Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Pomoč pri učenju

pomoč pri učenju

0
free.your.soul
hejlaaa,
par dni nazaj je klara spet obudila temo o pomoči pri učenju. če gdo rabi pomoč se lahko joina v discord ki je spodaj. tisti ki bi radi postali "moderatorji" (tisti ki pomagajo drugim) se tudi lahko joinate in napišete meni v zs in vam bom spremenila vlogo. v tem serverju je tudi prostor za klepet o čemer koli tako da ste vsi lepo vabljeni :)

https://discord.gg/zVRPtca
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pilov forum


jagoda
Objava:

slavna oseba

Ogledov: 13 Odgovorov: 1
 
0
MICA MACA
Objava:

Številoπ

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

kje

Ogledov: 17 Odgovorov: 0
 
0
pancakes_girl
Objava:

ChatGPT (AI)

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

srčki

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
0
#Raziskovalka
Objava:

Registracija

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

eno vprašanje

Ogledov: 49 Odgovorov: 2
 
2
Ninaa4
Objava:

GIMNAZIJA

Ogledov: 56 Odgovorov: 1
 
1
Gilr1890 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Crush

To je kar dolga zgodba. V šoli imam crusha, je moj sošolec. Skupaj pleševa na valeti, kar se mi zdi res ful cute. Ampak ni vse tako lepo, kot se sliši. Z mano se skoraj nič ne pogovarja, večinoma se druži s tistimi popularnimi puncami. Jaz nisem taka in jih ne lovim, pogosto hodijo skupaj na kombi.
Včeraj me je vprašal, če imam narejeno nalogo za kemijo. Dala sem mu, da jo je prepisal, ampak je bila narobe, kar mi je bilo ful nerodno. Danes pa smo imeli glasbo. Pospravljala sem instrument, on pa se je igral s mojo palčko in je enkrat udaril po inštrumentu – ne vem, ali po nesreči ali namenoma, in zdaj res ne vem, kaj naj si mislim.
Najbolj pa me boli to, da ga bom kmalu nehala videvati, ker greva oba na drugo srednjo šolo
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

demn. girl ti boš mene teško prestrašila:v:
 
hahah noben. tazadenj je prov luškan:smirk:
 
myb ampak vrjetn ne
 
ful kjut🫶🤎. men bi blo ful ušeč. drgač pa ...
 
ali je to nadaljevanje od mica maca? drugace ...
 
ahh lovam kok je stallll moja bias je tudi ...
 
kako se. se to igra?
 
lovam, pa to s skrolanjem je tok real js ...
 
ahh upam da sem jaz ta tvoja prijateljica..
 
hhhhhhhhhhhhhhhhhh
3... ogabna je.