snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: DNEVNIK KR ENE PUNCE 1.DEL

DNEVNIK KR ENE PUNCE 1.DEL

3
Liza
SREDA: PRVIČ
Danes je prvi šolski dan! Ta klicaj ni napisan zaradi navdušenja ampak hude žalosti. Preselili smo se kar tudi pomeni, da grem v novo šolo kjer nikogar ne poznam. Zanima me kakšni bodo sošolci. Danes bom imela oblečene kavbojke in pulover čeprav me je mami poskušala pregovoriti naj oblečem oblekico kot, da sem dojenček sicer pa želim narediti dober vtis, da bi ja zgledala kul ker se bi res rada z nekom spoprijateljila. Take živčnosti še nisem doživela nikoli roke se mi potijo pa sem komaj na avtobusni postaji. Pršel je avtobus in vožnja se je tako vlekla pa se mi je še vseeno zdelo hitro. In ko sem vstopila v novo šolo in v nov razred mi je malo odleglo. Nagovorila me je neka punca, ki je nosila podobne kavbojke ime ji je Nuša in zgleda zelo lepo. Pouk je potekal rahlo drugače kot sem navajena pa vseeno ni bilo tako hudo. Z Nušo sem se v šoli družila ves dan in bilo je prav super razredničarka ni bila tako vredu in kar je najhuje OMENILA JE DA SMO LETOS 9. RAZRED IN SE MORAMO NEKAM VPISATI TO JE BILO NAJHUJE PREDVSEM ZATO KER SE MI JE ZDELO DA VSI ŽE VEJO KAM BI RADI ŠLI SAMO JAZ SE ŠE IŠČEM.
Se nadaljuje...
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To je fuuuul najači zgodba! Zkj tega ni noben komentiral? Reeees je dobra! Super pisateljica si:thumbsup:
Btw lep vzdevek
Lp Twiggy
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To je fuuuul najači zgodba! Zkj tega ni noben komentiral? Reeees je dobra! Super pisateljica si:thumbsup:
Btw lep vzdevek
Lp Twiggy
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

NIKOLI VEČ 1. del

Ogledov: 16 Odgovorov: 1
 
4
Bellaza2
Objava:

petek 13.

Ogledov: 16 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Krvava luna 1. del

Ogledov: 65 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 5. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Notes from Below the Surface🖤 3. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 4
 
4
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 4. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 18. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 1
 
4
gimnazijka 011 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

gim

zivjoo
js sm ze vec let(4) odlocena da grem na gim kranj in mam u soli ubistvu vecino petk pac do zj mam sam dva predmeta 4 zaklucen ostalo use 5 pa sm 9r in letos bom najverjetneje mela en al pa max dva predmeta 4.
vseeno baje moras na tist list ko se vpises napisat tko 3 sole in js nimam pojma kaj nj nrdim. ful me je strah da ne bom zdelala gimkr se posebej matematke k mi ne gre lih (zj mam ocene 4,4,2) in tud moja mami je tko ful kokr da kako bom matematko zdelala pa tko celo sredno. in v okolici blizu mam samo gim skofja loka k mi ful ni usec, gfp tud ne k ma itak vecjo omejitev k kranska in pol je to to. in zj morm za deuga mesta kej v Ljubljani izbrat.
Mislnla sm mogoče gimanzijo Šentvid? A je kdo bil tam in kaj svetuje ce je ok? sj verjetno grem na info sam vsen ne vem k je cist mozn da bom npzje ful slabo pisala in pol me bojo dal na 2.izbrano solo. na poljane tud tko k gpf ne bom mogla pridt ce niti na kransko nam mogla slucajn. a kdo predlaga se kaksno solo? pa gledam samo gimnazije..mogoce kaj v Lj ce kaksno svetujete k nima ful omejitve? ce mi smucajn na gimkr ne rata..
sj hkrat mi prjatlce govorijo da bom itk prsla pa to sam doma je drgac.moj brt je tm sam on je itk ful pametn pa se ne uci tok pa ma lepe ocene pa stipendijo pa use(js je nam mela k nimam nc priznanj pa ce se tok trudm pa mi nc ne rata).

pocutm se k najvecj failure ob bratu in ze cel lajf se sam prkmerjam z njim k je res uspesn in nikol nism dovolj. k me nobrn za skor nc ne more pohvalt al pa bit ponosn name. pac bolse ocene mam k on u osnovki ampak to je sam obsedenost k mislm da se morm dokazat pa na konc je usen isto se zmer nam nikol dost doma..
pomoc prosim hvalaa<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Aja pa se prosm za opravicilo men in cheergirl ...
 
dobrppppppppppppppppppppppppp
 
1.koza 2.zelje 3.volk
 
Ginnyweasly
🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🩷
 
iii super blogeccc:two_hearts:
 
minchula (nevpisana)
33333333333
 
fuuul zanimivo, pac ti si tok nadarjena!
 
Zanimivo!!!:fearful::fearful: