snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: NEGA OBRAZA (NARAVEN VIDEZ) 1. del

NEGA OBRAZA (NARAVEN VIDEZ) 1. del

6
Glede na to, da je veliko pilovk in pilovcev hotelo, da naredim blog za nego obraza sem se zdej lotila:heart::heartbeat::heartpulse::sparkling_heart: Če vam bo objava vßeč se prosim naročite name in likate. ( https://www.pil.si/pilovci/id-6524 ) innnnnn začnimo...
1.PRIPOMOČKI:
BBB krema za obraz, kolektor, mascara (črna ali rjava je vseeno rjava je bolj za naraven videz), lip gloss (men je najboljši un pinki z bleščicami), puder u prahu, rdečilo, maska za obraz.
Ni nujno, da imaš vse, ampak je bolje da imaš.

OKEJ!, če kdo nima teh stvari si jih lahko kupi v dm.

2.POSTOPEK:
Najprej si z vodo dodobra umi in splakni obraz. Potem se obriši, lase si z kakšno sponko spni nazaj. Ko si se uleži v kakšen pospravljen in tih prostor, uleži se in si daj masko čez obraz. Tako leži vsaj dvajset minut, zraven lahko poslušaš, kakšno mirno glasbo. Potem si čez obraz namaži BBB kremo, in počakaj kakšnih 15 min, da se posuši. Na podočnjake si nanesi kolektor in si ga nežno razmaži ne preveč na tanko. Čes si nanesi puder v prahu. Če imaš kakšen mozolj si enak postopek naredi, kot pri podočnjakih. Potem si daj rdečilo zdej maš dve vrjanti: 1. na lička (videz bolj važen, samostojen) 2. Okoli okončin oči (bolj cute videz). Pol si daš lip gloss. Pol pa če maš spenjalnik za trepalnice si jih zavihaj, če nimaš, nič hudega potem si le namaži z maskaro.

In tako si po preprostem postopku narediš zelo lep videz, zdej pa nevem enim bolj paše, da si spodnje trepalnice tut namažejo, enim pa da si sam zgornje, sami presodite.🩷🩷🩷🩷


UPAM DA SEM S TEM KOMU POMAGALA!:purple_heart::purple_heart::purple_heart:

In še enkrat če je bila komu objava všeč, naj se naroči name ali lika, če potrebujem še kakšen popravek, pa napišite v komentarje. Tudi lahko kdo napiše če ima pri čemurkoli kakšno težavo, z veseljem bom naredila novo objavo.



LOVE. UUUUU:purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::purple_heart::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::kissing_closed_eyes::nail_care_tone1::nail_care_tone1::nail_care_tone1::nail_care_tone1::nail_care_tone1:
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

Moj dnevnik 2. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 3
 
10
 
19
Objava:

NEGA OBRAZA (NARAVEN VIDEZ) 2. del

Ogledov: 88 Odgovorov: 2
 
8
 
23
Objava:

Nekaj o disleksiji

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
6
Objava:

NEGA OBRAZA (NARAVEN VIDEZ) 1. del

Ogledov: 82 Odgovorov: 0
 
6
Objava:

Logi memes😈(ur daily dose of LOGI😭) 26. del

Ogledov: 103 Odgovorov: 11
 
20
Objava:

Nekaj o sladkorni bolezni

Ogledov: 87 Odgovorov: 4
 
5
Gshehhahe potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Ful random

hello! a ma se kira punca kazga fav pevca al pa igralca-moskega
in se obalci v takem stilu k on ceprov je to moski stil?
tenkju
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

kerr puhekkk. pač aaa ajs bi te vaše pikca ...
 
awww ker pikiii. to je tokk lušakno bitje🥺🥺. ...
 
kdaaaaj bo nov del?? to je tok dobr prosm ...
 
𝙵𝚞𝚕 𝚔𝚓𝚞𝚝𝚒𝚒
 
Zumzumzum
971.
 
Prej ste ene par številk preskočili, tako ...
 
ooooo ful lepoooo, Zoeyyyy
 
Prijavljam seeee