Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: IZPOLNJEVANJE OBLJUBE 1. del

IZPOLNJEVANJE OBLJUBE 1. del

12
KATTIE DONN
Jack mi reče: "Hey, Kattie, bi nama z Brianom pomagala izpolniti eno obljubo, ki sva jo dala najinemu prijatelju, preden je umrl?" Navdušena sem. "Itak! Kakšna pa je?" vprašam. "No..." menca Jack. "Daj povej, no," se zasmejem. Jack zavzdihne in reče: "Ustaviti morava Blackmana. Boš pomagala?" "Jasno!" vzkliknem. Komaj čakam!
JACK MOONLIGHT
Počutim se bolje, ker sem to povedal Kattie. Ampak zelo si želim, da bi bil Zero še živ... Nenadoma mi solze privrejo iz oči in jezno si jih obrišem. Ker ne zaspim, vstanem in vidim, da je Brian v dnevni. "Ti je prav, če nama Kattie pomaga?" Brian prikima. Sploh mi ni bilo treba reči, pri čemu naj nama pomaga.
KATTIE DONN
Lep dan! Mi je pa žal za Brianovega in Jackovega prijatelja. Vidim Phoebe in grem do nje. "Ojla," ji rečem. "Živijo," izdavi skozi solze. Začudeno jo pogledam. Potem a jo vprašam: "Je vse ok...?" Odkima. Zavzdihne in mi reče: "Ne morem več... To ti moram povedati." "Ok..." sem radovedna. "Jack ti je povedal o tisti obljubi, ne?" reče. "Ne, vprašal me je samo, če jima jo pomagam izpolniti," odkimam. "Pa veš, komu sta jo dala?" me vpraša. Odkimam... in nato bruhne v jok. "Oprosti," hitro rečem, ampak res ne vem." Ona pa odkima in reče: "Nisi kriva ti! Samo... to obljubo... smo dali... mojemu fantu Zeru..." in spet bruhne v jok. "Oprosti..." zašepetam. Ona zopet odkima. "Je že ok," reče nato pa doda: "Lahko prosim, prosiš Jacka ali Briana, da ti to razložita? Jaz... jaz ne morem..." nato pa obmolkne. "V redu," zašepetam in grem stran.
Pri kosilu pa vprašam: "Mi lahko malo podrobneje razložita?" "Jack prikima, Brian pa začne: "S Phoebe sta se spoznala v Ameriki, ko pa sva jaz in Jack igrala nogomet - onadva sta sedela na klopci zraven naju - ju je napadel Blackman. Spravil se je nad Phoebe, Zero pa je skočil pred njo in..." obmolkne. Zajamem sapo. Isto naredi Brian in dokonča: "Njegov urok ga je zadel."
Zvečer, ko smo že v postelji, gledam v steno. Uboga Phoebe... No jasno, saj sta tudi Jack in Brian prizadeta, ampak Zero je bil Phoebin fant... Pa še rešil ji je življenje... Tako žalostno... :cry: No ja, kakor je komu namenjeno... in potem zdrsnem v spanec.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Waw. To je pa nekaj kar bom ZAGOTOVO brala. Obožujem take zgodbe, samo poizkusi malo bolj razvleči dogodke. In bilj podrobno opisuj čustva. Sicer pa je odlično.
1
 
Hvala za pohvalo in za predloge. Bom upoštevala :)
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Objava:

V ljubezni je pač tako 1. del

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Skrivnost božičnega večera 4. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 3
 
6
Bluberry
Objava:

Labodje jezero -4. poglavje / 1. del-

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 3. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 4
 
12
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 56 Odgovorov: 0
 
3
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
8
Sončicaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Gimnazija

Zanima me kakšne so vaše izkušnje, če hodite da splošno GCC (gimnazijo celje center) al pa splošno gim. Lava? Aja sem tudi glasbenica in me zanima kaksne so vaše izkušnje z vzporednim izobraževanjem (gimnazija+srednja glasbena). vesela bom vsakega odgovora. Pa lep december :)
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(38)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(14)
Šport me na sploh ne zanima.
(22)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Pretežka odločitev... Ok, Junaki 5. razreda. ...
 
Jutri bom siten kot pes! Moja najljubša ...
 
aaa, pikica res obožujem lovjuu:heart:
 
Fuuuul dooobrrr!!!!!!!!!!!!!!!Spremljam!!!!!!:grinning::hugging::hugging::grinning::grinni
 
O koook dobr pa lepooo!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cla
 
O vaaaaaaaaaav!!!!!!!!!!!!!!!!:hugging::hugging::hugging::wink::grinning::clap::kissing_he
 
Pa koga to briga. Svoje sošolce razkrivaš ...
 
Hihihihihii.Smešen!!!
 
Ful dobr!!:grinning::grinning::heart_eyes::clap::kissing_heart:
 
Super:grinning::grinning::grinning::grinning: