Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

...

0
Pac men se zdi da sm ful grda in da me zarad mojega videza noben ne mara. Ampak ko zvečer ko se lepo umijem pa vse to pa se mi zdi da sm cist ok. Pa se zdi se mi da se zdej ful redim pa to pa se podbradka mam mal in men gre to toook na živce.
Prosim a mi pomagate ker res nevem kaj naj, hvala vsem k boste odgovoril :kissing_heart::heart::slight_smile:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hoj!
Prvo kot prvo, noben clovek ni grd. No okej, eni res so grdi, ampak se to zato, ker drugim govorijo da so grdi, ali to o drugih govorijo za hrbtom (da oni ne vejo). Ti pomojem tega ne delas, pac sej res da to vem sam iz stvari ki jih vem o teb.
Torej noben te ne mara, gotovo te ima kdo rad, ves nekateri to skrivajo, ampak rada bi imela prijatelje, ane. No moj prvi predlog je da gres na tabornike, tam je ful razlicnih ljudi, in ziher te bo kdo sprejel. Drugi predlog je da se vpises na krozek, ki te zanima in ti gre, obicajno imamo ljudi rajsi, ce nam pomagajo, so za hece, razlocijo med hecom in resnostjo, se pa tudi ne mecejo ven (se ne izpostavljajo). Probaj bit taka in upam da ti rata.
R A T A L
T I
B O ! ! !


lp
1
 
c🍪🍪kie
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo,

v obdobju odraščanja je povsem običajno, da se včasih ne počutimo najbolje v lastni koži. To ne pomeni, da je s tabo karkoli narobe, pač pa samo, da se pri tebi v tem obdobju izoblikujejo predstave in pričakovanja o tem, kakšna si in kakšna bi rada bila, kar sproža različne misli. Včasih pa nas lahko negativne misli o lastnem telesu v življenju močno ovirajo in postavljajo v stisko; takrat je dobro, da to pri sebi prepoznamo in po potrebi poiščemo pomoč. Če te zanima več o samopodobi oziroma iščeš praktične nasvete, lahko obiščeš spodnjo povezavo: https://www.tosemjaz.net/razisci/custva-in-psihicne-stiske/?topic=24 . Kadar ti je zaradi tega res težko, se lahko obrneš na koga od svojih bližnjih (npr. staršev, prijateljic) in jih prosiš za pogovor, vedno pa ti je na voljo tudi šolska svetovalna služba.

Srečno!:blush:
spominčica
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej! sori neznam ti pomagt. lahka ti pa povem da glede tistega kako se pocutis zvecer ko se umijes pa zjutri-pac js se identicno pocutim. prov enako
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 15 Odgovorov: 1
 
0
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
0
Njokica
Objava:

Poopy situacija

Ogledov: 64 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Skavi

Ogledov: 35 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Filmi

Ogledov: 37 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

nvm😭

Ogledov: 106 Odgovorov: 3
 
4
zanimanje za gim
Objava:

gcc ali lava ali kajuh

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
1
LeaEla305
Objava:

bottega verde

Ogledov: 45 Odgovorov: 1
 
0
Piskotk potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Uzgojitlska Jesenice

hejj,
js sm se iz gimnazije prepisala na uzgojitlsko na jesenice in me zanima ce je kdo tm in kko je pa ksne tipse ce mate
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
...........
3
 
4
Lemur.si
2
 
5
Gilr1890
4
 
6
love.L.girl
6
 
7
Axiety girl
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

ojla, jaz sicer nimam čist navadnih zvezdic ...
 
js po moje v Konjice gimnazija
 
girll sm ne brigej se zanje pa bo
 
D123
watchseries pa sflix
 
hmmm primerjaj ce si jealous tut zard koga ...
 
kyloren
poglej na tinyzone
 
Bellaza2
hi jst mam psa in je fajn. nevem reč mogoč ...
 
lkjefiuehr giuhsveiubtqhau
Js hodm na skavte sam ne v lj mam pa sošolko ...
 
Jess girll crushasss
 
jess, ja zaljubljen si,.... ampak glede na ...
 
na vem mene tud to zanima pa kdaj že je
 
Lej loh ji reces da te to moti
 
Ojoj vem usi delamo napake in vem da se vrjetno ...
 
js sm uporabljala šampone za lase, pa so ...
 
Jaz bom verjetno šla na Gim Lavo.