snofi
Naslednji Pil izide 2. januarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Fant ki nisem prepričana da je v mene

Fant ki nisem prepričana da je v mene

2
Pomoč pri fantu
Hej
Jaz sem že dolgo v enega fanta iz 8.razreda in vedno ko ga vidim mi narise nasmeh na obraz ker ima tako lepe rjave lase ki so zelo mehki in rjave ucke no da ne bom dolgovezila jaz sem na zakljucni prireditvi pela pred celo solo in so mi vsi ob koncu prireditve govorili da lepo pojem in med prireditvijo sem opazovala tega fanta in je samo izmikal pogled kod da bi ga bilo sram.Po kosilu pa se je zgodilo to da mi je njegov sosolec reko da sem se danes zelo potrudla za T... in sem ga vprasala če je on kaj reko in ta njegov sosolec mi je reko da mogoce .En dan prej pa mi je njegov Bestič reko da je on v mene in je T... reko daj nea tega govori okoli in zdaj nevem ce me on samo zavaja ali je res zaljubljen v mene.Imam mesane občutke prvo sekundo je sladek drugo pa roganten v trenutku obrne plošco.Prosim svetujte mi kako naj poizvem ali je res zaljubljen v mene
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hmm... Kaksno nakljucje. Pri nas je na prireditvi tudi ena punca pela solo. A si mogoče 9. razred?(Vem da je to čisto random ampak zanima me ce te slučajno poznam)
0
 
Hazel Levesque
Iz matere sole si ker je pri nas tudi ena punca iz 9. razreda pela solo na prireditvi
 
.
Ne nisem 9 razred hodim pa na osnovno šolo Toneta Čufarja Maribor
 
.
Zmotila sem se (narobe sem napisala) hodim na osnovno šolo Toneta Čufarja Jesenice
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
če ni u tebe ,pa pač ni u tebe, nemorš enga prsilt v to kar ti hočeš (seksala bova pa pika(nemorš tko, kdo te je tko uzgajal???))
0
 
Jao jao
Fantje
Veš kaj jaz sploh nisem rekla da ga hočem prislit v to samo hočem poizvedet če je res v mene ali me samo zavaja
 
Hazel Levesque
To je blo pa res zlo nesramno jao jao
 
Bae
Še bolj je blo nesramno to kar si ti pred mano napisala
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


tip
Objava:

horny

Ogledov: 26 Odgovorov: 1
 
0
Oli
Objava:

NPZ NAPOMOCCC

Ogledov: 48 Odgovorov: 1
 
0
sarrcci
Objava:

krvavitev pri 1. spolnem odnosu

Ogledov: 78 Odgovorov: 0
 
1
NŠ Mura
Objava:

Fant (pliss help)

Ogledov: 71 Odgovorov: 1
 
2
😣😣😣
Objava:

Vesela bi bila čim več komentarjev

Ogledov: 85 Odgovorov: 4
 
2
Objava:

Všeč mi je en fant

Ogledov: 67 Odgovorov: 3
 
1
Diamond
Objava:

Modrc

Ogledov: 103 Odgovorov: 3
 
1
f*ckschool
Objava:

sola pa to

Ogledov: 104 Odgovorov: 1
 
1
sarrcci potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

krvavitev pri 1. spolnem odnosu

torej mam uprasanje za punce k so ze imele prvi spolni odnos..
vceraj zvecer sva s fantom prvic imela spolni odnos (zame je prvic za njega drugic), skupi sva 3 mesce in zelo si zaupava zato se nama je zdel uredu cs za to...no mene je kr dost bolel na zacetku ampak nism krvavela nc..pol cez neki ur sm pa zacela krvavet najprej je blo tko prou zivo rdece kokr menstra (k jo mam za dobit cez 3 dni) in nism vedla a je to od menstre al od spolnega odnosa..danes mam se vedno tko rdece/roza madeze..a je to normalno da bi krvavitev po prvem spolnem odnosu trajala neki dni? dons sm pa sla na karibe z druzino in nevem a se sploh loh kopam normalno?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(126)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(56)
Šport me na sploh ne zanima.
(85)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Se en tip
to je cist normaln kr hormoni delajo na polno ...
 
Gajčiiiii
nvm js mam tud ucash probleme s tem
 
Gajčiiiii
idk js sm mela first kiss prejsnji mesec ...
 
gigihadid
poglej npzje od prejsnjih let pa si jih skopiraj ...
 
Heejjj!:wave: To kar si naštela, so kar ...
 
nvm ampak js sm 011letnik in sm z enim k ...
 
jz sm na gimnaziji vsi učitelji nm govorijo ...
 
Uf ja nvm kako naj ti to razložim haha uglavnem ...
 
Mi smo imeli semizdi da pač nasplošno predavanje ...
 
cak ce si ti 11? pol si kaj 6.r? to je v ...
 
Vse bo še v redu! Tako mot sta rekli cokie ...
 
Vivi
tezenis ima ful dobre pa cheap pa velikrat ...
 
hejj piki vse bo še OK, Tudi če bo imel ...
 
h&m alpa c&a mata take