Nov teden, nov kpop blog. Novi albumi, pesmi, intervju in še več >>>
Se zlo opravičujem da bloga ni blo že včeri, namen sem mela vsako soboto ampak tut nedelja je ok. Se mi zdi da nimam velik za povedat v uvodu tko da začnimoooo!
*roza*Comebacki*roza*
~Babymonster: mini album CHOOM:
-Choom: 9/10 pesem mi je fulll všeč tko res dobre rap dele ma, tudi refren ima ful dober beat, tko nasploh mi je všeč, se mi zdi pa, da bi bila koreografija velik boljša s tako glasbo (od tekmovalne hip-hop plesalke) in mi gre prov na živce
-Moon: 7.5/10 dost basic pesem ampak mi je všeč
-I like it: 7/10 zabavna ampak nič posebnega
-Locked in: 8/10 tko daydream vibe
~Cortis:
-Redred: glej prejšnji del
-TNT: 8/10 dost dobra
-Acai: 7/10 tko rahlo zanimiva moram priznati ampak ni bad
-Wassup: 6.5/10 rahlo dolgočasna
-Blue lips: 9/10 perfektna za moj soft songs playlist
-Youngcreatorcrew: 6/10 meh ne najboljša pa kaj je to jodlanje :rofl::rofl::rofl:
~Unchild:
-Unchild 8.5/10 fajn pesem pa tko daje old kpop vibe, lovam vse barve v MVju
-Energy: 9/10 diveeee
Prihaja:
~Nmixx: album Heavy serenade (11.5.2026)
*zelena*Novice*zelena*
~Pozabila povedat prejšnji teden ampak 21. 4. 2026 je debitirala nova skupina Unchild tko da se mi zdi fer da predstavim memberje:
:spades:Heekie (히키) :flag_kr:
Byun Seo-young (변서영)
Vodja, glavni raper
2007
:clubs:Yeeun (예은):flag_kr:
Park Ye-eun (박예은)
Lead (kako bi to v slovenščino prevedl?) vokalistka, visual, center
2006
:blossom:Tina (티나):flag_cn:
Bian Tianyu (边天语)
Byeon Cheon-eon (변천언)
Visual, lead plesalka, subvokalistka
2008
:ribbon:Ako (아코):flag_jp:
Sasaki Ako (佐々木 亜子)
Subvokalistka
2008
:purple_heart:Evon (이본):flag_kr:
Lee Ji-min (이지민)
Glavna vokalistka
2008
:star:Haeun (하은):flag_kr:
Na Ha-eun (나하은)
Glavna plesalka, Maknae
2009
(vir: Kprofiles)
~vse članice BlackPink ter Karina in Ningning iz Aespe so obiskale Met galo, zelo so bili pohvaljeni outfiti od Lise, Jisoo in Ningning (Jisoo in Ningning sta bili moji najljubši), medtem ko sta bili Rose in Jennie kritizirani za preveč preprosti obleki
~Ador je izjavil, da se pogovori z članico NewJeans Minji glede nadaljevanja s skupino odvijajo v pozitivni smeri
*modra*Intervju*modra*- današnja gostja je *modra*Yana10*modra* 🥳🥳🥳
-Koliko časa si že fanica kpopa in kaj te je pripeljalo do odkrivanja kpopa?
~uhh dobro vprašanje lol<33 mislim, da tak 2 leti...?
-Katera skupina je tvoja najljubša in zakaj? Kdo je tvoj bias?
~STRAY KIDS EVERYWHERE ALL AROUND THE WORLD:sparkles::heart: sem ot.8, če pa morem zbrat pa Bang Channn<3
-Si si sama kdaj želela postati kpop idol?
~mah niti ne i guess, če že sam zto, da bi jih spoznala lol, ker, če greš to dejansko delat se moreš odločit i mean odpovedat življenju, ker je pol tvoje življenje SAMO to in like mislim, da nene lih vsaki dan se oni družijo z družino pa prjatli, a ne? <3
Hvala Yana10 za sodelovanje v intervjuju <<<333
No s tem je tale blogec zaključen, lepo se mejte :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
GinnyWF
Se zlo opravičujem da bloga ni blo že včeri, namen sem mela vsako soboto ampak tut nedelja je ok. Se mi zdi da nimam velik za povedat v uvodu tko da začnimoooo!
*roza*Comebacki*roza*
~Babymonster: mini album CHOOM:
-Choom: 9/10 pesem mi je fulll všeč tko res dobre rap dele ma, tudi refren ima ful dober beat, tko nasploh mi je všeč, se mi zdi pa, da bi bila koreografija velik boljša s tako glasbo (od tekmovalne hip-hop plesalke) in mi gre prov na živce
-Moon: 7.5/10 dost basic pesem ampak mi je všeč
-I like it: 7/10 zabavna ampak nič posebnega
-Locked in: 8/10 tko daydream vibe
~Cortis:
-Redred: glej prejšnji del
-TNT: 8/10 dost dobra
-Acai: 7/10 tko rahlo zanimiva moram priznati ampak ni bad
-Wassup: 6.5/10 rahlo dolgočasna
-Blue lips: 9/10 perfektna za moj soft songs playlist
-Youngcreatorcrew: 6/10 meh ne najboljša pa kaj je to jodlanje :rofl::rofl::rofl:
~Unchild:
-Unchild 8.5/10 fajn pesem pa tko daje old kpop vibe, lovam vse barve v MVju
-Energy: 9/10 diveeee
Prihaja:
~Nmixx: album Heavy serenade (11.5.2026)
*zelena*Novice*zelena*
~Pozabila povedat prejšnji teden ampak 21. 4. 2026 je debitirala nova skupina Unchild tko da se mi zdi fer da predstavim memberje:
:spades:Heekie (히키) :flag_kr:
Byun Seo-young (변서영)
Vodja, glavni raper
2007
:clubs:Yeeun (예은):flag_kr:
Park Ye-eun (박예은)
Lead (kako bi to v slovenščino prevedl?) vokalistka, visual, center
2006
:blossom:Tina (티나):flag_cn:
Bian Tianyu (边天语)
Byeon Cheon-eon (변천언)
Visual, lead plesalka, subvokalistka
2008
:ribbon:Ako (아코):flag_jp:
Sasaki Ako (佐々木 亜子)
Subvokalistka
2008
:purple_heart:Evon (이본):flag_kr:
Lee Ji-min (이지민)
Glavna vokalistka
2008
:star:Haeun (하은):flag_kr:
Na Ha-eun (나하은)
Glavna plesalka, Maknae
2009
(vir: Kprofiles)
~vse članice BlackPink ter Karina in Ningning iz Aespe so obiskale Met galo, zelo so bili pohvaljeni outfiti od Lise, Jisoo in Ningning (Jisoo in Ningning sta bili moji najljubši), medtem ko sta bili Rose in Jennie kritizirani za preveč preprosti obleki
~Ador je izjavil, da se pogovori z članico NewJeans Minji glede nadaljevanja s skupino odvijajo v pozitivni smeri
*modra*Intervju*modra*- današnja gostja je *modra*Yana10*modra* 🥳🥳🥳
-Koliko časa si že fanica kpopa in kaj te je pripeljalo do odkrivanja kpopa?
~uhh dobro vprašanje lol<33 mislim, da tak 2 leti...?
-Katera skupina je tvoja najljubša in zakaj? Kdo je tvoj bias?
~STRAY KIDS EVERYWHERE ALL AROUND THE WORLD:sparkles::heart: sem ot.8, če pa morem zbrat pa Bang Channn<3
-Si si sama kdaj želela postati kpop idol?
~mah niti ne i guess, če že sam zto, da bi jih spoznala lol, ker, če greš to dejansko delat se moreš odločit i mean odpovedat življenju, ker je pol tvoje življenje SAMO to in like mislim, da nene lih vsaki dan se oni družijo z družino pa prjatli, a ne? <3
Hvala Yana10 za sodelovanje v intervjuju <<<333
No s tem je tale blogec zaključen, lepo se mejte :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
GinnyWF
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
wow bravo yana19. a lah js sodeljem?
1
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omajgadd girll ta blog je tak the best!!
pac love itt!!
pa men sta isto tko zloo usec greengreen pa choom pac these bangers are fire:fire:
pa idont get zaka usi neki govorijo da so od Rosé outfiti vedn podobni, pac wdym bro ce so tok lepi+ful ji pristajoo+tko al tko je tok lepa!!
pa v nasledn del loh das se WDA(whole different animal) od aespa ka je dans prsla(em ofkors jo obozuj heh<3)
mej se fajnn :)
pac love itt!!
pa men sta isto tko zloo usec greengreen pa choom pac these bangers are fire:fire:
pa idont get zaka usi neki govorijo da so od Rosé outfiti vedn podobni, pac wdym bro ce so tok lepi+ful ji pristajoo+tko al tko je tok lepa!!
pa v nasledn del loh das se WDA(whole different animal) od aespa ka je dans prsla(em ofkors jo obozuj heh<3)
mej se fajnn :)
0
Omg hvala da lovaš <333 drgač ja tko comebacki zadnje čase so fire in itak bom dala wda v naslednji del 🫡🫡😚😚
Moj odgovor:
nakitt
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Nakit
Hej ali kdo ve kje ti lahko v Celju pomanjsajo/ skrajsajo zapestico? Ali to delajo tudi v Zlatarni Celje in koliko stane?
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
Heej!
Mogoče bi ti to pomagalo: https://www.longchamp.com/cz/en/products/handbag-l-L16260
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...



Pilov blog