Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Proti komu se borimo? 10. del

Proti komu se borimo? 10. del

5
V prejšnjem delu:
Bitje nas je čudno gledalo. Leyla ga je zvezala in ga prislonila ob drevo. "Govori," mu je rekla. Bitje je zajelo sapo in reklo:
"Jaz sem iz planeta Buxadoren. Ime mi je Xosomirynasoxew, ampak me kličejo XoXo! Luštno, a? Skratka - moj planet me je poslal k vam, kajti ugotovili smo, da nameravate uničiti neko zlo... neko skrivno misijo, ki načrtuje nekaj zlobnega. In, khm, jaz... vem, kdo jo vodi."
"KDO?!" je takoj vzkliknila Leyla. "Khm, no... baje nek Milton... ali nekaj takega..." je odgovoril XoXo. Kaleb je debelo pogledal. "Pravzaprav so mi ponudili sodelovanje v tej misiji... ampak sem ga zavrnil. Tukaj sem da vam pomagam."
-----
Leyla je sumničavo pogledala Caleba.
"Milton, ha? A ni to tvoj brat?"
"Pojma nimam s čim ima vezo!" se je branil Caleb. "Ne vidim ga pogosto. Zadnje čase ga ni doma!"
"Verjetno zato, ker je *i*tukaj*i*, a ne? Ne razumeš? *i*Vesoljca*i* smo ujeli! Imamo dokaze! Milton je gotovo tu," sem rekla, "prav smo sklepali."
"Povej nam več," je XoXo-ja prosil Jess, "ne moremo obtoževati brez dokazov."
"Nisem prepričan, ali je na delu Milton," je spet začel, "samo zdi se mi. A vem kako lahko to ugotovite."
Premolknil je.
"Torej. Morate iti na planet kjer je Milton. Lahko da je tu... lahko da je kje drugje. Celo v drugi galaksiji je lahko. Povedal vam bom kako lahko ugotovite kje je."
Spet je premolknil.
"Če imaš kri od tiste osebe, ki jo iščeš lahko prideš do nje. Samo zliješ jo v tale mini predalček v moji steklenički, kjer je moja kri..."
Vsi so zajeli sapo. Pokazal se je dimni oblak rdeče barve.
"Tako!" je zaploskal XoXo. "Gremo! Za mano!"
Stopil je v oblak... in izginil.
"Okej, gremo."
*
Znašli so se v skladišču polnem čudnih velikih kapsul.
"Zavzeli bomo Zemljo in druge planete!" so zaslišali glas, ki ni bil podoben Miltonu.
"Čudno," je zašepetal Caleb.
Glas in koraki so se oddaljevali.
"Gremo!" je vzkliknila Leyla in me zgrabila za roko. Pomikali smo se do škatel, ki so stale na tleh. Usedli smo se za njih in poslušali. Sprva se ni nič slišalo. Nato pa...
"Ti si nam res pomagal," se je zaslišal zloben glas. Nato še smeh. "Šefica bo vesela...A zaenkrat... je drugje..."
"Šefica?" sem zašepetala.
Caleb je skomignil.
"Morda se pretvarjajo da imajo šefico. Morda pa je fant - šef."
"Ah, ja."
"Ej!" je vzkliknila Leyla. "Poglejta!"
Pokazala je na veliko kapsulo v katero je bil ujet...
*
"Če ni Milton - kdo pa je potem storilec?" sem pogoltnila slino.
*

hej! torej ja, začela sem nadaljevati to zgodbo. samo povem: mary ne bo več v zgodbi, jessa pa tudi ne. baj<3
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zakaj je to tak dobrr?? Mislim prebrala sm vse dele za nazaj in sm fulll vesela, da nadaljuješ:heartpulse::heartpulse::heartpulse: Čeprav žal več ne boš bila aktivna na pilu je ta zgodbo 10000000.../10 like full dobrr🫶🫶🫶 Prosim, če me lahk me obveščii:pray::pray: Res lovam pač nadarjena si puki:heartpulse::heartpulse::heartpulse:
Lysmm:heartpulse::heartpulse:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omggggggg kk dobr full si nadarjena, se totalno stirnjam s star pac popolna zgodba res je dobro!!!! vidi se, da pises s tistim ta pravim obcutkom pa use... krasno!:heart::heart::heart:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Projekt: Zaljubljena 2. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
BodočaPisateljica
Objava:

Dangerous Love❤️‍🔥, 15.del

Ogledov: 33 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Kaj skrivaš, Windshire?

Ogledov: 44 Odgovorov: 1
 
3
Objava:

NOVA UČENKA 1. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Zgodba, brez konca 2. del

Ogledov: 61 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

krvava ljubezen na zadnji pogled 1. del

Ogledov: 72 Odgovorov: 3
 
2
🌙MOON🌙
Objava:

Počitnice Niki Cooper! (3. del)

Ogledov: 55 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

100 & 1 ovinek 5. del

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
4
nakitt potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Nakit

Hej ali kdo ve kje ti lahko v Celju pomanjsajo/ skrajsajo zapestico? Ali to delajo tudi v Zlatarni Celje in koliko stane?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

kul js sm mela skor isto idejo za blog pa ...
 
i guess da je to najdaljša objava..
 
jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Heej! Mogoče bi ti to pomagalo: https://www.longchamp.com/cz/en/products/handbag-l-L16260
 
O vavvv ful lepo
 
omajgaaaad kuk maš lepe nohteeeee. jst si ...
 
narisala sm ga z zažganimi zobotrebci
 
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...
 
o maj gat gorl! misnla sm da sploh ne bos ...