Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: PRIJATELJSTVO V OBLIKI SRCA❤ 1. del

PRIJATELJSTVO V OBLIKI SRCA❤ 1. del

23
Z Bff sva hodili po hodniku v šoli in,kar naenkrat moja Bff zakriči uprašam jo kaj je in ona odgovori:verižica v obliki srca mi je padla na glavo.Verižico primem v roko in, kar naenkrat se razpolovi na dva dela, kot zlomljeno srce vsaka od naju prime en kos srca in ga potisne skupaj.Srce zažari in iz njega začnejo padati listi v obliki srca in na enem iz med listev piše VIDVE STA PRAVI BFF.
Na drugem listu pa sta prilepljeni dve ogrlici z napisom BFF odlepili sva jih in si jih zavezali okrog vratu potem pa sva se objele in okoli naju je zažarela tako močna svetloba.Ko sva odprli oči nisva bili več v šoli ampakv prelepem gozdu z slapom in z lepo žvrgolečimi pticami.Naokoli so letali metulji tu pa tam pa je mimo priskakljav kakšen zajček :rabbit2:.Z začudenim obrazom sva si opazovali ta gozd in se spraševali kako sva prišli sem še enkrat sva se objeli in pristali spet na hodniku v šoli tega nisva nikomur povedali to je bila najina skrivnost .Včasih sva kaj še hodili v deželo poimenovali sva jo DEŽELA BFF:heart::heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
kako lepo:heart::heart::heart:
5
 
HVALAAA ❤
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kako cool in lepa zgodba je:heart_eyes::heart_eyes_cat:. Naj naj naj naj naj naj najboljša siiiiiii:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart:. Komaj čakam še take zgodbe, kot si zdej povedala.
7
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Kako cool in lepa zgodba je:heart_eyes::heart_eyes_cat:. Naj naj naj naj naj naj najboljša siiiiiii:heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart:. Komaj čakam še take zgodbe, kot si zdej povedala.
6
 
Girl girl
Obužujem to zgodbo
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
KAKO COOL
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Objava:

V ljubezni je pač tako 1. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

Skrivnost božičnega večera 4. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 3
 
7
Bluberry
Objava:

Labodje jezero -4. poglavje / 1. del-

Ogledov: 15 Odgovorov: 0
 
4
Objava:

Skrivnost božičnega večera 3. del

Ogledov: 55 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Nič in vse 1. del

Ogledov: 62 Odgovorov: 4
 
12
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 2. del

Ogledov: 56 Odgovorov: 0
 
3
want to be a writer
Objava:

Eno vpr.

Ogledov: 2 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Temne skrivnosti družine Graves 6. del

Ogledov: 73 Odgovorov: 3
 
8
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(39)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(16)
Šport me na sploh ne zanima.
(22)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

Glasujem za Moano 2. del! :heart::heart::heart::heart:
 
res:kissing_heart::relieved::relaxed::upside_down::kissing_closed_eyes::blush::grinning::g
 
jst sm dubla itsga čoko božička pa isto sm ...
 
ooo zlo lepoo zdej si že profi fotografinja ...
 
Pretežka odločitev... Ok, Junaki 5. razreda. ...
 
Jutri bom siten kot pes! Moja najljubša ...
 
aaa, pikica res obožujem lovjuu:heart:
 
Fuuuul dooobrrr!!!!!!!!!!!!!!!Spremljam!!!!!!:grinning::hugging::hugging::grinning::grinni
 
O koook dobr pa lepooo!!!!!!!!!!!!!!!:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::cla
 
O vaaaaaaaaaav!!!!!!!!!!!!!!!!:hugging::hugging::hugging::wink::grinning::clap::kissing_he