Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Odvzem morja, 6. del

Odvzem morja, 6. del

1
Hi!
Astoria je pristala na šolovozu, vozilu, ki so ga vlekle mačke. V prejšnem delu je spoznala dvojčici Alice in Joanno Peterson ter sramežljivega Davida Marrineza. Kaj pa zdaj :thinking:?
ŠOLA WILLOW IN DAPHNE
Kmalu so vsi učenci zagledali prekrasno črno - belo vilo. Bila je ogromna. Na vsaki strani je bil velik zunanji bazen. Na vrhu fasade je pisalo: Šola Willow in Daphne. Astoria ni nikoli videla tako ogromne šole. Tudi Alice, Joanna in David so z odprtimi očmi gledali prekrasno šolo, v katero so bili namenjeni. Astoria se je spomnila svoje prejšnje šole. Bila je majhna z rjavo fasado in bila je že stara. Edina podobnost je bila to, da je tudi na prejšnji šoli nosila sicer malo drugačno uniformo. Ko so se vsi šolovozi ustavili so mačke nenadoma izginile. Za njimi je ostal le majhen oblak dima. Učenci, ki so bili starejši od Astorie so stopili iz šolovoza. Tisti, ki so bili oblečeni v belo, so vstopili skozi velika vrata na desni. Tisti v črnem pa skozi ogromna vrata na levi. Učenci, ki so bili isto oblečeni kot Astoria so še kar sedeli na šolovozih in mirno sedeli. Nenadoma so učenci iz drugih šolovozov izginili kakor mačke, ki so vlekle vozila. Prvi, ki je izginil iz šolovoza, kjer je bila Astoria je bil David. Sledila mu je Joanna, za njo pa še Alice. Astoria je bila popolnoma zmedena. Nenadoma je bila edina učenka na šolovozih. Tisti hip je izginila tudi ona. Letela je nad oblaki in postajalo jo je strah, ker je bila tako visoko nad tlemi. Na njeni levi se je začelo mračiti in strele so začeli udarjati ob tla. Na njeni levi je sijalo sonce in na nebu je bilo nekaj belih oblakov. Astoria je zašla na desno stran neba in pristala na tleh šole.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
nakoncu dvakrat piše na njeni levi, namesto na njeni levi in na njeni desni. dobra zgodba spremljam.
0
 
Ena punca😀

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 7. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 4
 
6
Objava:

Skrivnost božičnega večera 5. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 1
 
3
Taylor Swift lover
Objava:

KO SE TEMA ODDALI 3. DEL

Ogledov: 27 Odgovorov: 2
 
3
Objava:

Za božič

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Ko sva le jaz in ti 2. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

divje živali 3. del

Ogledov: 44 Odgovorov: 1
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 4. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
10
Bluberry
Objava:

Labodje jezero -4. poglavje / 1. del-

Ogledov: 50 Odgovorov: 0
 
6
Avatar Spletna punca<33 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Problem z eno sošolko (T_T)

problem mam z eno sošolko ko izvaja 'nasilje' nad mano. pač ni lih nasilje sam pač to se dogaja:
~''za foro'' me davi (idk kako bi to poimenovala.. pač z roko me okol vrata in pol me vleče stran)
~jemle mi stvari (peresnco al pa kulije) in pol mi noče vrnat in jo lovim po celem razredu (enkrat mi je uzela belezko med odmorom in zbežala iz učilnice in sem jo lovila po celi šoli! ) pri tem se smeji ful
~ko ji rečem naj neha je sam tak: (moje ime) a si ti realno zdele neki rekla!?


pač ona se to sam hoče zafrkavat in vem da nima nč proti men pa da bi se hotla spravlat na mene al pa kej... pač otročja je (očitn ji puberteta seka na puno..)


pač a ma kdo kak nasvet kak ji povedat da nej neha (tako da bo njena 'nadpovprečna' inteligenca razumela da ji to REALNO govorim in ne kr tak mal neki yappam)??
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(57)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(21)
Šport me na sploh ne zanima.
(34)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

:money_mouth::money_mouth::money_mouth::money_mouth:
 
še vedno vztrajam pri tem, da napišeš svojo ...
 
Odgovore oddajte do jutri (srede, 10.12). ...
 
dedek gre na jug
 
baletni copatki, je enamojih ljubših
 
:joy::heart::yellow_heart:
 
Odvisno, kaj imaš rada. Če so ti všeč večji ...
 
bowling_girl🎳
hej tole je res super ampak vidim da imaš ...
 
oh girl to je tak lepooo
 
Peter Pan valda:heart_eyes:
 
težk odločitev ampak zmagajo baletni copatki
 
o whattt kak lepooo:heart_eyes::heart_eyes:
 
noooooo dont you dare leave me here!!!!! ...