Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: 😥😖

😥😖

0
Mensezdi da so se moji sošolci odločl da me bojo sovražl

Prekleto v f****** razredu mam 3 prave prjatlce, ostale se delajo ker me ne upajo zafrkavat (ok bom poveala kaj je blo, napisano je s poševnim tekstom in lahka preskočte če se vam ne da brat)

*i*Torj lani me je ena sošolka zafrkavala tko ene 3 mesce in so se valda še 4 druge prključle - dobesedno vse razn mene pa mojih prjatlc. Pa pač to ni blo uno zafrkavanje kao "čudna si" "butasta si" pa tok, one so NONSTOP vsak dan mi govorile da sm glupa, da mam prizadetega brata (takrat je bil v 2. razredu*i*:cry:*i*- plus čist nč ni z njim narobe, čist normaln je), da sm js prizadeta, nevem kaj sam pač še in še in še in js sm se VSAK DAN po šoli jokala. No, en dan je blo pa vrhunc. Recmo tej sošolki, ki je vse začela, Nina, eni drugi Lea, Leini sestrci Karla pa moji prjatlci Inja.*i*


*i*No, js pa Inja greva iz šole in ona vidi Nino ki se tm pogovarja z Leo (pr Lei je pa Karla). No, one so kljub temu, da mene one sovražjo, prjatlce. In gre ona tja pa se objame z Nino pa Leo, js jo pa počakam mal naprej. In pol Inja pride k men pa reče, da je slišala, kako je Nina rekla Leini sestrici Karli (ki je sošolka od mojega bratca btw :( ), da js ubijam mejhne punčke in jo lahka ubijem (pač kjer normalen človek bi to naredu? Mislm da noben NORMALN). In Lea valda nč ni nardila sam rekla je "Nina no!" to je blo pa tut vse. In valda je Karla Nini vrjela, kr je bla stara 7. No, in pol sm js doma povedala mami in smo mal drame nardil in nakonc se je še ravnatlca vključla v vse skp.*i*

Tkoda te punce (Nina pa Lea pa še druge) se zdej ne upajo več spravlat name, ampak se hihitajo za mojim hrbtom pa mislijo da jih ne vidm. Če kjermukoli od sošolcev rečem karkol (lah je tut "prou maš" al pa "ja res"), mi bo reku sam shut the fuck up.

JS SE POČUTM KO DA DEJANSKO NE SPADAM TJA. KER NE KR SM VSEM ODVEČ IN ZGLEDA SM JIM SAM V NAPOTO!

To TOK NI FER. Eni sošolci so drugi do druzga FUL nesramni in so pol spet prjatli, mene pa vsi sovražjo, ker sm bla vedno prjazna do njih, zafrkavala sm jih pa sam, če sm se branila ker so prej oni mene. TO. NI. FER.:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob:


Sam še neki povem vsa imena so izmišljena. Pa res bi bla zlo vesela, če bi mi kdo pomagu.

























































Pa sam še eno prošnjo mam: Pliis, plis vzdržite se komentarjev "Vse bo okej" pa "Boljš bo" pa "Sam še dve leti zdrž". Če še kdo ni pogruntu, js sm podobna psu, živim tuki in zdaj (ok pa sanjam ampak bi rekla da to ne šteje preveč), kr tut pomeni, da sm žalostna pa se slabo počutm tuki in zdej. Tko da če nameravate napisat "Vse bo supr", ne porabljajte časa za krneki, ker mi to NČ ne bo pomagal.

Hvala
Lp Kinder
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejj,
glej, kaj te briga za une, k te ne marajo, lej, so pač posebni (zlo posebni), ampak ne morš nč. najboljš, da se nehaš sekirat, pa jih ignoriraš. druži se z unimi k te spoštujejo (prjatlcami), tut če so sam tri, lej boljš k nč. drgač je ena prava dost, tko da ti maš srečo, da maš kr tri. une druge ljudi pa pač ignoriri (ik, da je težko, loh ti tut tvoje realne prjatlce pomagajo, da se sploh ne oziraš na njih).
ampak ja, tut js komi čakam, da se znebim mojga klasa, pa grem v sredno, tko da nisi edina. probi res, da se če te ogovorijo ne obrneš, če veš kaj bo sledilo.
tko, da ja, upam, da sm kej pomagala
<33
2
 
hvalaaaaaaaaaaa<3333333333333
 
ni kejj<33
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Lej js ne vem kako ti pomagat kr sm sama v isti situaciji k me usi sovrazjo ampak iskreno jbg. pac bos najdla druge prjatlce pa ce mas ze 3 je to cist uredu. nikol te naujo usi mel radi to itk pac nimas kej te razumem. bos nasla druzbo k bos spadala tja okej? to mi vrjem. pac u osnovni so itk usi otrocji pa taki. pac ne zreli so pa take neumnosti delajo. iskreno js bi jih sam pustila boli me nj govorijo kar cejo. vem da je tezko ampaj lej dost druzga nmors pomojm. pogovori naujo pomagal. aja pa ne zasluzjo si te.
1
 
hvalaaa<3333 🤗
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Živjo! Sem prebrala tvoj zapis in vidim, da so te punce res nesramne (in ostali tvoji sošolci). Zagotovo je bilo prav, da si takrat vse to povedala naprej mami in da se je potem situacija vsaj nekoliko umirila. Zdaj se je to sicer preneslo na opravljanje za hrbtom, kar pa tudi ni okej.. Osnovna šola je včasih res težko obdobje in ljudje znajo biti zares nesramni. Lahko ti povem, kaj bi jaz naredila... Če se počutiš dovolj močno in samozavestno, pojdi enkrat do njih (če se da, ko so na samem - npr. po pouku), lahko prosiš tudi kakšno svojo prijateljico (ki se z njimi tudi ne razume), da gre s tabo do njih in jim potem na miren način povej, da veš da govorijo o tebi za tvojim hrbtom in da želiš, da nehajo. Povej jim, da če ne bodo nehale boš o tem povedala učiteljici (razredničarki) in se boste skupaj z njo morale pogovoriti. To je en način, drug možen način pa je, da greš sama do razredničarke poveš kaj se dogaja, poveš, da se ob tem slabo počutiš in da bi rada, da ti pomaga situacijo na nek normalen način rešiti. Če ti je lažje, lahko o tem spet poveš mami in prosiš njo, da obvesti razredničarko. Noben namreč nima pravice drugih zasmehovati in vsak se mora v osnovni šoli počutiti v redu!! To ni prav, kar se dogaja in mislim, da je treba ponovno ukrepati. Zaradi tega nisi nobena "toži baba", samo postavljaš se zase. Vedi, da nisi ti kriva, ampak so to na splošno slabi ljudje, ki imajo svoje probleme, potem pa jih stresajo na druge na tak način, da jih zafrkavajo ali kako drugače. Če potrebuješ še kaj, mi napiši. Upam, da se zadeva uredi.
1
 
Hvalaaaaa<3<3<3<<3<3<3<3<33333333
 
Ni kej punca :)
Če je še karkoli, mi napiši
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 28 Odgovorov: 1
 
0
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 26 Odgovorov: 0
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
0
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
0
jaka 12
Objava:

oci nasilnez

Ogledov: 57 Odgovorov: 3
 
1
Hana123
Objava:

😢

Ogledov: 44 Odgovorov: 2
 
0
#prijavljenapunca
Objava:

Pust(vem, da je se dalec)

Ogledov: 79 Odgovorov: 2
 
0
Osmošolka<3
Objava:

Testi

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
2
Osmošolka<3 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Testi

hoj!
jaz imam eden manjši problem glede šole.
Torej jaz sem 8. razred in imam same 5ke - dokler smo pri spraševanjih.
Preprosto nevem ampak na testu ponavadi fašem 4 ali pa 3 ker se preprosto zmedem, pač ubistvu razumem snov ampak ne znam oblikovati odgovorov na vprašanja, in se mi stvari pomešajo v glavi in preprosto na koncu ni 5 in sem razočarana nad sabo.
Jutri pišemo zgodovino in me je že zdaj strah da se ne bom odrezala tako dobro kakor sem zmožna pri spraševanju.

vesela bom če mi zna kdo svetovati in če imate vi iste probleme.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Iz cewe al pa kje naroči šalco z vajino sliko ...
 
Ja je zahtevno... odvisno je od tega kako ...
 
hej! Nej te ne skrbi prevec... ves koliko ...
 
jelencek.rudolf.com
to res ni blo lepo od njega in kr prov je, ...
 
lej, zdej ce je to res in je tvoj oči res ...
 
ej ejj ni nujnoo da te ne maraa:heart: Lej ...
 
Sej bo, te razumem:wink::wink::wink:. Sej ...
 
poglej na sheinu za pirata
 
babe
hehe, jst uporabim idk kot odgovor na osebna ...
 
puncaa44302
torej notri boste šli posebi po 4 pa ta skupina ...
 
Delaj izpiske, išči si vprašanja na to temo ...
 
Mogoče si lahko angelček? pa sta kao nasprotje ...
 
pomoc.si sm bla jz hahh pa se kle pism pc ...
 
Oj, men se podobno dogaja. Že tko vse najmanjše ...
 
Oj! Js sm ga imela predlani. Mel smo najprej ...