Katrini Meamsy.
Učitelj je počasi, z odmevajočimi koraki stopil proti njej in narahlo zakašljal. Katrina je spustila pogled nazaj k testu.
1. Opišite posledice dolgotrajnega tifusa.
Smrt, je pomisla.
Smrt. To bo to.
Njej osebno najmanj ljub pojav, s katerim se je ukvarjala in ga preučevala že vrsto let.
Nimaš se za bati smrti, Alya. Kdor se boji smrti...ti niti pomisli ne na to, da bi se je bala.
Zato se je oddaljila od sveta. Zato jo je preučevala, da bi jo poznala. Ko bo umrla, je nihče ne bo pogrešal.
Ko njene mame ni bilo več, se je preselila na drug konec celine. Začela delati v drugi službi.
Spremenila si je ime.
In se oddaljevala od ljudi. Skrivnosti smrti ji tako niso bile neznanka. Vse v njej je bilo prepojeno s smrtjo. Njen bled obraz, skozi katerega so sevale kosti, njeni temni lasje ki so se svetili v mraku...njena duša. Smrt se je naselila vanjo, in Katrina Meamsy je bila vsako sekundo bolj mrtva. Bila je tako blizu. Čakala na njen zadnji izdihljaj. Katrina se ni bala Smrti. Nanjo je bila pripravljena.
Tako je vsaj mislila.
Odgovori:
Tako...
Hladnokrvno romantično.
Tale zgodba je pa naredila en ogromen vtis name.
Je res odlično napisana, ravno prave dolžine.
Perfekt zgodba, prav res.
Zagotovo spremljam.
A bi me mogoče lahko pliss obveščala?
Sophie Donna








Moj odgovor:

Pisalnica
KAKO SE PREŽIVI - 14. del: Šola v naravi, ali pač... 8. del
Ogledov: 19 Odgovorov: 0KAKO SE PREŽIVI - 13. del: Šola v naravi, ali pač... 7. del
Ogledov: 34 Odgovorov: 1
Svetovalnica
Omgg


V nedeljo smo se zmenli za dobit ku dejt.
In omgg zdje mi je poslal na tiktok video od tistega kiss trend ku je bil (je tko filter in tam ku ti pride semoras puljubit)
No ja in me je uprasu ce sm ze kdaj js in sm rekla da ne in pole je reku ajde bomo midva.
Problemi:
1. Neznam poljubljat, nikoli se nism.
2. Kako naj ga poljubim (z jezikom ali brez)?
3. A je to da se poljubis se na prvem dejtu cudno? Al bi rajs pocakala? Samo on ful tko hiti se mi zdi, ma ok ku je vame.
4.kaj naj delamo na dejtu? Ku tam ku zivim ni nic, smo se zmenli da se dobimo v centru ma ne prov natancno?
5. Kaj naj naredim/recem ce bo tisina?
Napiste se kaksno vaso izkusnjo pa to prosim.
Zmeri mi on pise prvi, to je ful fajn.
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.
Vprašanje
Kako ocenjuješ rubriko Ti&jaz?
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
POSVOJI ŠNOFIJA!
Priljubljene objave
Zadnji odgovori

