FANT JI NI VEČ VŠEČ
3
💪Dekleta držimo skupaj💪
Živjo. Torej moja prijateljica Nika ima težavo. Torej nek fant ji je v 7.r rekel da mu je ona všeč in potem je tudi ona priznala da je v njega. Potem se je tu končalo. Niti enkrat se nista dobila,nista se še objela, držala za roke,... Vedno ji je puščal neka sporočilca. Kar je bila bolj prijateljska zveza. No in Niki potem zdaj v 8.r ta fant ni več všeč. Bolj ji je všeč en drugi fant ki se z njo druži že od vrtca. Najprej sta bila prijatelja zdaj pa sta si že zeeelo všeč. In zdaj ne ve kako naj prvemu fantu to pove brez da bi ga vžalila. (mimo grede to mu je rekla že v 7.r ampak potem se je začel jokati in počutila se je krivo zato je rekla da je bil to hec.)
NA KRATKO:
Kako naj moja prijateljica pove fantu (ki je v njo) da ji ni več všeč da ji je všeč en drugi fant?
NA KRATKO:
Kako naj moja prijateljica pove fantu (ki je v njo) da ji ni več všeč da ji je všeč en drugi fant?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
na 4oči naj se pogovorita in naj mu lepo obrazloži.... Naj mu pove da sta še vedno lahko zelo dobra prijatelja
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
omg pusti fante na mir
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Enostavno naj se pogovorita. Ja za fanta bo to zlo težko in tudi od tvoje prijateljice je mal grdo, da je tvoja prava čusta tako dolgo skrivala in tega fanta vlekla praktično za nos. Ampak to, da je vseeno ostala z njem, ker je začel jokati, je pa tudi mal smešno z njene strani. Takrat bi mogla ga potolažit in reci, da ji je žal. Ampak da se noče pretvarjat in ga zavajat.
0
Mantra
Moj odgovor:
NŠ Mura
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Fant (pliss help)
heej!! jaz rabim pomoč. no torej meni je všeč en fant iz 8. in jaz sem 7. in midva se glih ne druživa ampak se pa kdaj pogovarjava ko sva sama. in še ena punca iz 6. je v njega. sam on zelo grdo govori o njej. o meni pa še kar lepo. tista ki je še v njega se zelo grdo obnaša do mene in me zmerja. on me celi čas gleda in se mi smeji, ko ga pogledam nazaj se takoj obrne stran z nasmehom in za nalašč se zaletava v mene. in danes sva naenkrat vzela svojo malico v šoli in on je bil takoj pred mano in se za nalašč ustavil da bi se jaz zaletela v njega. ali je v mene? mi plis lahko date še kakšne nasvete kako se lahko pogovarjam z njim še več? aja pa btw on ve da sem jaz v njega in tista iz 6.
Vprašanje
Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(132)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(59)
Šport me na sploh ne zanima.
(85)





