snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Help kaj se dogaja z mano?

help kaj se dogaja z mano?

0
linank
js mam en problemcek in sicer ne vem kaj sploh je to, no vam bom kar opisala. ze nekaj mesecev imam nek cuden obcutek v pljucih, no, v bistvu mi kot nekako piska v pljucih(skoraj vsak vecer)? vcasih me tudi stiska v pljucih ali pa tem piskom sledi neustavljiv kaselj (mislim, potem se sproti ustavi). opazam tudi da zraka je moremo izdihniti in vdihniti do konca - kot da bi bilo v pljucih premalo prostora...pa tudi pri teku sem bolj zadihana in zacnem kasljati.
vejp sem probala ene 2-3x sam ne vejpam redno no. a ima kdo podobne izkusnje? ali oa ce kdo ve kaj oz, zaradi cesa bi to lahko bilo? hvala!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ENAKKK:sob::sob::sob:
pr ns smo misll da mam astmo pa je zdravnica rekla da nimam ampak usen pejt k mogoc ti mas. zj morm na test za alergije pa na test za pljuca:pray:
nvm ka je razumem te cisttt mene ob naporih pa tko kr na rendom tud in js nvm js upam da porajtajo kaj je k js se davm se tko sred ure v soli se in to je tok smotan k me vn morno poslat iz ure k tok kaslam pa ne morm dihat
2
 
linank
Omg hvala tiii, upam da boš kmalu boljše
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ZDRAVO!

ZIHER NI PRIPERNO DA KADIŠ AMPAK TO SE ODLOČIŠ SAMA.
POZANIMAJ SE PRI OSEBNEM ZDRAVNIKU IN MODA TI BO DAL/A NAPOTNICO JAZ Z TEM NIMAM IZKUŠENJ AMPAK VSEENO UPORABI MOJ NASVET UPAM DA BOŠ HITRO VREDU IN adijo.
1
 
PIKICA 1"2"3"

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

Crush

Ogledov: 6 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

somethingg😭

Ogledov: 46 Odgovorov: 4
 
1
Objava:

HELPPP

Ogledov: 31 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

kindle (e-bralnik)

Ogledov: 38 Odgovorov: 2
 
1
Just a person
Objava:

Neki podobnega family linku?

Ogledov: 60 Odgovorov: 2
 
1
lilybloom
Objava:

help

Ogledov: 55 Odgovorov: 2
 
0
Objava:

Crushhhh 💓💓💓💓💓💓

Ogledov: 94 Odgovorov: 5
 
6
Lonelygirl33
Objava:

Ehh...

Ogledov: 115 Odgovorov: 6
 
3
lilybloom potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

help

Hi, imam en velik problem in upam, da mi boste znali pomagati. Do 7. razreda sem bila odlična učenka, zdaj pa so mi ocene v 8. in 9. razredu padle na 3 in 2. Ne vem, kaj je narobe.
V šoli imam eno najboljšo prijateljico, s katero se res dobro razumem, z drugimi pa se ne družim veliko. Včasih se sprašujem, ali se jim zdim čudna. Nimam veliko samozavesti in se včasih počutim manjvredno.
Zdaj sem 9. razred in res nočem, da bi bilo v srednji šoli enako. Želim se izboljšati. Za nekaj časa sem si dala dol Snapchat, da si malo spočijem od vsega.
Zanima me, kaj naj naredim – ali naj se v tem mesecu še v 9. razredu potrudim spremeniti stvari ali naj raje naredim “glow up” do srednje šole in se tam bolj izboljšam?
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

2
Lonelygirl33
3
 
3
🐛 🐾
2
 
5
Kaja005
4
 
7
K-popgirl
5
 
10
SADGIRL
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

če imaš njegovo tel ga lahko kdaj pokličeš ...
 
mogoče če se bo kdaj loču s punco ga vprašaš ...
 
nevem kaj bi lahko naredila pri tej situaciji ...
 
ubistvu men se zdi da je vate ker se tako ...
 
mislim da si mu všeč in tudi upam da si mu ...
 
res mi je žal zate in za tvoje prijateljstvo ...
 
bro js sm 6 razred in ena moja bff ma crusha ...
 
ja axshely nevem sam upam da je vate drgač ...
 
girl ful maš dobr bodyy trust me pa nisi ...
 
to sm zdej poguglala no tko da ležiš na hrbtu ...
 
ja pac rabiš delat neke vaje mislim da... ...
 
Hej, bom kar iskreno: čakat na “glow up” ...
 
ok hejj ful te razumem, ker sem mela čist ...