Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov blog: Q&A 3. del

Q&A 3. del

4
*zelena*1. Mesto ali vas?*zelena*
Ammmmm… iskreno, mam rajši vas. Js drgač živim na enem takem bl podeželskem delu mesta in to mi je najljubše.:heart_eyes:

*zelena*2. Najljubši hobi?*zelena*
Risanje, branje, preveč jih je!🤬

*zelena*3. Psi ali mačke?*zelena*
Jaaaaaao ker vprašanjeeeee:interrobang: Psiiiiii itaaaaak:dog2: ampak mam mucke tut ful rada k so tak kjutkaneeeee:cat:

*zelena*4. S čim si se najraje igrala, ko si bila majhna?*zelena*
A veš da ne vem. Mela sm ene take figurice- živali in sm se res rada igrala z njimi, ampak iskreno ne vem…

*zelena*5. Raje pišeš ali rišeš?*zelena*
Oboje. Sam za pisanje :pen_fountain: si rabm mal časa vzet da lepo napišem, za risanje pa tut.

*zelena*6. Najljubši igralec/igralka?*zelena*
Tom Cruise, Tom Felton, Emma Watson.

*zelena*7. Kaj je tvoja najljubša sladica?*zelena*
Palačinkeeeeee:pancakes: sladoleeeeeed:ice_cream: čokoladaaaaaaa:chocolate_bar:

*zelena*8. Najlepši spomin iz otroštva?*zelena*
Pojma nimam. Mogoče, ko sem dobila bratca:baby:

*zelena*9. Kakšen je tvoj sanjski fant?*zelena*
Hahaha:heart: višji od mene (sam ne več k za eno glavo:scream:), lep p prijazen pa da me ne izkorišča in preveč ne prčakuje od mene.

*zelena*10. V katero oddajo bi raje šla: Kmetija ali Sanjski moški (če poznaš)?*zelena*
Emmmmm sicer poznam obe, sam nobene ne gledam. Mal bl poznam kmetijo tko da bi rajš šla v Kmetijo:house_with_garden:


Evo ljudekiiii to je to za dooons, upam da vam je blo všeeeeeeč aneeeeeeee nasledni del pride jutr<3
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Zanimivo!:heartpulse:
1
 
hvalaaa<3333
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pilov blog


Objava:

Kako je doživela... TORINO 4. del

Ogledov: 46 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Skupaj ustvarimo boljši svet 1. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Birthday haul<3

Ogledov: 171 Odgovorov: 8
 
13
Objava:

chocolet lover

Ogledov: 106 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Chochlet lover 🫶 1. del

Ogledov: 115 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Za chocolet lover💞

Ogledov: 116 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Kako je doživela... TORINO 3. del

Ogledov: 92 Odgovorov: 1
 
1
Axiety girl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Motnje hranjenja

jaz mam en velik problem. strah me je jesti. da se bom zadušila. da se mi nekje zatakne hrana. premišljujem sam o tem. hrana se mi gnesi, ko jem premišljujem o vsakem požirku. ne morem več. hočem ven iz tega. enkrat sem že šla čez to, sam ni bilo tako hudo. sam jokam. nihče me ne razume. prijateljic pa nimam da bi jim povedala. bojim se da bi me ljudje kritizirali in obsojali zaradi tega. to ve samo moja mama. ko jem me je strah in ne delam drugega kot premišljujem o hrani, potem grem na wc in to kar je ostalo v ustih izplunem (ne izbruham) sam splavim si ven usta. moja mama je edina ki me razume. samo ko je poleg upam jesti. čez 3 tedne gre za 4 dni na izlet. strah me je da mi bo preveč. je edina katera me razume. čeprav se ji zadnje case to zdi noro. imam hude migrene in občutek da bom padla skupaj. prejšnji teden sem šla od pouka zarafi tega. prbič sem to nekomu zaupala. strah me je. rabim pomoč!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

js ne znam tko risat!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
 
Mochan a stay
samo tako naprej!:heart_eyes:
 
Mochan a stay
prosssim naredi čimprej nov del!!!!
 
girl...prsežm ti took lepo rišeš pač res ...
 
Neregistrirana cok✌️✌️
bhhahah rlll
 
Bahaha drgac lah das sam presledke za 10 ...
 
dej cmon js sm pa že hotla it pred lidl
 
laho bi pisala te creepy paste pa o hibridih ...
 
js mam enake slusalke🫶🫶
 
no comment. girl. no comment. it is prfectt🤌🤌🥲🤎
 
*omedlim in padem na tla*
 
bahaha mi jih pa zdej iščemo xD