Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek
Ta objava ne obstaja več.

značka Pisalnica: Dekle iz Sydneyja 1. del

Dekle iz Sydneyja 1. del

7
19.6. 2005

Dragi dnevnik!

Ne vem, če veš, ampak dobila sem te za svoj 14 rojstni dan. In ker so to prve vrstice v tem zvezku, se ti bom predstavila, če seveda ne zameriš.
Torej ime mi je Eveline, stara sem 14 in... Hm. Nimam ravno zanimivega življenja. Živimo v ogromni hiši v kateri se vedno skoraj zgubim in oče ne ne pusti v šolo. Edinkrat ko sem zapustila hišo je bilo, ko sem bila stara 5 let in so med vpisala v malo šolo in lahko verjamete da se ni dobro izšlo. V moji skupini je bilo dekle po imenu Stephanie in imela je visok svetleč čop in ni bila prav prijazna - ni le marala in bila je prepričana da sem navadna bogata frklja. No, dovolj o tem. Ko sem tako od svojega 6 leta, ko so me izpisali iz tistega pekla bila samo doma z starejšimi brati (ki niso kaj prida družba), sem si našla hobi. Zelo me je zaposlil in ni mi bilo več dolgčas. In ta hobi je bil en in edini balet. Tako se je zgodilo... Pa sploh ne vem kako, da sem očeta prepričala, da me je spustil na avdicijo za eno najboljših baletnih šol v Sydneyju. Večina običajnih najstnikov bi se mi smejala, ker hočem postati... Saj veste - prima balerina. Običajni najstnik bi si želel zabavno življenje in družbo nsjpopularnejših na šoli, a ker ne hodim v šolo in nimam prijateljev je balet zame popolnoma edina prava pot, če želim kaj doseči v življenju.
Eveline

6. 8. 2005
Dragi dnevnik!

Dsnes so prispeli rezultati in verjeli ali ne, niso me sprejeli. Edinon, kar mi preostane je, da znova poskusim naslednje leto.
Eveline

3.9.2006
Dragi dnevnik!

Nisem se predala in poskusila bom znova to leto. Z dnevnikom oborožena bom šla na eno - tedensko avdicijo v Sydneyju. Vse ti bom sproti zapisovala, upam da bom tako lažje prišla skozi in bom sprejeta.
Točno danes se bom odpeljala v Sydney.
In točno danes bom začela pot do svojih sanj.
Eveline

***
Ojla,
To je moja prva zgodba na tem profilu😅, upam da bo vam všeč in ne bo preveč hejta. Aja, če vam je zgodba všeč je ne rabite komentirati, samo dodajte ji ❤.
Pozdravčki,
cupcake
4. Marec 2025

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
VAV! To je najboljša zgodba, ki sem jo kdaj brala!!!!❤👍👍❤❤❤👍
1
4. Marec 2025
Vauu, hvala<33 to pa je pohvala, zares ti hvala polepšala si mi dan<33
5. Marec 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Men je ful všeč, sploh ime Sydney!<33333333
😍😍😍😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗

Sydney
1
4. Marec 2025
Hvala za pohvalo, me veseli da ji mesto Sydney všeč, imaš srečo ker se bo v Sydneyju odvijal skoraj celotna zgodba<33
5. Marec 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Fuuul kuuuul.
1
4. Marec 2025
Hvala tudi tebiii<3 polepšala si mi dan<33
5. Marec 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uuuuu lovamm zgodbo prov supr je <333
pa usecc mi je glavna junakinja supr je 🤗🎀🤗🎀🤗
lovammmmmm pa spremljam ofcc ❤
0
5. Marec 2025
Hvalaaa<33 ne vem kaj rečm, polepšala si mi dan<3
5. Marec 2025
Npp si zaslužš
5. Marec 2025
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ᴏᴏᴏ ɴɪᴄᴇ ғᴜʟ. sᴘʀᴇᴍʟᴊᴀᴍ.ᴇᴅɪɴᴏ sʟᴏᴠɴɪčɴᴇ ɴᴀᴘᴀᴋᴇ ᴀ ɴɪč ʜᴜᴅᴇɢᴀ.
0
5. Marec 2025

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Pisalnica


Bri🥴
Pred 13 urami
0
Pred 16 urami
1
Objava:

Pošasti 2. del

Ogledov: 14 Odgovorov: 1
Pred 17 urami
3
Objava:

Prihajajoča apokalipsa, 11. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
Pred 17 urami
0
Objava:

Zakrita sem 6. del

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
Pred 18 urami
4
Pred 20 urami
1
Objava:

Kdo je morilec? 8. del

Ogledov: 26 Odgovorov: 3
Pred 20 urami
3
Objava:

Pošasti 1. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
Pred 21 urami
3
kul girl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Problem ki je velik

Pač jaz mam sošolca ki je cjut ampak ne preveč. Mislim da je vame ker pri pouku buli vame!!!!!!!!!!! Pa pri nogometu vedno poda meni pa tut če ni zraven mene.😫
Pred 21 urami

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
Všeč mi je, vedno vse z veseljem preberem.
35 (33%)
Je okej, ampak me ne zanimajo vse vsebine.
54 (50%)
Všeč so mi le nasveti bralcev.
7 (7%)
Ni mi všeč, me ne zanima.
11 (10%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

jst mam copate, tiste oprijete
Pred 59 minutami
omgggggg girl😭❤ amejzing risba, ...
Pred 6 urami
omgg wow, full lelo tole pride! haha me ...
Pred 6 urami
to je tok reall😭 pa tko a se sam men ...
Pred 14 urami
Neka punca pač
9 od 10, ker ima krilo malo 'dolgočasno'.
Pred 14 urami
Neka punca pač
RES LE-PO!!!
Pred 14 urami
Res lepo!!!💛❤💜
Pred 14 urami
Res kepo!😁👍❤
Pred 15 urami
Všeč mi je! Zlo lepo barvaš (to vem kr js ...
Pred 15 urami
Ko bi se le kej takega pr nam zgodil...
Pred 15 urami
sory za tok pozn komentar, sam zmanjkalo ...
Pred 15 urami