snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pilov forum: Pride month

Pride month

3
non-binary
hej torej to bo verjetno prestavljeno ampak sem sam hotla rect :sparkles:HAPPY PRIDE MONTH USEM!!!!!:rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag: :sparkles:ful bi bla vesela ce bi mi povedal kaj ste vi ( gay, trans... itd) lepo praznujte:slight_smile::slight_smile:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
jaz pa sem navaden človek, pač nism LGBTQ(no hate) NISM PROTI:two_women_holding_hands::two_men_holding_hands:
1
 
lolaa<3
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hvala enakoo<3
js sm drgac straight ampak 100% podpiram:rainbow_flag::heart:
1
 
Enako😉💜
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala enako, nisem del skupnosti ampak pa podpiram
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala enako, nisem del skupnosti ampak pa podpiram
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hvala enako, nisem del skupnosti ampak pa podpiram
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Sem straight pa podpiram vse LGBTQIA ljudi. Edino, kar mi gre mal na živce je to da nekateri promovirajo LGBTQ agendo otrokom k so tko še ful mladi pa to, recimo zdaj je bilo v Ameriki da so v Targetu izdal LGBTQ kopalke za otroke pa so čez noč zgubili 9 milion ali bilion dolarjev, ali pa da se lahko otrok že pri petih letih odloč za spremembo spola. Ampak, ja drgač podpiram vse.
2
 
SWS.lover
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Happy Pride Month tudi tebi!!!!!!!:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat::heartbeat:
Jaz sem asexual lesbian (homoromantic):grin::grin::grin::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::heartpulse::heartpulse::heartpulse::heartpulse::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::rainbow_flag::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
A ti si nonbinary??? Ker je tvoj username nonbinary. Kaj če si, mi lahko razložiš kako to deluje v slovenščini? Hvala
1
 
non-binary
Ja sem non-binary.
To pomeni da imaš nor.3 spole in se indentificiras z vsemi tremi oz. imaš več kot enega in ponavadi to občutje niha. Npr. zdele bi bil rad fant čez en dan pa punca itd. Neki tadzga.
Upam da sm ti kej pomagu.
 
SWS.lover
A ni to da se opredeljuješ ne kot fant in ne kot punca, torej nisi noben spol? Mislim tako sem slišala, in tudi to sem enkrat slišala da sta samo dva spola.
 
:sweat_smile:vem kaj pomeni nonbinary:sweat_smile: joj zdaj sem izpadla neumno če sta mislila da nevem tega:sweat_smile::sweat_smile: mene zanima kako uporabljaš prounons v slo, ker vem da so v angleščini za nonbinary ljudi včasih they/them prounouns, ampak nevem kako to deluje v slovenščini, ker imamo vse glagole in vse gendered
 
SWS.lover
Pač tako nekak: Oni so šli na kavo, Šli so na avtobus. Tako pač.
 
non-binary
Lohk uporabljamo tut he/him prounouns she/her they/them he/her she/them...
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pilov forum


Objava:

My crush

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

OPRAVLJAJO ME IN VSE TO...

Ogledov: 79 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Debatiranje 2.del

Ogledov: 55 Odgovorov: 1
 
4
Oblaček123**
Objava:

Ogledov: 61 Odgovorov: 0
 
0
067
Objava:

Elena gilbert

Ogledov: 98 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

HARRY POTTER JOKES

Ogledov: 81 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

menjava vzdevka?

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
1
Fun-girl
Objava:

Kaj delate za božič?

Ogledov: 64 Odgovorov: 2
 
1
sarrcci potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

krvavitev pri 1. spolnem odnosu

torej mam uprasanje za punce k so ze imele prvi spolni odnos..
vceraj zvecer sva s fantom prvic imela spolni odnos (zame je prvic za njega drugic), skupi sva 3 mesce in zelo si zaupava zato se nama je zdel uredu cs za to...no mene je kr dost bolel na zacetku ampak nism krvavela nc..pol cez neki ur sm pa zacela krvavet najprej je blo tko prou zivo rdece kokr menstra (k jo mam za dobit cez 3 dni) in nism vedla a je to od menstre al od spolnega odnosa..danes mam se vedno tko rdece/roza madeze..a je to normalno da bi krvavitev po prvem spolnem odnosu trajala neki dni? dons sm pa sla na karibe z druzino in nevem a se sploh loh kopam normalno?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(123)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(54)
Šport me na sploh ne zanima.
(81)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

OMAJGADDDD:anger:🤯:dash: TO JE TKO PERFECTT:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::yum::yu
 
ojj ja js nocm nc hejtat sam pac zdi se ...
 
tega mam js:two_hearts::two_hearts: ful dobr
 
The Fate of Ophelia ofc
 
ress cute, a bi loh mogoc dala belega leva ...
 
supet je:kissing_heart: mal napakic ampak ...
 
OMGGGGGGG KOK JE TO CUTEEEE
 
oh kok si sweet, tko ful lepo si napisala
 
:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile
 
Hahahahahahahhahahah
 
demnnnnnnnnnn njegov lik u friendsih je bil ...
 
Girl jaz sem še ist dan zvedla samo omg kak ...