snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: The gangleader's daughter ~ Opis in prolog

The gangleader's daughter ~ Opis in prolog

13
Soamij
'Zmagovalka je ponovno Wolf!' na obrazu se mi je narisal brezbrižen nasmešek, nato sem se obrnila in odšla k trenerki.
'Dobro opravljeno H. Še ena zmaga. Pojdi domov, za danes si končala, razen če imaš željo po še enem boju?' mi je čestitala Rae moja trenerka.
'Nah, Jess me čaka.' Pokimala je, jaz pa sem z bidonom in torbo odšla skozi vrata.
Moj zdolgočasen pogled se je ustavil na dekletu in fantu, ki sta se zalizovala ob zidu.
Naveličano sem pogledala svoje kratke nohte in rekla:
'Vesta, tretjič ta teden vama govorim, da se premakneta od tu in si najdeta udobnejši prostor pri vama doma, ker ostalim ni gledati tole v tako veselje kot vama,' z ogledanim kazalcem leve roke sem zaokrožila proti njima.
'Zakaj potem gledaš sem, prasica?' je moje bobniče zadel piskajoč in vzvišen ton naše Elizabethe.
'Bi rada vidila, da ti razbijem plastični nos?' Prestrašeno je stekla stran, jaz pa sem razdraženo in zdolgočaseno zavzdihnila. Res ne vesta kdaj odnehati, kaj?
Tam je ostal Daniel, idiot da večjega ni ter se mi približal.
'Ne boš stekel za svojo punčico?' sem sarkastično vprašala nato pa zavila proti čakajoči Jess ter a sabo pustila idiota.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Hayley je hčer vodje največje mafije v Ameriki: Bloody guns. Vsak, ki jo je kadarkoli spoznal bi rekel, da je ledena kraljica, a nihče si nikoli ni upal splezati do njenih zidov, ki so od nesreče varovali njno srce.
Daniel je sin vodje druge največje mafije: Dark souls.Vedno dobi karkoli hoče in njegova aroganca nima meja.

Kaj se zgodi, ko se njuni poti skrižata? Bo to ponoven padec ali krvavi vzpon?


+Poglavja bodo prihajala redko+







•-• Lastim si vse avtorske pravice za zgodbo in like v njej. Zgodba je objavljena le tu in na Wattpadu pod prfolim Soamij zato mi prosim sporočite, če jo najdete še kje drugje.•-•




*Zgodba ni priporočena za tiste z slabšim želodcem!*



















P. S.: Ne vem zakaj, ampak ko hočem narediti pozabeljeno geslo za v moj originalen profil (WhoLovesBooksAndMusic) se nekaj zatakne in ko vpišem mail ne dela. Zato sem se zdaj vpisala kot Soamij kakor se imenujem na Wattpadu.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
O si se vrnila! Zakon zgodba, spremljam!
4
 
I love book
I love book
Ali bi si lahko prebrala mojo zgodbo Zavito v črnino? Bila bi vesela kakšnega nasveta 😉
 
Soamij
Z veseljem ;)
 
se zdajle lotim
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mi daš please kaksno idejo za mojo zgodbo
0
 
Bolj težko bo, če se ne podpišeš...🤔
 
imaš prav muca zajči
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

Pesem plushie

Ogledov: 1 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

pesmi

Ogledov: 4 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Če bi bilo le res 1. del

Ogledov: 12 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Vampirji

Ogledov: 32 Odgovorov: 2
 
2
Objava:

Samo preberi pls

Ogledov: 25 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Primeri Scotland Yarda 7. del

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Jaz, ona in vsi ostali - Trevor 3. del

Ogledov: 42 Odgovorov: 2
 
4
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 12. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 1
 
2
Just a person potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Neki podobnega family linku?

ok hejj
stara sm 16 in res nujno prosim, če mi poveste za kakšno brezplačno (prosim naj je res, kerr dve sem že naložila, poklikala vse kar naj bi blo treba in pol they be like "mesečna naročnina 45€" :cowboy:) aplikacijo, ki si jo lahko namestim na fon in deluje kot family link, sam da mogoče nimajo nadzora starši ampak js haha
i mean moje ocene so kar... padle dol in res bi jih rada nazaj vzpostavila, sam mi ta telefon res ne dela nobene usluge... rabm neki kar dejansko blokira apps brez moznosti "oh let's add 10 minutes because why not tralala" Jaz POTREBUJEM pomoč in hočem si jo sama nudit, pa ne obvladam glih in zdej je kar je. sou če mi lahko kdo kakorkol pomaga mu/ji bom hvaležna do neba in nazaj ♡☆ tud če je kaksen nasvet ali pa mnenje ali pa kako se on/a spopada s to elektroniko in a sem edina, ki res hoče it v preteklost in uživat v prisotnosti unih starinskih telefonov na slušalko, ki so jih meli enega v celi bajti?
V glavnem najlepša hvala vsem, res res in želim vam vso srečo z zadnjim, a napornim delom šolskega leta ♡
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

omg....girl ti si tok talentiranaa obožujemm ...
 
A mi rabmo ugotovit kdo je kriv al kdo laže?
 
okej torej 1.somrak (moj naj filem) 2.kiler ...
 
OMGG, i hope for new del! Prihaja se ena ...
 
jaz se bi tut prijavila a lah tut mene obvescas ...
 
lets do this
 
se prijavim, predlagam da se mal razposles ...
 
lah jaz ja plis da me obveščaš
 
titanik ratatuj hudicevka v pragi
 
kul, a si ji poslala povezavo?
 
UUUU, všeč mi je
 
jazzzzzzzz