snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Moj Life 1. del

Moj Life 1. del

8
Živjo!

Ena PILovka me je prosila, če lahko objavim blog o sebi in tukaj je! :grinning:


Pa začnimo! :nerd:

Stara sem torej 12 let in hodim v 7.razred. Imam starejšega brata in mlajšo sestrico. Obadva znata biti precej nadležna. :unamused:

Šola...jah nisem velika ljubiteljica šole. Sedmi razred mi je res težek. Tako da mi gre moja sestrica na živce ko sitnari, kako je težek četrti razred in da ona ne zmore. :expressionless:
V šoli imam najraje tehniko. Sovražim pa matematiko! :disappointed_relieved:

Imam precej tečne sošolke in sošolce. Razumem se le z dvema sošolkama. Pa tudi onidve me včasih izdata. :sweat: Sošolci pa...no comment! :triumph:
Vse ostale sošolke so zelo važne in nesramne. Oblačijo se kot bi bile že v srednji šoli in vse so odvisne od telefona in družabnih omrežij.
Jaz imam le Snapchat ker imamo z bratranci in sestričnami gor skupino, po kateri si veliko pišemo. :innocent:

Drugače sem pa dosti običajna dvanajstletna punca, ki trikrat tedensko trenira tenis, hodim k skavtom. Kot izbirni predmet v šoli hodim na nemščino in na krožek hodim na kuhanje ter šolski pevski zbor, saj zelo rada pojem! :green_heart:

Najboljše prijateljice nimam, ravno zato sem prišla sem. Enkrat sem šla prespat k sestrični, ki je naročena na PIL in izvedela sem za spletno stran. Takoj doma sem na računalniku poiskala tole spletno stran in nekaj časa delovala kot neregistrirana, zdaj pa kot registrirana. :blush:

Zelo si želim svoj telefon, ker ga še vedno nimam, ampak mislim da bo ta želja še nekaj časa le želja, saj ga baje dobim šele za v srednjo šolo. Sem edina v generaciji brez telefona. :sob:
Snapchat sem si naložila kar na bratov računalnik, kjer sem tudi pogledala vse epizode Wednesday - vse so super ampak prva je vseeno najbolj carska! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Če vam je bil tale del všeč, prosim stisnite :heart: in
komentirajte.

No, lep ponedeljek vam želim!

Wednesday 1
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej. ful mi je vsec tvoj blog, in to da hodis k skavtom. imate tudi vi letos TakSi mogoc sma v istem ognjiscu in se lahko vidima.zelo mi je vsec tvoj profil in s tem da nimas telefona ni nic narobe.saj ves to. mogoce bi lahko bile ibf ali ibff. se vidima, in ce imas kdaj cas za klepet mi napisi:heart::sparkling_heart::heartpulse::grinning:
0
 
Ojla! Res ti hvala! Oprosti TakSi mi jimamo tega. A imate vi Kvajdej? Hst sm bila leta 2022! 😇 Hvala tud za profil! Ja vem da ni. Samo se malo bednega počutiš…Ja itak!!! Lahko sva ibff in se kdaj med počitnicami dobiva na klepetu!!!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla!
Super blog. Snapchat se da naložiti na računalnik? Oooo nisem vedela... Tud jaz nimam telefona in sem edina. :expressionless:
Lp :kissing_heart:
1
 
Hej!
Hvala! Se da ja! Super, nisem sama!😍
lp!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Najprej hey:upside_down:
Tvoj blig me je res zelo všeč, pa dobra tema je. 🤭vse pohvale tudi iz moje starni:star2:
0
 
Hej!
Res ti hvala! Mi veliko pomeni <3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejlaaa pozdravljena, najprej vse pohvale za super blog:kissing_heart:. Vem, kako ti je med važnimi sošolkami, tudi moje sosolke niso dosti boljše (vejpajo, makeup, crop top, umetni nohti itd.:unamused: ker mislijo da so "kul" a si z vejpanjem samo škodujejo). Aha glede šole ja 7 razred je siten a pocakaj da pride 8 in s tem ogromno totalno zabitih predmetov npr. fizika, kemija, biologija:unamused: (meni osebno naravoslovni predmeti niso vseč, a ce so tebi super:blush: ker jih bo veliko lol). Vidim da imava obedve sovraštvo do matematike lol:joy::sunglasses:. Moje sozalje da si stara 12 let in se nimas svojega telefona jaz sem svoj prvi pametni telefon dobila pri 10 ali 11 letih:grin: (svoj prvi telefon na tipke pa pri 8 ali 9). Res upam da ga kmalu dobiš saj menim da je 12 let več kot dovolj za pametni telefon, glede na to da ga imata moja bratranca ki sta stara pol toliko kot ti:unamused::expressionless:
pozdravček
pač.ena.punca
1
 
Oprosti mi da sem napisala cel spis😅😅😅
 
Ojla! Res ti hvala za tale spis!!! :)))) Jih rada berem, haha <3
Ja, meni gre tok na živce ko mislijo da so kul ubistvu se pa le osramotijo.
Ah ta šolaa......!!!! Sam počitnice bi plisssss! Naravoslovja sploh ne sovražim tok, joj ampak kot da nimammo že dost predmetov! :(
TELEFON....se meni tud zdi da sem že dost stara, moj brat ga je dobil že v osmem (!) pa blagor tvojima bratrancema!!!!
Hvala ti!!!
W1
 
😘😘😘😘😘ni panike se kdajjjj
 
<333. Ful fajn osebica siiii!
 
Hvalaaa enakooo💖
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.
julia potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

fnt

hejj js nimam nekga hudga problema al pa tezave sam zanima me ce je to normalno in sicer s fantom sva skp skor 3 leta in pc res se mava rada js mm njega neskoncno on pa tut vem da ma mene no in pc midva sva tut sosolca in se vidva skor usak dan ampk se izven sole bl mau kr js nesmem hodt vn zard strogih starsou pa tut zvezo skrivam ceprou neki vejo ampk ja prezakompliciran je da razlagam (aja pa to pism tut bl k ne kr mi je dc) pa drgc sva pa skos na facetimu/se pogovarjava/snapava...pc res nemorva bit narazn no in ja zadnic mi je dou pulovr in js od takrt usak dan spim tko da pac objemam/lezim na pulovrju al pa ga mam oblecnga in zadnic sm sla spatk frendici in nism mogla zaspt kr ga nism mela predn mi ga je dou sm mela tut ful probleme pc tko tut do 2 3 ure nism mogla spt no zdj zaspim tko u max pou urce al pa mnj in mene sam zanima a se vam zdi to normalno, zkj je tko... ze vnaprej hvala za odgovore
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hahahahahahhaahhahahahahahahah zelo lepo
 
zelo lepo, lepo, lepo
 
WHAT! kje si jih dubla?
 
stavkov al povedi hehe🤭🫶
 
ful kjutt, a dam lahk eno idejo?? tko lahk ...
 
wow,, kot vedno. pač res fajn🥹
 
hungry twin sharing is caring 🥺
 
jaz mam tega ta desnga honey bomb - super ...
 
jst sm si predučirijšnem šla kupt isto ta ...
 
OMG!!!!!!!V A V!!!!!!!!!
 
Zelo zanimivo! Se pa strinjam da so sanje ...