Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: LEGENDS NEVER DIE 10. DEL

LEGENDS NEVER DIE 10. DEL

57
V naglici odprem oči. Diham… Komaj sem pri zavesti. V glavi se mi močno vrti. Pred očmi se mi začnejo pojavljati podobe… Drevesa, listje, ki pada na zemljo, nebo in… Eric?! »Kaj pa ti tukaj?« Eric me veselo pogleda nato pa se zresni. »Kaj je s tvojimi lasmi? In… Kako?« Z svojim najbolj nedolžnim pogledom, pogledam v tla. »Moji lasje… Sprememba?« Eric z roko seže čez moje mokre, bele lase. »Videl sem, kako je nekaj lebdelo v vodi… Opazil sem da je človek. Zelo sem bil presenečen, ko sem iz vode privlekel ravno tebe! Kaj se je zgodilo?« Pogledam ga naravnost v oči. »Ne vem…« Se zlažem. Nenadoma pa nekaj opazim. Eric je imel zlato rumene oči. »Eric?«
»Kaj?« Mi odvrne. Ko izgovori besedo –kaj- sem videla dva našpičena zoba. Saj ni?! »Domov moram!« Presenečeno me pogleda in se zareži. »Sedaj ne greš nikamor!« Pograbi me za roko. Planem k višku. Eric me porine na tla. Z nogo ga brcnem v trebuh. Zanese ga v bližnje drevo a je že pokonci. Tokrat bolj previden in hitrejši. Pograbi me za lase. Zacvilim od bolečine. Zabriše me v drevo da se mi zvrti v glavi. Zgrabi me za ramena ter dvigne. Opazim kako se njegovi podočniki približujejo mojemu vratu… Želim se mu umakniti a je premočan.
Začutim kako se nekaj ostrega zapiči v moj vrat. Bolečina ne popusti. V glavi mi brenči, nog, rok, celega telesa sploh ne čutim. Kričim na vso grlo. Eric še, kar ni končal. Z roko ga tepem po hrbtu, kot znak da boli in naj preneha. Ne odneha. Počasi se moji udarci upočasnijo… Postajala sem vse bolj zaspana… Eric odneha ter me pogleda. Obriše si kri iz njegovih ust. Nasmehne se tako da lahko opazim njegove vampirske čekane. »Ti je všeč?« Ne morem mu odgovoriti. Niti nočem. Najraje bi ga preklela ali pljunila v obraz. A kaj ko se niti premakniti ne morem. »Z mano boš morala nekam daleč stran…« Njegov obraz se zresni. Obrne se stran. Opazujem ga. Mislim da me je omamil s kakšnim strupom, ki pride iz vampirskih ust. »Nekaj posebnega si Sameen… Lahko bi rekel Rose!« Obrne se z velikim nasmeškom na obrazu. »Še nisi nezavestna? Čudno…« Pogleda njegovo dlan. Stisne jo v pest. Pogleda me. »Oprosti!« Z pestjo me mahne v glavo. Kri, kar bruhne iz mojih usti. V glavi se mi zvrti in pred očmi se mi stemni. Padem na kolena. Rahlo sem še pri zavesti. A ne bom za dolgo. Megleno vidim Erica, ki me poskuša ponovno mahniti po obrazu. »Rose!« Eric se ustavi. »Kaj se greš!?« Slišim znan glas. »Izgini!« Nathan? »Pusti jo na miru! Kaj se greš?!«
Ne sledim več kričanju ter vpitju. Megleno še opazim kako se Nathan in Eric spopadeta. V mojo glavo prileti velik kamen. Zgrudim se po tleh in pred mojimi očmi ni več ničesar drugega razen trde, goste teme…


Živijo!
To bo to za danes!... :grin: Upam da vam je bil ta del všeč… Lajkajte, komentirajte ter se naročite name če želite biti obveščeni o naslednjih delih :wink:
LYSM:heart:

Link za boljšo predstavo:

ERICOVE OČI: https://images-wixmp-ed30a86b8c4ca887773594c2.wixmp.com/f/14e7b91f-26e6-4b1c-8495-0f3cc0543d96/d4gt645-f5c1cb29-8d0d-4863-9e7a-731f3d2ba10a.jpg/v1/fill/w_900,h_718,q_75,strp/vampire_eye_by_kayleero-d4gt645.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJpc3MiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwic3ViIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl0sIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiIvZi8xNGU3YjkxZi0yNmU2LTRiMWMtODQ5NS0wZjNjYzA1NDNkOTYvZDRndDY0NS1mNWMxY2IyOS04ZDBkLTQ4NjMtOWU3YS03MzFmM2QyYmExMGEuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTkwMCIsImhlaWdodCI6Ijw9NzE4In1dXX0.INQaKE4YMFJ-vhW5VptZ8hY0MWAxKxiODK6_vQepwWY

Lp, Bad girl:snowflake::yin_yang::heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ful kul OMG :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: ta zgodba je carska. Boga Rose kaj je s tem ericom.
1
 
LOL
haha, hvalaaaa <3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Razturas! Woooow tko kuuul!!!!! Ta Eric pa je malo preveč predrzen! Nathan daj ga!!!!!
Love it!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
prosim nov deeel!!!:kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
tvoja največja oboževalka!
lp
1
 
hahahahhahahahaha ta stavek: Nathan daj ga!!!!! me je tok nasmejal hahahahhaha XD
hvalaaa <3<3<3
 
Hehehe
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
wawwww komaj čakam na nov dell
1
 
hvalaaa <3<3<3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
TO JE TALO COOL ZGODBA! TAKO NAPETO IN DOBRO, KOT BI PISALA ODRASLA POSATELJICA, PA ŠE NE!
#KOMAJČAKAMNOVDEL 🧸🧸🧸:sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:
1
 
hvalaaaaa <3<3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super je!
:heart_eyes::ok_hand::trophy: (saj se spomniš treh emojijev ne?:joy:)
No, ja in komaj čakam nov del!
1
 
Me
ja hahah se spomnim! Hvalaaaa <3<3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Super! Komaj čakam nov del!:grin::wink::grinning:
1
 
hvalaaa
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
OMG!
Nekaj vprašanj:
1.Zakaj si tako super?
2.Zakaj si tako nadarjena?
3.Kako si lahko izmisliš tako coooooooooooooool zgodbe?
4.Super si!
OMG še enkrat to je neverjetna zgodba mislim ne vse tvoje zgodbe so neverjetne.
1
 
hahaha, HVALAAAA!!! <3<3<3 LYSM <3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
FBI! open up Zahtevamo nov del !!!!!!!!!!!!!!!!!
1
 
bahhahaha, hvalaaa <3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Suuperrrr je!! FANTASTIČNO SVETOVNO NORO COOL MEGA DOBROO!
OBOŽUJEM TO ZGODBO!
:heart_eyes::heart::ok_hand::smiley::kissing_heart::green_heart:
lp,
Tvoja veliiika oboževalka Billie#13:ghost::unicorn:
1
 
hvalaaaa <3<3<3<3
 
P.S.: jaz sem čisto pozabila na njeno brazgotino na vratu ter stari dnevnik...
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Naj zgodba EVER!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes: Totalno top in ODŠTEKAŠ!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Napeto je že od začetka!!! OBOŽUJEM VSE TVOJE ZGODBE, KER SI TAKO DOBRA PISATELJICA!!!!
KOMAJ ČAKAM NOV DEL!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Lp:heart:
1
 
aww, hvalaaa <3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Torej upam da nisem že nadležna s svojimi komentarji.
Tvoja zgodba je tako dobra da se tega sploh ne da opisat.:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
Res si dobra pisateljica.
Zanima me če slučajno razmišljaš če bi katera od tvojih zgodb postala knjiga ?
No ker če bo, bom jaz gotovo prva ki jo kupim.
Torej verjetno že veš kaj bom rekla zdaj, no če še neveš komaj čakam na novi del.
#TVOJANAJFENICA
Tokrat ti tudi jaz pošljem srčke nazaj, tako kot jih vedno ti vsem pod komentarje
<3 <3 <3
Še enkrat super zgodba.
lp Malina:heartpulse:
1
 
Joj HVALAAAA <3<3<3<3<3<3 Tvoji komentarji sploh niso nadležni XD HVALAAA <3<3<3<3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zakon!!! :heart::heart::heart:
1
 
...
hvalaa <3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
SVETOVNO! OBOŽUJEM TVOJO ZGODBO! MOJA NAJLJUBŠA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kissing_closed_eyes:
1
 
Neimenovana
hvalaaaaa <3<3<3<3
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
FUL KUL kako ti to vspe, MEGA !!!!!! eno vprašanje, kdaj bo prišel nov del??? KER JE TA ZGODBA ZAKON!!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
1
 
LOL
danes verjetno :) hvalaaaa <3<3<3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 11. del

Ogledov: 9 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Apocalypse 1. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 1
 
5
MICA MACA
Objava:

PADEC V NEZNANO

Ogledov: 35 Odgovorov: 3
 
2
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 16. del

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
2
hiphop_girl
Objava:

Pesmi iz srca 1. del

Ogledov: 43 Odgovorov: 2
 
4
🏵Elena🏵
Objava:

Ne razumem. 3. del

Ogledov: 100 Odgovorov: 3
 
14
Objava:

KRUTABOLEČINA

Ogledov: 70 Odgovorov: 1
 
4
attached potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Attachment issues

hej

js mam kar ogromne attachment issues in so grozni kr cel moj dan in celo moje pocutje potem temelji na tisti osebi in ce je zacutim neko majckeno spremembico v obnasanju bom zacela tezit "a si jezna name?" in je samu pac grozno kr analiziram vse. in na neko osebo sm navezana dokler ne pride druga in se sam ponaujla in ponaujla in nemorem se resit tega. In ce se zgodi da se navezem na tipa in da pole on slucajno hoce nekej vec se zagabim sama sebi in ratam tku micken nesramna in ga na nek nacin "odjebem" ker pac avoidment issues so tudi krejzi pri meni in pol se pocutim slabo kr imajo vsi zveze js pa jo nekako nemorem met. in niti nevem zakej se mi tu dogaja samu pac groznu je

a ma kdo kaksen predlog kaj da nrdim kr sm res obupana zadnje case zaradi tega
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Gajčiiiii
js grem pa hodm na to ze od 6.razreda
 
A mor bit pevec al pa igralc? Ce ne tole: Ana ...
 
34., 37. sicr skor nobenga ne poznam.
 
rebus je uganka recimo imas morja sliko+zvezdo ...
 
Konji:heart::horse::racehorse:
 
1. ker je iz kakavovih zrn k so ful zdrava. 2.si ...
 
iii pikicaa cestitamm :) uziviii
 
Bravo!!! No pa jih imaš že 101:kissing_heart: Lepo ...
 
omgggg fulllll je dobrrrr
 
Bravo jaz! Vse sem zadela narobe :joy: Upsiiii....... ...
 
awhhh hahaha za frendico je toppp drugac ...
 
14., 5., 25., 38. Drugač lovam igro