snofi
Naslednji Pil izide 9. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Easy&Healthy Meal 1. del

Easy&Healthy Meal 1. del

6
Hejj, v tem blogu bom govorila o zdravih in enostavnih obrokih, ki si jih lahko pripravite tudi sami:) Povedala vam bom recepte obrokov, katera skuham doma(js al pa mama no kdj tut dad(ata) doma odvisn). Mi smo zlo preprosa family<3, radi potujemo(čeporv več al manj iz avrtom tut če se je treba vozt dva dni ker fotr enostavno !sovraži! letala!), pa smo bl športn tip tk, da kuhamo več al mal bl zdravo(pa ne sm tard tega, ampak nasplošnu živimo bl zdravu, tk nam je bl ušeč:))
No gremo na blog!:D
Danes vam bom povedala en easy recept k sm ga skuhala donc za večerjo!:)
*b*Špageti z paradižnikovo omako*b*
*roza*Sestavine:*roza* *b*makaroni*b*-mi smo dal *i*500g za vse štiri*i*(*špageti),*b*paradižnikova mezga*b*,*b*začimbe*b*,*b*(1)čebula*b*,*b*sol*b*,*b*parmezan*b*
*modra*Težavnost:*modra**b*:fork_and_knife:(1/5)*b*
*zelena*Predviden čas kuhanja:*zelena*25-35min
*b*Postopek:*b* Najprej sm sesekljala čebulo na majhne koščke, nato sem jo stresla v lonec in prepražila. Ko je bila čebula zlato-rjavkaste barve sem dodala še paradižnikovo mezgo(notri jo vliješ po občutku pa odvisno kok vas je, za enga js dam pol čebule, paradižnikove mezge dam pa zmeri mal več kot je čebule) vse skupi sem premešala in začela dodajati začimbe(dala sem sladko papriko, česen, baziliko, majaron. Dodala sem še malce soli. Vse skupaj dobro premešamo!
Potem pa poiščemo še en lonec za naše špagetkee, torej... no sej ubistvu a mi je treba razlagat kk skuhat makarone? Sj to pa veste ane? No ugl pol sm skuhate makarone in jih odcedite. Makarone dodamo v lonec kjer imamo omako, nato vse skupaj dobro premešamo. Iz omare vzamemo krožnik(xD) in nanj vsujemo makarone, po želji na vrh naribamo še parmezan. In to je to! čist easy:) lovam, men je ful ušeč!!

To je to! Upam, da vam je blog všeč, če žeilte lahko poskusite:) Aja pa če vam je všeč loh stisnete na like;)
Uživite zadnje tedne počitnic!<3
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Tudi mi sami doma velikorat skuhamo špagete/makarone s paradižnikovo omako, pa mamo tut tko ful podoben recept sam ponavad dodamo še kako zelenjavo:green_heart: drgač pa zlo zanimiv in dober blog tk da tudi ti uživejj🫶
Bella
0
 
o super:) hvala ti<33
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla! Spremljam blog, ker tudi doma podobno jemo ;) mi včasih tudi skuhamo špagete s paradižnikovo omako ampak dodamo še papriko, korenček, bučke...
0
 
+ zelo dober blog<3
 
hvalaa, lepo ja mi tudi vcasih ampk. ismo meli in pa se praznik je bil
 
aa ok, mi pa imamo zdaj poleti vse te stvari na vrtu tej pa je lažje <3
 
aaa najs mi smo pa u bloku tk da nimamo vrta😭
 
aa škoda :/
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super samo eno vprašanje. Kaj če maš krožnike v predalu?
0
 
hvala, ahhahahahha pol jih uzams pa iz predala hahahah
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

Knjige 1. del

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Christmas vibee♡ 3. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

pomoč, ki pride vedno prav<3

Ogledov: 77 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

~Time for christmas~ 1. del

Ogledov: 89 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

My fav pesmi ta teden!!!! 8. del

Ogledov: 87 Odgovorov: 3
 
5
Objava:

Margot pošilja pozdrave

Ogledov: 123 Odgovorov: 5
 
7
Objava:

My morning routine_🌷

Ogledov: 88 Odgovorov: 1
 
7
Oli potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

NPZ NAPOMOCCC

hejjj
Mene zanima kk se vi prpravlate na NPZ pac kdan se zacnete pol kk iz kje kolk casa kake vaje.... sama mam matematiko ze vsa leta 2 zato se bom mogla potrudit sam ne delam domacih nalog ja vem da bi jih mogla pol hodim na priprave sam zdj ze neki casa nism bla ker al so odpadle al mene al uciteljice ni blo tk da ja
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(133)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(59)
Šport me na sploh ne zanima.
(88)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

A bi lahko naredila enga broken heart al ...
 
jst si fotoapara al pa legice
 
u njama heheh give me ♡♡♡
 
iiiii wow ful kjut obožujem pulover:heart_eyes:
 
uuu cute mislim da jih lahko voham iz slike:yum:
 
Cuteeeee! A daš lahko naslednic kaksnega ...
 
a je to kaksna znana osebnost
 
Zanimivo, samo malo je nesmiselno, da jo ...
 
ZElo mi je vsec zgodba, pa tudi dobro je, ...
 
zanimivo samo ni treba dati nov odstavek ...
 
Ooooo čute kok lusnnn:cat: