snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Tančica skrivnosti, 2. del

Tančica skrivnosti, 2. del

8
Hey :wave:!
Danes pa gremo na drugi del. V tem delu bo vse obarvano v ljubezni ...
VABILO
Anastasia je v solzah pripeljala pred hišo bele barve, hiše njenega očeta. Stopila je iz avta in pozvonila. Kmalu je na vrata prišla Ophelia in ji odprla.
"Anastasia, kaj se je zgodilo," je vprašala Ophelia, ko je videla objokano sestro.
"Garrett je," je odgovorila Anastasia in spet so ji pritekle solze.
"Še en moški, ki te je prevaral, kajne?"
"Ne razumem, Ophelia. Res ne. Zakaj vsakič, ko nekoga spoznam, mislim, da je moški mojih sanj, potem pa me prevara?"
Ophelia je objela Anastasio.
"Vse bo v redu. Samo srečo nimaš z moškimi. Še."
"Ampak ne razumem zakaj."
"Najprej se jim zdiš zanimiva, nato pa jim nisi všeč in te prevarajo. Verjamem, da boš nekoč našla moškega, ki te bo resnično ljubil."
"Komaj čakam, da spoznam takšnega."
"No, vsaj jaz imam dobro novico! Poročila se bom!"
"Čestitke! Kdo je srečnež?"
"Thomas Richardson. Že dolgo sva par."
"Kdaj ga bomo spoznali?"
"Spoznal se je že z mamo - saj veš, da se očetu noče približati. No, oče in ti pa ga bosta spoznala v sredo tukaj. Oče že ve."
"To je čudovito."
"Tukaj je vabilo na poroko. Zdaj moram iti, oprosti!"
Anastasia je odprla pismo in ga prebrala. Vesela je bila za Ophelio, a po drugi strani si je tudi ona želela poročiti. Tako je imela vsak teden novega fanta in vedno se je razšla z vsakim. Morda pa jo kmalu čaka ljubezen.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Zelo dober del, tako kot prejšnji :wink:.
1
 
Hvala!
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
zelo dobro :two_hearts::two_hearts::two_hearts:
1
 
Hvala ti!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

VLADIMIOR IN NJEGOV DAN

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
Yunna
Objava:

POČITNICE PA TAKE 1.

Ogledov: 27 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Pesem morja 2. del

Ogledov: 36 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 12. del

Ogledov: 47 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Srce v senci 1. del

Ogledov: 92 Odgovorov: 5
 
5
Objava:

Pesem morja 1. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Samo konji v moji glavi 8. del

Ogledov: 54 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Laž, ki diha 1. del

Ogledov: 143 Odgovorov: 4
 
9
Bi? potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Ali sem bi?

Dober dan.
Kot že naslov pove, je moje uprašanje ali sem biseksualka. Da pa boste znali odgovoriti vam najprej povem mojo zgodbo.
Stara sem 13 in hodim v 8 razred OŠ. Vedno sem bila zaljubljena v fante. Res. Mislim enkrat sem bila v enega, nato v drugega, menjavala sem jih na kkšn mesec. Z nobenim nisem hodila, samo va je sem bila. Moja sošolka je že 3 leta v istega in nevem kako ji rata. No in zdej že ful časa(ene 4 oz. 5 mesecev) nisem v nikogar. Mislim, še vedno ko vidim nekoga pomislim "o ta je pa lep" ali pa "stem bi se pa dalo biti skupaj." Ampak mi noben ni bil dejansko všeč. Ne zares.
No in jst imam tudi zelo dobro prijateljico, ki je isto stara kot jaz, na isti šoli, samo v sosednji razred hodi. In ona je lepa. Pač vidiš jo in je lepa. Sama sicer ne misli tako ampak je. No in ona se veliko druži z mano in celo pri slovenščini sedi z mano in danes sem jo pospremila domov in je prijazna im vse. No in jst ko jo vidim sem tko vav kok je lepa. In med poukom včasih samo gledam vanjo. Mislim, si ne predstavljam da sva skupi pa se poljubljava ampak mi je lepa. Drugače ona je hetero. 100%.
Imam pa še eno prijateljico ki je bi. Mislim tega nikoli ne omenjamo ampak je rekla da je bi. Samo tko povem. Mi pa ni všeč. Kot prijateljica ja, v ljubezenskem smislu pa ne.
In zdaj me zanima če sem bi.
-------------
Hvala če si to prebral/a in lepo prosim, da če veš kako in kaj da mi odgovoriš. Hvala.
Lep dan še naprej!
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(56)
Vesela šola me ne zanima.
(92)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(166)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(59)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

omg pikiiii toj tok lepooo, lovammmmm
 
zelo dobra zamisel ampak sm ze povedala cokies ...
 
22.3. drugače lovam idejico
 
cute:blush::wink::wave::blue_heart::blue_heart::purple_heart:
 
Ful kul, drugače se mi zdi da me kar opiše!
 
cooollllllllllllllllll blagor,to more bit ...
 
hejj, mi smo glih hotl it s prjatli (kr ...
 
Uuu, našla sem vse...
 
Rachel Green
druga:dizzy_face:
 
hej ful kul odzadja sam a lahko prosim ne ...