snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Gimnazijka detektivka, 30. del

Gimnazijka detektivka, 30. del

3
23. DECEMBER (PO ŠOLI)
Hej, ti!" me iz zasanjanosti zbudi Quennie in me malenkostno udari po mojem novem temno zelenem puliju.
"Mhm?" zaspano odvrnem.
"Poskusi ostati budna," mi na uho zašepeta Quennie in del njenih temnih las pristane na mojih ramenih. "Saj veš, kako nas ima Darrisonova ves čas pod zelo budnim očesom."
"Oh, pozabila sem, da je tu," rečem. "Morda bo res bolje, da ne zaspim."
Čez nekaj trenutkov zopet zaslišim Quennijin glas: "Pravzaprav razumem, zakaj si skoraj zaspala. Ravnateljičin govor je res za umret dolgo ..."
"Eleanor, Quennie!" jo prekine globoki glas profesorice Darrison.
"Da?" nedolžno zine Quennie. Sama si pri tej profesorici tega ni bi upala. Menda so njene kazni zelo hude.
Darrisonova si temna očala prestavi med svoje kratke lase lisičje barve. Nato nama nameni jezni pogled in začne s pridigo: "Med proslavo se ne govori, in to velja tudi za vaju dve!"
Takrat nekaj prebudi mojo pozornost. Potem, ko se je Darrisonova nehala spravljati na naju s Quennie, je sledila igra. In na začetku je mala deklica v kratko obleki poda očetu svoj dnevnik. Vem, nič kaj poseben prizor. Ampak takrat sem občutila, kot se mi je to zdelo že znano. Oh ja, seveda! Zdaj sem se le spomnila!
Veste, Vicky je imela prav tako dnevnik. Kot se spomnim, je rekla, da vanj zapisuje res čisto vse. Prišepnila mi je tudi, da se tam skrivajo stvari, za kateri niti njeni starši ne vedo.
Kar me spominja na to, da bi bi bilo morda pametno pogledati v ta dnevnik. Zavedam se, da je dnevnik osebna stvar in da jo naj bi ga odpiral le avtor. Vendar tu gre za drugačno situacijo, in sicer lahko z dnevnikom razrešim umor. Kdo ve, kaj vse je dogajalo, ko nisem bila ob njej. Ne vem, ampak imam občutek, da bi mi ta dnevnik res pomagal razvozlati njen umor.
Vprašanje je le, kje je ta dnevnik.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Odlično, tako kot vedno :wink:🥰
0
 
Hvala ti!!
 
Ni problema 😊
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Prepovedana ljubezen 2. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 0
 
2
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 43 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

noč v stari koči 2. del

Ogledov: 65 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 10. del

Ogledov: 67 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Kpop dream 3. del

Ogledov: 94 Odgovorov: 6
 
8
gyat potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

samoza

hejj okej tisti ki nistem 15+ ne gledat soo pls ne zbiaat objave sma lej nek obdobje mam k sm ful na se€& pa to in a je ok ce grem rect starsem da grem na spregod v gozd ubistvu grem v goszd amaok bom tam se samozadovoljevala?? pac hocm nek adventuress
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(115)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(142)
Ne preberem Ti&jaz.
(46)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

hahaha prvo kar sm sla pogledat je to al ...
 
vidla sm da so vlk hodl delat na bazene pa ...
 
nimam pojma kaj se je zgodilo to je 2 del
 
To je zelo lepo. Enega mi naredi za rd (saj ...
 
Baby Monster Fan vn me je vrgl😉😉
odjavlam se od tetvoje cudne igre. btw. ta ...
 
Lepo!!!!!! Pa VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Imej ...
 
1.marry 2.kiss 3.kill
 
Besty, ful dobra darila!! Pač js lovam kinder ...
 
1.naj.barva: Patelno vijolična 2.naj.žival: ...
 
Moraš dati nov uporabnik. Nato upošeš vzdevek, ...