Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Kaj naj storim?

Kaj naj storim?

0
Zdenka
Ola
Upam , da mi boste čim prej znali pomagati ali svetovati.
1.Moj prvi problem je , da v šoli imam prireditev in sicer me ni na pouku in danes sem imela zobozdravnika drugo uro in so me videle moje dve sošolke,
in me pozdravile potem po pouku smo končali z vajami in so tedve sošolke mene videle kako sem pila sok s avtomata in me vprašale , če špricam , seveda sem jima rekla da ne špricam in , da sem imela vaje za prireditev.
Potem sem srečala svojo prijateljico , ki je tudi moja sošolka in vprašala sem jo , če je kdo kaj rekel glede mojega izostanka in špricanja pouka , pouka seveda nisem špricala ampak me je strah , da bojo širile lažne novice , da sem špricala.
Ta moja prijateljica je povedala da je rekla ta sošolka , ki me je srečala , da sem šla domov karr pa ni res!
In zdaj me je strah , da bo širila lažne novice in , da me bodo zaradi tega zafrkavali , sicer so bili večino časa vnih ampak vseeno me je zelo strah ne upam si niti vstopiti v razred.Ta sošolka itak vedno nekaj širi , širi pa laži kar pa ni prav. In brezveze , da jim govorim da to ni res , ker itak njihova beseda je močnejša od moje , tako da sploh nevem kaj naj več rečem utrujena sem že od tega in samo čakam na konec šole nevem kaj naj naredim moja NajboljšaPrijateljica(BFF)je rekla , da me nebojo sam vseeno me je zelo strah kaj naj naredim? Svetovalna delovka nebo nič rešla , samo še huje bo.
Aja in želim si iti ven danes z prijateljicami, in najboljšo vendar vedno živim ter spim v strahu kaj če me vidijo potem bo stanje samo še huje!
Najbolje bo da grem samo do bližnjega igrišča kjer me nebodo videle kaj naj storim lepo prosim za nasvete in odgovore:(
Lp , Zdenka
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Pojdi do kakšne učiteljice ali svetovalne delovke in ji povej kaj se dogaja.
0
 
Zdenka
Hvala sam se nedogaja še in nevem , če se bo.
Sam nebo pomagalo!
 
učiteljica se lahko pogovori z njo
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Ojla!:slight_smile:

Razumem tvojo situacijo. Mislim da je najbolje če sošolce in sošolke samo ignoriraš če bojo rekli da si špricala. Sigurno pa bojo s časoma to vse pozabili. Staršem ali učiteljici s katero si imela vaje reči če ti lahko napiše opravičilo za zamuden pouk.

Ne rabiš se sekirati zaradi sošolcev ali sošolk! :slight_smile: Lahko si mislijo kar si želijo o tebi ampak ne smeš pokazqti da te je to prizadelo, drugače bodo samo še nadaljevali s takšnim vedenjem.

Upam da sem ti pomagala!:slight_smile:

Lep pozdrav, IlovePil
0
 
ILovePil
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hejla!

Povsem razumljivo je, da te skrbi, vendar sama pri sebi poznaš resnico in si lahko povsem mirna:blush: Zbadljivke sošolcev so lahko precej nadležne, vendar je običajno najbolje, če jih ignoriramo - potem jim ni več tako zabavno. V kolikor te skrbi, da bi ti učiteljica napisala neopravičeno uro, pa lahko prosiš, da ti napišejo opravičilo, da si bila na vaji za prireditev (pohvalno, da sodeluuješ!).

Predlagam, da greš ven s prijateljicami, saj tvoja popoldanska druženja niso povezana s "špricanjem" pouka:smile:. Tako da kar uživaj!

V kolikor se bi zbadanje pojavilo, ti svetujem, da najprej poizkusiš sama razložiti sošolkam, kaj se je zgodilo. Če pa ne bi prenehale, se lahko obrneš na koga izmed odraslih na šoli, ki mu zaupaš, ni nujno, da je ta oseba svetovalna delavka.

Lepo bodi, želim ti čim bolj prijetne zadnje dni šole in uspešen nastop na prireditvi:sunflower:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


Hermione lover002
Objava:

prva menstruacija

Ogledov: 27 Odgovorov: 1
 
0
dog013
Objava:

hočem psa

Ogledov: 26 Odgovorov: 2
 
0
cutiepie
Objava:

upisi v srednje sole

Ogledov: 34 Odgovorov: 1
 
0
...........
Objava:

kaj naj

Ogledov: 35 Odgovorov: 2
 
2
Lemur.si
Objava:

Vodnikovo

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
2
patricija
Objava:

biologija

Ogledov: 117 Odgovorov: 3
 
1
attached
Objava:

Attachment issues

Ogledov: 107 Odgovorov: 1
 
1
HpFANICA1234567890
Objava:

Deodorant

Ogledov: 130 Odgovorov: 15
 
0
dog013 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

hočem psa

hi,
zanima me kako naj starše prepričam, da mi kupijo psa? Ali imate kak pedlig, ker jaz brez psov ne morm živeti in si ga želim že od petega leta, stara pa sem 13.
hvala za pomoč.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
...........
2
 
2
Lemur.si
2
 
4
Gilr1890
4
 
5
love.L.girl
6
 
6
Axiety girl
4
 
9
helpppp
3
 
10
Šestosolka
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

slej kot prej bos ji mogla povedat al pa ...
 
Niso vse usebine na spletu primerne in to ...
 
girl6666
Jaz gledam filme na: 1mov, sloflix, myflixer, ...
 
girl6666
Draga Love.L.girl vem da ti ni najlažje in ...
 
Hej, mogoče počakaj do srednje, jaz sem tudi ...
 
Živijo! Jaz bom verjetno šla na 1. gimnazijo ...
 
hiphop_girl
Če si želiš psa moraš najprej imeti dobre ...
 
Hejj! Te čisto razumem, saj se je tudi ...
 
Boga! Ne zmeni se za njih in bodo mogoče ...
 
hejjj, jz uporablam unga v stiku (mazilo) ...
 
mi sicr nismo mel nobenih priprav (sm 7 sam ...
 
borovnicka
hej hej, js uporablam tistega v spreju ...
 
sloflix iso ko netflix sam v slovenščini ...
 
love.L.girl
Plisss, še odhovorov
 
Tore u šoli smo mel priprave. Pišemo pa vso ...