snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Pisalnica: Zakaj jaz? 1. del

Zakaj jaz? 1. del

7
,,Ni tako slabo.'' je bila prva izjava moje najboljše prijateljice. Ana je večkrat imela preveč pozitivno mišljenje, in ne razumem kako je lahko tako pozitivna na konec moje zveze z fantom, z fantom z katerim sva bila skupaj 4 leta. Mogoče je imela prav, mogoče pa tudi ne. Še vedno sem ga ljubila in nevem če ga bom kdaj lahko pozabila. Bil je moj svet moj vse, videvala sva se celo srednjo šolo ter konec osnovne šole. In zdaj je konec, par dni pred mojim maturantskim plesom je konec najine zgodbe, jaz pa sem ostala brez soplesalca, in brez osebe ki mi je pomenila največ na celem svetu. ,,Ja Ana je, Gal me je prevaral in to ne samo enkrat, seveda je slabo.'' Ana me je začudeno pogledala in vprašala ,,Ali te ni samo z Gabrielo?'' Pogledala sem jo ter se ji v solzah nasmehnila ,,Nažalost ne, tu so bile še Manja, Gaja ter Klara.'' ,,Toliko jih je bilo?'' Tudi sama sem bila začudena da jih je bilo toliko, sploh da je bil sposoben to narediti. Res sem ga ljubila in ga nikoli ne bi mogla prevarati, kaj šele z štirimi fanti. Najbolj pa me je žalostilo da mi je Gal ukradel prvi poljub ter mi vzel nedolžnost. Vse te stvari sem prvič doživela z njim in jih nikoli nisem obžalovala. Žal mi je da nisem bila dovolj dobra z njim, saj če bi bila, me ne bi prevaral. Vrjamem da me je imel zelo rad, mogoče me je celo ljubil, vem pa tudi da je bil velik del najine zveze brez čustev, sploh intimni deli najine zveze. Nikoli niso bili sanjski, vedno so bili prisiljeni, a v tem sem uživala, nikoli me ni motilo to kar se je dogajalo, res sem imela rada najino intimo a mankala so samo čustva iz njegove strani. Vprašala sem se kako da se je to zgodilo, zakaj jaz?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Wow, dober slog pisanja, dobra zgodba
2
 
Hvala, upam da ti bodo tudi nadaljevanja všeč <3<3<3
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Pisalnica


Objava:

LEDENA KRALJICA-žalost 1. del

Ogledov: 29 Odgovorov: 2
 
1
Objava:

Ko izginejo iz sveta 3. del

Ogledov: 53 Odgovorov: 4
 
8
Objava:

Samo konji v moji glavi 4. del

Ogledov: 30 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Smrt v dvigalu 2. del

Ogledov: 83 Odgovorov: 4
 
14
Objava:

Misija: Le akcija in nič drugega 8. del

Ogledov: 63 Odgovorov: 1
 
2
Objava:

HIŠA NA KONCU ULICE 2. del

Ogledov: 79 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Val tišine 7. del

Ogledov: 120 Odgovorov: 8
 
9
Objava:

Samo konji v moji glavi 3. del

Ogledov: 69 Odgovorov: 1
 
1
#Sabrina potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Test

zdravo
js rabim pomoč večina sošolk me sovraži sam zarad ene rečmo da ji je ime Eva. no in ta eva me že itak skoz žali ko komu to povem od staršev rečejo naj jo sam pustim na miru če povem učiteljem rečejo da se bojo pogovoril z njo pa se pol nikol ne. še moja bff pravi da to ni nič takega. moja bff je prijazna ampak včasih je ne razumem. ena druga sošolka rečmo ji sofija pravi da sm se js kr tak začela družit z mojo bff in da sem se ji vsilila (upam da me razumete kr ful ne znam razlagat). no gremo k bistvu letos gremo v šolo v naravi in smo se ful kregal kire bomo skupi v sobi in ta Eva ni želela met v sobi 3 punc in je hotla sobo do konca napolnat da ne bi mogle une tri pridet not. men ni blo všeč da sem z evo in smo se 4 zmenle da gremo v drugo sobo. (med štirimi je tud sofija). js komi čakam drgač na šolo v naravi in zato velik govorim o njej (kakor vidite kar veliko govorim) in to gre sofiji ful na živce. ful velikrat mi reče naj neham ker ji grem na živce s tem ampak js si ne morem pomagat. na srečo vsaj moja bff posluša ampak ji nočem preveč o tem razlagat ker pol se verjetn ona ne bi več družla z mano.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(60)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(75)
Ne preberem Ti&jaz.
(23)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

uu komaj cakammm🩷🩷 ahh ja uzam si cass lovju ...
 
Neki časa nazaj k je pršu ven tudi film sm ...
 
a niso rekl sam za klep?
 
gledate filme,igrate igre,se pogovarjate.... ...
 
sej je zloo lepa in ma zloo lepo sporocilo ...
 
o niceeeee!!!:gift_heart::yum::yum: lovam a ...
 
še js bom haha: ~k nekdo judga tvoj music ...
 
Sej je ok!!!!!!!!! Hvala!!!!!!!:heart::heart::heart::heart:
 
Hvala!!!!!!!!! :heart::heart: Komi čakam ...
 
Ful dora igra!!!!!!!! Dam :star::star::star::star::star::star::star:. 7/10
 
hvalaaaaaaa fulll kjutii
 
Bom še jaz dodala, če smem: - k ti nekdo ...
 
twilight mi je cringe af (pogledla 15 min ...