snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: My life 3.del

My life 3.del

2
Melisa
NE MOREM VERJET!
Komaj sem prišla domov, že mi je zazbonil telefon. Bila je neznana številka, vendar sem se oglasila.
Jaz: ,,Dober dan, kdo ste?''
On:,,Vikati me pa res ni treba, Luka sem, Ana mi je dala tvojo številko, nujno sem se moral slišati s tabo. Kaj ti je Vid rekel glede tistega listka?''
Ne morem verjet da je to on!🤭 Povedala sem mu kar mi je Vid rekel, on pa mi je odvrnil ravno nasprotno od pričakovanega:,,Ni res, jaz nisem imel nič z Vidom, je pa on prestregel listek in zbrisal moj podpis, ter ga, očitno, nadomestil s svojim. Da se ti oddolžim za to, te vabim k sebi domov, jutri ob 17.⁰⁰ uri. Prideš?"
Potrdila sem mu, nato pa je prekinil. Še zdaj ne morem verjeti, da je to res!!! Komaj čakam na jutri:exclamation:
______________________________________________________
NA POTI K LUKU
Samo še ena ura!:smiley: Zdaj je ura 16.⁰⁰ in komaj čakam da bo 16.³⁰, saj bom šla takrat na pot, mami me bo peljala z avtom, da bom ob 17.⁰⁰ pri Luku. On živi v bloku.
Evo, zdaj grem od doma, sem si rekla. Že prej sem se oblekla, v belo majico, oprijete kavbojke in jopico. Med potjo sem razmišljala, da je to prevara, vendar sem potem začela dvomiti, da je Luka prevarant. Prispela sem. Šla sem ven iz avta in mami rekla, da jo bom poklicala če bom potrebovala prevoz, zato da mame ne bi skrbelo. Na zvoncu sem našla Lukov priimek-Hočevar in pozvonila.
______________________________________________________
Evo, pred vami je tretji del, vanj sem dala 2 kratka poglavja. Upam da vam bo všeč. Uživajte!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

Pesem morja 6. del

Ogledov: 6 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Tisti otok tam nekje (resnična zgodba)

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
3
Melisa
Objava:

My life 3.del

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

#solvethemistery 3. del

Ogledov: 13 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

#solvethemistery 2. del

Ogledov: 18 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

UMORKE-Počitnice v peklu 4. del

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

100 & 1 ovinek 3. del

Ogledov: 52 Odgovorov: 3
 
7
buba co potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

help

hejj
je sm pac prvi letnik sredne in bom zdej na hitr povedala kaj je moj problem. pac js mam prjatlce (?) u soli, skupi hodmo na malco pa to, ampak se ne druzmo glih izven sole. pa obcutek imam kot da nism od nobene prva izbira...in pol morm skos sedet z eno pac dont get me wrong sej je nice pa use ssm ne vem ni glih neki za pogovarjanje...kaj naj nardim
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

naj del
 
Chocolet lover(Vn me je vrgllll)
Moj fant mi je strl srce ker ljubi drugo. Za ...
 
Just a person
963
 
Just a person
963
 
ful dobr pišeš
 
Ful dobr pišeš, kako si se vse to spomnila?
 
Sem prebrala (khm z fregi sma prisilile ena ...