Gimazija
0
nevemguys
Alo ka gre kdo v prvi letnik u Gimnazijo Lava u Celju (specifično evropski oddelek ampak tud ni nujno) kr js res rabim connections kr me je lowk strah da bom prvi dan sam stala tam pa se bojo ostali ze od prej poznali
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hejj ja jaz grem sam ne na evropski oddelek.
0
gimlava
Tak happy da vsaj nekdo odgovoru oml
Moj odgovor:
Alice_ in _Wonderland
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pač en problem
Hey,
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
valda da pojdi na njegovo vsleto nevem kaj ...


