Hejj. Spet jaz in moj kup problemov. Popravek jaz in moji kupi problemov. Če ima kdo še kaj ptostora naj sporoči, da mu jih dostavim. Danes se razen testa ni zgodilo nič kaj posebno zanimivega. No razen nekaj. Ne vem če bi ti povedala...
A če sem že začela pisati naj ti povem vsaj o moji prijateljici Niki. Ima namreč fanta-Tobija. Ah Nika in Tobi, Tobi in Nika. To je posebna zgodba. Naj vam povem, da bolj sramežljivega parčka še niste spoznali. A sta takoo prikupna, kljub temu da sedita 2 metra drug od drugega. Kot, da sta radioaktivna ali pa alergična na dotik svoje ljubezn. No tu nastopim jaz. Ko sedita skupaj a narazen se vsedem zraven Nike in jo potiskam proti Tobiju. Potem pa se on na vrat na nos kar oddaljuje. A veste kaj se je zgodilo po tem!!! Prišel je Liam in se vsedel zraven ter mi pomagal z načrtom! Res sem bila vesela a jezna. Spet je zmagalo moje srce. Na srečo se je glava dovol borila tako, da mislim, da ničesar ne sumi. No saj nisem v njega zato nima kaj sumiti. No mogoce sem le malo. Ne. Zdaj pa dovolj! Mislim, da moram kupiti kakšen priročnik ali kaj podobnega in srce naučiti, da je glede tega glava glavna in nadrejena. No zdaj veš še to, kar se je zgodilo danes, ker sem ti povedala ponesreči.
Zdaj pa moram iti, ker ne glede na to da so moji možgani skoraj v celoti polni srčkov, preostanek pa z geografijo, moram vanje stlačiti še celega Povodnega moža. Adijo bralec in drži pesti, ker ga jutri deklamiram v šoli.
A če sem že začela pisati naj ti povem vsaj o moji prijateljici Niki. Ima namreč fanta-Tobija. Ah Nika in Tobi, Tobi in Nika. To je posebna zgodba. Naj vam povem, da bolj sramežljivega parčka še niste spoznali. A sta takoo prikupna, kljub temu da sedita 2 metra drug od drugega. Kot, da sta radioaktivna ali pa alergična na dotik svoje ljubezn. No tu nastopim jaz. Ko sedita skupaj a narazen se vsedem zraven Nike in jo potiskam proti Tobiju. Potem pa se on na vrat na nos kar oddaljuje. A veste kaj se je zgodilo po tem!!! Prišel je Liam in se vsedel zraven ter mi pomagal z načrtom! Res sem bila vesela a jezna. Spet je zmagalo moje srce. Na srečo se je glava dovol borila tako, da mislim, da ničesar ne sumi. No saj nisem v njega zato nima kaj sumiti. No mogoce sem le malo. Ne. Zdaj pa dovolj! Mislim, da moram kupiti kakšen priročnik ali kaj podobnega in srce naučiti, da je glede tega glava glavna in nadrejena. No zdaj veš še to, kar se je zgodilo danes, ker sem ti povedala ponesreči.
Zdaj pa moram iti, ker ne glede na to da so moji možgani skoraj v celoti polni srčkov, preostanek pa z geografijo, moram vanje stlačiti še celega Povodnega moža. Adijo bralec in drži pesti, ker ga jutri deklamiram v šoli.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
fulllll najs zanimivo<33
2
Moj odgovor:
Alice_ in _Wonderland
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pač en problem
Hey,
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Priljubljene objave
Zadnji odgovori
Heej!
Mogoče bi ti to pomagalo: https://www.longchamp.com/cz/en/products/handbag-l-L16260
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...



Pisalnica