snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Bazen in težave z ušesom

Bazen in težave z ušesom

0
pookie123
Živjo!
pred 4 dnevi sem bila na bazenu in vec ali manj sem se potapljala. Naslednji dan sem opazila da mi je zamaseno desno uho (zelo malo slisim na to uho). Uho mi je se vedno zamaseno kaj naj naredim?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nevem kaj je naredila moja sestre je imela podobno situacijo se je tudi potapljala pa so jo ful bolela ušesa in smo ji kupli čepke za potapljanje da pač ne gre voda v ušesa
1
 
Medvedek ❤️🌸
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
živjo,
v tvojem ušesu je lahko še vedno voda iz bazena (kar je bolj malo verjetno glede na to da je bilo to pred 4 dnevi ) lahko pa se je tvoje uho samo zamašilo, to se je zgoddilo moji sestri in prav tako ni skoraj niš slišala. takrat ji je mama šla s palčkami za ušesa v uho in se ji je popravilo.
upam da sem pomagala
lp
1
 
Elly 7
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
kot je že nekdo napisu maš loh zamašeno uho. Men takrt pomagata 2 stvari:
1. da ustvariš "pritisk" v ušesu. Primeš se za nos, zapreš usta in kot da bi probala izdihniti, samo ne izdihneš (sori za slab opis, upam da veš kaj mislm).
2. daš olje v uho. Najbolš da to mal poguglaš kero in kolk ga daš, ker men ga je ponavad dala mami.
Upam da ti to kej pomaga.
1
 
Kally635
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej pojdi v lekarno pa reci da mas vodo v usesu pa ti dajo nekaj za spricat meni vedno pomaga priporocamm
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pozdravljena!

Ker to traja toliko časa, bo še najboljše, da greš na pregled k zdravniku, ki ti lahko očisti uho oziroma priporoči kakšne kapljice ali pršilo. Če se ti to pogosto dogaja, bi bilo morda dobro, da čez ušesa nosiš plavalno kapo in po plavanju ušesa temeljito obrišeš. Čepki niso nujno dobri za potapljanje, zato se o tem raje posvetuj z zdravnikom.
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Isto se meni dogaja. Jaz skačem po eni nogi, glavo pa imam postrani. To mi gre res že na živce.
Lp Lanchy
0
 
Lanchy

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Objava:

Dam ali ne

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
0
Oli
Objava:

Srednja šola pooooomoč

Ogledov: 23 Odgovorov: 0
 
0
Nikica55
Objava:

Brawl stars

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
0
Pac ena ok.
Objava:

Zanima me

Ogledov: 25 Odgovorov: 1
 
0
3OKG
Objava:

PROBLEM

Ogledov: 31 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

ZAKAJ

Ogledov: 68 Odgovorov: 3
 
0
Help me
Objava:

Dvotaktni motor

Ogledov: 57 Odgovorov: 4
 
0
Objava:

ocene

Ogledov: 101 Odgovorov: 4
 
2
Just a person potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Neki podobnega family linku?

ok hejj
stara sm 16 in res nujno prosim, če mi poveste za kakšno brezplačno (prosim naj je res, kerr dve sem že naložila, poklikala vse kar naj bi blo treba in pol they be like "mesečna naročnina 45€" :cowboy:) aplikacijo, ki si jo lahko namestim na fon in deluje kot family link, sam da mogoče nimajo nadzora starši ampak js haha
i mean moje ocene so kar... padle dol in res bi jih rada nazaj vzpostavila, sam mi ta telefon res ne dela nobene usluge... rabm neki kar dejansko blokira apps brez moznosti "oh let's add 10 minutes because why not tralala" Jaz POTREBUJEM pomoč in hočem si jo sama nudit, pa ne obvladam glih in zdej je kar je. sou če mi lahko kdo kakorkol pomaga mu/ji bom hvaležna do neba in nazaj ♡☆ tud če je kaksen nasvet ali pa mnenje ali pa kako se on/a spopada s to elektroniko in a sem edina, ki res hoče it v preteklost in uživat v prisotnosti unih starinskih telefonov na slušalko, ki so jih meli enega v celi bajti?
V glavnem najlepša hvala vsem, res res in želim vam vso srečo z zadnjim, a napornim delom šolskega leta ♡
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

4
Just a person
3
 
5
Lonelygirl33
3
 
6
🐛 🐾
2
 
7
Kaja005
4
 
9
brunette
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

prvo mas 2 takta prvi je k gre bat gor svecka ...
 
pc gres tm nekam pd friends al kaj je no ...
 
idk same se odloči saj je tvoja
 
girl čisto vredu si
 
men je drugace to vsec pac js sm podobna ...
 
Hejj! Ful mi je žal, da tak pozno to vidim, ...
 
nevem npr baggie hlace pa majcka, al pa krilo&majcka,
 
pliss poglej si nab, da ti zdejle napisem ...
 
pomojem se tko mal zacnita obedve druzt z ...
 
LGBTQ zastave je mavrične barve
 
Ohh babyy ti mas cist lep body sam society ...
 
a ni to pr zgodovini pr izumih motor z notranjim ...
 
Hermiona Granger 💗
mene je strah da se bom mogla kje slečt za ...
 
Kokos🥥
itak da je vate. sam upraši ga če bi bla ...