snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Tančica skrivnosti, 4. epizoda, 37. del

Tančica skrivnosti, 4. epizoda, 37. del

2
37. POGLAVJE
Inšpektor stopi v Antonijino sobo. Na levi zagleda še kar razmetano posteljo, na desni pa se ozre proti omari in pisalni mizi, h kateri stopi. Na njej je ogromno slik Harryja in Liama, a na nobeni ni ona. Na zadnji, kjer sta slikana oba brata, je s poševno pisavo napisano: Žal mi je, draga brata, moja najtesnejša sopotnika skozi moje življenje.
Kljub temu da mu napis pade v oči, se inšpektor zazre proti mizi. Na njej leži knjiga z rjavo platnico brez naslova ali imena avtorja. Inšpektor jo vzame v roke in si jo ogleda. Vedno bolj jo gleda, vedno bolj zanimiva in hkrati tudi skrivnostna mu je.
V inšpektorju vre od radovednosti. *i*Le kakšna knjiga je to?*i*, se sprašuje. V ta namen jo isti trenutek odpre.
Na prvi strani opazi Antonijino ime, ki je zapisano lastnoročno. Pisava je zelo podobna tisti na sliki, zato inšpektor pomisli, da je to Antonijin lastnoročni podpis. Je bila Antonia pisateljica? Ali kaj?
Inšpektor prelista knjigo naprej. Opazi, da je na skoraj vsaki strani na vrhu napisan datum. To mora biti njen dnevnik!
Nenadoma inšpektor opazi nek zapis. Napisan je z zelo majhno pisavo, kot da avtor noče, da bi kdo to prebral. A vseeno se da prebrati. In ko to prebere inšpektor, mu je jasno, zakaj je Antonia hotela, da je to skrito. Pisalo je namreč: Jeza, ki je trajala teh dolgih devetnajst let, je naredila svoje. Umorila sem Harryja, mojega brata. In kmalu bo isto usodo doživel tudi Liam.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Full fajn me zanima kaj se zgodii


Lp someonehappy
1
 
Hvala ti!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Pisalnica


Objava:

Prepovedana ljubezen 2. del

Ogledov: 32 Odgovorov: 0
 
1
MICA MACA
Objava:

MICA MACA

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

noč v stari koči 2. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 3
 
3
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 10. del

Ogledov: 57 Odgovorov: 3
 
6
Objava:

Kpop dream 3. del

Ogledov: 92 Odgovorov: 6
 
8
stella potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

kako začet pogovor?

am ja torej to je bl za punce.

Jst mam zadnje case res slab odnos z mamo. Bl redko se pogovarjava pa skoz se mi zdi da je jezna name. In ja jst bi se odstranla dlake na nogah ker so se zelo potemnile. Sram me je bit med športom v kratkih hlačah. In res nevem kk naj začnem. Poleti sm nardila ful veliko napako k jo še zdej obzalujem. Vprašala me je če bi se brila pod pazduho in ker je bil tam moj mlajsi bratec sm ji rekla da ne rabim. Ampak potem sem se za na tabor pobrila sama ker ji nism upala rečt. Do zdej sm se sama pobrila že velikrat. Nevem a bi jo mogla vprašat al pa ji povedat? Sam nog pa si pa nočem sama ker jih nebi brila. In ja prosim ce lohk kksne nasvete aja btw sm 14 stara in ja. Res nevem kk naj pridem do nje in jo vprašam. Ful bom hvalezna za vse odgovore<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(114)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(141)
Ne preberem Ti&jaz.
(46)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

1.marry 2.kiss 3.kill
 
Besty, ful dobra darila!! Pač js lovam kinder ...
 
1.naj.barva: Patelno vijolična 2.naj.žival: ...
 
Moraš dati nov uporabnik. Nato upošeš vzdevek, ...
 
Hej! Smetišnica je pilov forum, namenjen ...
 
:horse:konjčkiiiiiii
 
MICA MACA
lepo vsec mi je kuzek:hugging:
 
Fulll dobra izbiraaa.