elis! Danes si pa pozna!" je zaklicala Ema. Brez sape sem pokimala in vstopila na avtobus. Še en šolski dan. Samo še malo in bodo zimske počitnice. Nekateri judje na avtobusu so se glasno pogovarjali, drugi pa so zrli v svoje telefone. Jaz sem samo globoko vdihnila in izdihnila. Rabila sem se umiriti. Avtobus se je zavsatavil in sem iztopila. "Samo še malo," je rekel Max. "Samo še malo," sem pokimala. "Zakaj še niso počitnice!" je pritožujoče rekla Dina. "Saj bodo bile kmalu," jo je potolažil Andrej ter jo poljubil na lice. Prijela sta se za roke in vstopila v šolo. "Kaj ta dva hodita?" me je začudeno vprašala Ema. "Najvretneje" sem se skomignila z rameni in se še sama vstopila v šolo. Ema je malo postala ter se nato podala za mano.
Čas v šoli je potekal zelo počasi. Skoraj bi umrla od dolgčasa. Amapak to je vsaj malo boljše kot če bi morali pisati test.
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.
Avatar Tris🔪 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Snapchat

hejlaa....js sm pred parimi urami končno dobla snep....sm ugotovila da ni neke bas..sam je ka je ....glede na to da sm 9.razred je blo kr mal ze potrebno...mene pa zanima kak si ga omejit kr nocem bit zarad tega ze tak fuuul na telefonu...plis pomagajte🥰:heart:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(36)
Vesela šola me ne zanima.
(62)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(107)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(32)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

seksi bejba
hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj! počasi! kako ...
 
Ojla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Če nisi ...
 
Ful dobro, priporočam vsem novim, bravo!
 
lovee itt,pac tvoje objave so dbesttt pikiii
 
jaa full je lepo, basically je trik da kar ...
 
Rachel Green
ful ti hvala za to.:heart_eyes::kissing_heart: ...
 
wow vbistvu je boljše kot si misliš 🥰
 
ježekkužek123
Zelo lepo in čeprav nisem naročena na tebe ...
 
ježekkužek123
Se prijavljam z veseljem in zlo dobra igra!!!!:blush::grin::wink::hugging::relaxed:🩷:bloss