snofi
Naslednji Pil izide 3. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Dva problema

Dva problema

0
I'm bullied
Heyo. Imam dva večja problema.
1. Stara sem trinajst in glede na razvoj pričakujem menstro kar kmalu. Ampak jaz tudi plešem jazz balet in tam rabimo imeti opremo enako kot je baletna (žabe, bel dres moje plesne šole in copatki ki pokrivajo samo prste). In me zelooo skrbi da bom dobila menstro med učno uro. Tam packe ne bom mogla pokriti z ničemer, vložek pa se vidi čez žabe, sem že probala. Kaj naj?


2. Pač včasih sem bila prijateljica z eno sošolko. Potem se je pa spravila name z enimi bivšimi sošolkami, ki so zdaj v paralelki. Ves čas so mi težile, pošiljale vse možno in mogla sem jih blokirati. Potem sem mogla izbrisati kontakte in na vibru nastaviti da me lahko samo kontakti dodajajo. In ne mi rečt naj se pogovorim z njim, ker se one ne znajo razumno pogovarjat. Samo norčujejo se iz mene. In še celo naredile viber nalepke z kakcem in potem napisano "jaz sem... (moje ime)" in to povsod pošiljajo. In to postaja tako hudo, da me potem že vsi drugi ki se prijazni do mene sprašujejo a sem v redu zaradi tega in take stvari. Jaz sem trudim to ignorirat, ampak nekako ne morem več
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Mogoče se z učiteljem jazz baleta zmeniš npr., da imaš lahko še krilo ali pajkice takšne barve, da se vložek ne vidi. Ali pa si kupiš vložke takšne barve, da se ne bodo videli.
Za svoj drugi problem pa povej učiteljici, ravnateljici ali ravnatelju,šolski psihologinji (vse odrasle osebe, ki bi po tvoje lahko uplivali na tvoj problem), staršem pa si to verjetno že povedala.LP
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ta privi problem ne znam pomagat ta drugi pa...
... lahko ga opišem le z eno besedo: zlobno!
To je naravnost zlobno!
Kako si te pavke upajo kar tako napadat nekoga, ki jim ni nič storil. In to nekako še preneseš ampak to, da si upajo naredit nalepke s tabo pa je nesprejemljivo!!!!
Upam, da si staršem že povedala, ker to morate ukrepat. Naj starši napišeji mail ravnatelju/ravnateljici ali razredniku, da to nemudoma rešite (če si bolj sramežljive sorte) drugače pa enostavno pokliči razrednika/razredničarko in ji vse povej.
Upam, da rešiš težave
Lp. flamingo
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mogoce poskusi s tamponi..pomoje je najboljsa resitev...
1
 
vednonapomoc
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Glede 1. točke, sm imela tudi jaz tak problem (le da jaz hodim na balet). Če se bojiš, da boš menstro dobila med uro jazz baleta, ti predlagam (predvsem za kasneje, ko boš vedela, kdaj jo boš dobila- za prvič ti ne znam pomagati), da vzameš tiste zelo tanke vložke, ki se res ne vidijo. Ko pa jo boš že imela, pa ti za uro jazz baleta najbolj predlagam tampone.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Objava:

ŠOLA V NARAVI

Ogledov: 23 Odgovorov: 1
 
0
Puncaa💓
Objava:

welpp

Ogledov: 39 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

Izbirci- rabim hitre odgovore

Ogledov: 116 Odgovorov: 1
 
4
sportnicaaa
Objava:

telovadba

Ogledov: 33 Odgovorov: 0
 
0
Breskvica002
Objava:

Outfit a se nimam prsi

Ogledov: 48 Odgovorov: 2
 
1
Ojj
Objava:

Valeta

Ogledov: 75 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Ljubezen

Ogledov: 107 Odgovorov: 5
 
0
Skincarepro
Objava:

Girlies helppp

Ogledov: 112 Odgovorov: 2
 
4
Avatar Zarči potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

ŠOLA V NARAVI

helloo. mi gremo v ponedeljek v šolo v naravi in mene je ful strah da bom pač vsako nič jokala in se bodo tiste ki so z mano v sobi smejale (nekatere). zelo bom pogrešala mojo družino in crusha, ker sem zelo navezana na njih in nisem vajena spati v drugem okolju brez njih. a mate kakšne nasvete kako naj si pomagam? aja pa nesmemo met telefonov, tko da se ne bom slišala z njimi.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

12.3.2026
NAPAČNO ZVEZAN MARČNI PIL

Žal se je v tiskarni, kjer se tiska Pil, tokrat malo zapletlo. Če ste med tistimi, ki so dobili »pokvarjen« Pil, pišite na revije@mladinska-knjiga.si ali pokličite na 080 12 05. Poslali vam bomo novega.

Uredništvo Pila

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(47)
Vesela šola me ne zanima.
(71)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(125)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(42)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Skincarepro
4
 
3
Rachel Green
2
 
5
Pikca
2
 
6
Qwertzuiop
2
 
7
Cccccaaaaannnkkkaarrrrr
5
 
9
hiphop_girl
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Eh ne skrbi pol ko si enkrat tam je tko fajn ...
 
Ojla. Razumem tvojo situacijo in vrjamem, ...
 
lhko mas spodaj podlozen moderc pa pol na ...
 
lahko uporabis push up bra al pa tiste ki ...
 
Ojla punca! Res mi je žal, da se ti to dogaja.. Najprej ...
 
Hej! Razumem tvojo skrb. Mogoče si poskusi ...
 
hej! najprej bi se rada dotaknila tega, ...
 
Ojla! Prebrala sem tvoj zapis in mislim, ...
 
Ne rabiš ga pozabit - samo upočasni, umiri ...
 
Hej, oseba, ki doživlja hudo čustveno bolečino ...
 
Hej! Jaz mam isti problem, le da tebi gre ...
 
Hej, Tudi mene je to motilo na začetku, ...
 
Lolita
Mogoč mu dej tko čas pač kak teden ig alpa ...
 
Živijo! Na Kajuhu ponavadi ni omejitev, ...