snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Tvoj objem 1. Poglavje

Tvoj objem 1. Poglavje

3
Evči
Sem Eva zdaj sem stara 14 Imam črne lase in rjave oči. Opisala bom resnično zgodbo,ki se mi ne dogajala. Je tudi žalostna a hkrati vesela. Veselo branje vam želim.


19.9.2018(8 let)

Prišla sem v novo šolo in vse je bilo novo zame. Nisem vedela ali naj pozdravim,ali naj se grem pogovarjati? Nikogar nisem poznala in bilo me je strah. Prišla sem do po imenu Tea. Ima blond dolge lase,pegice in bila je kak centimeter ali dva večja od mene. Gledala me je in rekla:,, Kaj hočeš zguba"? Odgovorila sem ji:,, Nič". In odšla sem stran. V razred je prišla učiteljica in ravnateljica in morala sem se predstaviti. Začela sem z malo prestrašenim glasom:,, Sem Eva in stara sem 8 let. Preselila sem se v Ljubljano in zato sem v tej šoli". Učiteljica se je predstavila:,, Živijo Eva, jaz sem učiteljica Tina". Ravnateljica me je pozdravila in povedala kateri razred sem(3.a) in odšla iz razreda. Razred se je predstavil in bil je čas pouka. Učili smo se matematiko in poimenovali like. Ker sem bila nova smo se po matematiki šli različnr igre. Tea me je porinila in padla sem na tla. Smejala se mi je in še dve dvojčici Lina in Liza,ki sta njeni BFF. Učiteljica Tina mi je pomagala in Tea je dobila kazen: Dobila je matematične račune(sovražila je matematiko) in dodatno domačo nalogo. Žalostna sem bila dokler ni do mene prišla punca po imenu Tinkara. Imela je rjavkaste lase in rjave oči. Rekla mi je,da sem zelo lepa in da ji je všeč moja črna barva las. Bila sem vesela in vprašala sem,če bi bili prijateljici. Rekla mi je,da seveda in naj ignoriram dvojčici in Teo. Igrali smo se osliček kdo te jaha in neke posebne učiteljičine igre. Sledilo je kosilo in kmalu so po mene prišla starša. Povedala sem jima vse kar se je zgodilu in tudi glede nesramne punce. Rekla sta,da je najverjetneje le ljubosumna in da če bo še kaj naj povem.
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lepa ampak žalostna zgodba. Spremljam.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super, ampak ja, žalostna zgodba:sob::sob::blue_heart:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
super zgodba:heart::heart:Sožalje,da se ti je to zgodilo:pensive:
0
 
Your sunshine

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Pisalnica


Yunna
Objava:

POČITNICE PA TAKE 1.

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Pesem morja 2. del

Ogledov: 17 Odgovorov: 1
 
1
Objava:

Skrivnost templjarskega nakita 12. del

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Srce v senci 1. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 5
 
5
Objava:

Pesem morja 1. del

Ogledov: 59 Odgovorov: 3
 
4
Objava:

Samo konji v moji glavi 8. del

Ogledov: 51 Odgovorov: 0
 
3
Objava:

Laž, ki diha 1. del

Ogledov: 140 Odgovorov: 4
 
9
Objava:

Z ljubeznijo, Abigail 9. del

Ogledov: 82 Odgovorov: 3
 
5
nevem1341 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Žurke

Js grem zdej v pru letnik sredne in si ful žemil hodt na žurke pač ne tko da se napijš ampak uno da je muska pa plešš pa to sam ne kot veselice ampak k u klubu a kdo hod pa kako kej zgleda to pa kokrat grete
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(55)
Vesela šola me ne zanima.
(92)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(164)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(58)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

ej dogfan, kaj je? napisala si mi da sem ...
 
Omggg ful cool man jaz mam tud električno ...
 
omggg ful niceeee
 
ful cute, sploh ozadja. Lovam:heart_eyes::heart_eyes:
 
OMGGG JS SM TOK VESELA ZATE včeri sve šle ...
 
hiphop_girI
O hudo, moj bratranec ma isto
 
hiphop_girI
Taylor, ker Billie sploh ne poslušam
 
hiphop_girI
Odvisno od zrelosti. Mislim, če to prebira ...
 
OMGG PIKI, sori k sele zdj odgovarjam, tole ...