Smešni intervjuji pilovcev😂😂😂



Zbiram prijave za smešne intervjuje

Veliko jih je že intervjujalo pilovce a tole bo mal bolj smešno

no sej boste vidl...

sm pač mal nora

Torej vprašala vas bom nekaj vprašanj k vam jih ponavadi ne zastavijo

Nč skrbet, nič neprijetnega ne bo! Če pa na kakšno vprašanje ne želiš odgovoriti ti ni treba

Torej zdejle samo zbiram prijave













Odgovori:

bom teb posebej dala taka neprijetna uprašanja samo zate k že prosiš😂
Moj odgovor:

Pilov blog
SVETOVNA TURNEJA PO MISLIH 4. del: Ljubezen je bedna...?
Ogledov: 12 Odgovorov: 0KDO HEJTA LIO ELENCIKO 123, #RADA POMAGAM, GIRL7 IN SYDNEY
Ogledov: 16 Odgovorov: 3
Svetovalnica
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.