snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Drama na morju 1. del

Drama na morju 1. del

8
Hej, odločila sem se, da bom pisala novo zgodbo bo takšna romantična in vrjetno ne bo imela veliko delov.


1 DAN PRIHOD

Pozdravljeni sem Katja glavna upravljica podjetja Zenit. Podjetje zenit nudi počitnice, arpatma, razne atrakcije in še več. Danes pride 6 različnih ljudi. 3 in 3 se poznajo. No to je bil pred del zdaj pa zares.

Zasliš hupo. Prišli so, prijazno jih pospremim v naš kamp. V našem kampu imamo različene majhne arpatmaje, ki so bele in črne barve. V sredini kampa je taborni ogenj in veliko klopc. Takoj ko so se gostje razparkirali so prišli na pogovor. Lepo so se posedli v krog okoli tabornega ognja in me strpno čakali. Prišla sem kar hitro in vsakemu ponudila roko. Vljudno sem se predstavila in jim na kratko povedala kaj se bo dogajalo. Nato sem predlagala, da vsak pove svoje ime in tako sem spoznala tri najboljše prijateljice: Stephani, Andreo in Mio, ter tri najboljše prijatelje: Olivio, Emo in Tima. Takoj ko so bili na vrsti, da jim dam ključe sem se spovnila, da imam en arpatma pripravljen za samo dve osebi in drugi za štiri. Skupaj so se odločili da bodo skupaj spale Stephani, Andrea in Mia in ena iz druge skupine prijateljev. Počasi so se razparkirali in se zapletli vsak v svoj pogovor. Stephani se je oddalila od skupine prijateljev in šla do Olivie. V roki je imela zakon lasuljo. Stephani jo je vprašala, če lahko dobi lasuljo, amapak ona je ni želela niti posoditi niti dati. Stephani je postala zelo jezna in ji nekaj grdega zabrusila. Nato je šla do Eme . Tudi ona je imela zelo lepo lasuljo in z veseljem jo je dala Stephani. Stephani je bila zelo vesela in jo objela. Emo so preplavili čudoviti občutki. Stephani je lasuljo odnesla Andreji. Dala ji jo je v znak prijateljstva. Andreja je bila presrečna in močno objela Stephani. Takrat je dobila Stephani odlično idejo. Prišla je k meni in me vprašala če lahko Ema spi pri nas. Privolila sem in tudi Ema je bila navdušena nad idejo. Do konca so se razpakirali na to pa sem jih vodila do plaže.

To bo to. Adijo
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

Primeri Scotland Yarda 1. del

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Srce v senci 2. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Pesem morja 3. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

VLADIMIOR IN NJEGOV DAN

Ogledov: 30 Odgovorov: 0
 
2
Yunna
Objava:

POČITNICE PA TAKE 1.

Ogledov: 37 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Pesem morja 2. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 2
 
5
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 12. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 1
 
2
Pikec<3 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Nevem kako naj razložim

Torej. Moj love language je physical touch. Nisem še mela fanta ampak vem da je. S svojo najboljšo prijateljico (rečmo ji X) se vs čs drživa za roke pa objemava pa to, kr ni nč čudnega. Pač res sva si blizu in se ful razumeva. Pol mam pa še eno prijateljico (rečmo ji Y).
In pač zadnjič smo šli gledat s šolo neko predstavo in je bla na desni X na levi pa Y. In Y me je vs čs probala držat za roko (v nobenem čudnem smislu). Ampak fora je da je men blo fuuuul neprijetno. Vs čs sm probala vzet roko nazaj. In fora je da sem js tak people pleaser in nisem mogla rečt da mi to ni ušeč. In pač mi je blo res awkward in uncomfortable. Pa sploh nevem zakaj. Pač a ma kdo nek explaination glede tega? Zakaj mi je vredu z X in ne z Y?
XOXO
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(57)
Vesela šola me ne zanima.
(93)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(171)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(61)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Super_Klastrofobicen
to sem rekel na sodišču da so nad 7. razredom ...
 
MatkoJebeBatko123
Tale mahmad usman je pa pravi car! Lp, Matevž ...
 
O dejansko jaaaa.
 
bahaha a ni tok kul ko si na pilu prek neke ...
 
jao hao aura 100+ kurentova maska z betona. ...
 
28.6. pa drgač ful lovam idejo
 
slisis se super ;)) https://asteko.si/albatros.html ...
 
Oooo zanimivo. mi je všeč