Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Igralnica: Harry Potter igra 1. del

Harry Potter igra 1. del

8
odločila sem se da naredim igrico. Gre se o Harry Potterju. vsi ,ki se bi prijavili pišite spodaj. torej pravila igre so:jaz vas bom vpisala v spin the wil, ta pa bo odločil v katerem domu boste bili. Nekdo bo bil predsednik študentov svojega doma. dobili boste različne izzive, ki jih boste morali kot skupina rešiti. Lahko si naredite tudi svoj profil(to je vaša odločitev). naj objavlja predsednik.

prosim da se vas prijavi čim več, da vas bo tudi v domobih več, ker je drugače prezzveze.


lysm
KOALA POTTER FAN:kissing_heart::kissing_heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
se prijavim
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
evo pa se ti še jst prijavim sam jst nebi bila vodija🩷🩷
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ig da bi se prijavila, sam rabim svojga bossa, kr js sem bolj kot ne sledilka 🥲
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prijavim se
0
 
Js bi bila stabo😅
 
OKIIIIIIII LAHKO svaaaaaaaaa!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pridem komaj čakam
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prijavlam se (in če te zanima sem Puhlepuf jaz, ampak je vred tud če žrebaš) če nhiče nebo želel biti predstavnik se ponujam
3
 
ful dobra ideja, dragč
 
magar ta na pilu, (zdaj je tu še boljša ideja) ali pa naredi vprašalnik v naslednjem delu mi ti napišemo odgovore nato pa vsakemu v nabiralnik napišeš ker dom je
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Prijavim se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RESRESRESRESRES si želim biti v Drznvraanu prosim!!!!!!! Glede spolzgada sem bolj Harry style, res nočem, res pa je, da je stereotipno prikazan ko slab dom. Če je bil ustanovitelj slab, to še ne pomeni, da so učenci, ne?
Res fina igra!:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
3
 
Mišljeno je Harryjev stil, ne Harry Styles🤣
 
Ok mislim da bi lahko prišel v drznvran
 
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Samo nekaj a lahko nisem predsednik ker imam veliko dela? Hvala
 
Sam še eno vprašanje(oprosti ker sem tečen) kako naredimo profil za določen dom?
 
ne rabis nic skrbet bo to zrihtal predstavnik
 
Asmlohpredstavnicaplisss
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
prijavim seee
0
 
pa ce je kksna poznost da bi bla predsednica,..
 
Ja istooo
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kakšni so ti izzivi?
0
 
Hary
različni
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
:bangbang:JAZ SE PRIJAVIM:exclamation:PRIJAVI ME PROOOSIIIM:bangbang:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej, se bom pa tudi jaz prijavila. Predlagam ti, da vsakega tekmovalca vprašaš kam ga je uvrstil klobuk izbiruh. Drugače se pa sama odloči. Pa če ne bo dovolj predstavnikov, se javim jaz.
0
 
ja magar ta na pilu, ali pa naredi vprašalnik v naslednjem delu mi ti napišemo odgovore nato pa vsakemu v nabiralnik napišeš ker dom je
 
Ok. Bom videla.
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nujno se bom prijavila
0
 
A sem lahko predstavnica?
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Prijavim se, ampak ne bi bila predstavnica, ker imam preveč dela<3
komaj čakammm
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
oj
se prijavim sam bom vidla kako bom ker mam velko za šolo. se bom potrudla:kissing_heart:. za skupino pa mi je vseeno v keri sem
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hola... mmm... jaz lahko, vendar (malce čudno se sliši) nimam vsakodnevnega dostopa do računalnika... Drugače, bi pa šel... P.S. Če ma kdo kakšno rešitev kak to rešit, pač naj napiše... LP. BLOBIE :grin:
0
 
Ja saj ne bom vsak dan objavljala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaaa.. upisala bi se :heart_eyes:
in kako vemo v katerem domu bomo bili?
0
 
Vsr bom povedala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Se prijavim
0
 
Super👍
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Prijavlajm se,:grinning:...super igra:heart_eyes:
0
 
O hvala😘
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jaz bi se tudi prijavil
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Prijavim se!:slight_smile::kissing_heart:
0
 
Ok hvala
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Igralnica


Objava:

Če je komu dolgčas

Ogledov: 14 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

uganka

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

kmalu bodo počitnice

Ogledov: 27 Odgovorov: 3
 
1
Objava:

Matematično čaranje 8. del

Ogledov: 41 Odgovorov: 3
 
0
Objava:

pick my perfect outfit 3. del

Ogledov: 98 Odgovorov: 12
 
5
Objava:

Vsiljivec 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 7
 
0
punca18
Objava:

ENA IGRA ZA PRIJAVLJENE

Ogledov: 99 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

RATE THE TREND 1. del

Ogledov: 81 Odgovorov: 5
 
2
nakitt potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Nakit

Hej ali kdo ve kje ti lahko v Celju pomanjsajo/ skrajsajo zapestico? Ali to delajo tudi v Zlatarni Celje in koliko stane?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

kul js sm mela skor isto idejo za blog pa ...
 
i guess da je to najdaljša objava..
 
jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Heej! Mogoče bi ti to pomagalo: https://www.longchamp.com/cz/en/products/handbag-l-L16260
 
O vavvv ful lepo
 
omajgaaaad kuk maš lepe nohteeeee. jst si ...
 
narisala sm ga z zažganimi zobotrebci
 
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...
 
o maj gat gorl! misnla sm da sploh ne bos ...