Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: KDAJ DOBIŠ MENSTRUACIJO?

KDAJ DOBIŠ MENSTRUACIJO?

2
Luli
živjo!

mene zanima kdaj ste ve približno dobile menstruacijo.ker sem kak teden nazaj brala ,da ko dobiš beli tok menstruacijo dobiš par mesecev po belem toku . jaz pa imam beli tok že 2 leti menstruacije pa še ne:worried:.
ali je kaj narobe z mano?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Vsaka ob svojem času. Ene jo dobijo pri 10-ih druge pri 16-ih. Po navadi jo dobiš okrog 2 let po belem toku. Kar pa ni nujno ene dobijo najprej menstruacijo potem pa bel tok. Tako da s tabo ni narobe nič. Če pa je ne dobiš do 16-ega pa pojdi k zdravniku.

Lp. majči
0
 
Luli
Hvala ti 😁
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
normlano je. pac ene ga dobijo tk par mescou pred menstro lah pa ga dobis tud dve leti prej. menstro se dobi nekje od 11 do 16. sam pac so tud izjeme ko kaka ful prezgodi dobi, ampak pac tud z takimi ni nic narobe.
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Sončicaa
Objava:

Gimnazija

Ogledov: 33 Odgovorov: 2
 
1
kitka
 
1
Objava:

Selitev

Ogledov: 67 Odgovorov: 1
 
0
Rina.25
Objava:

Bi

Ogledov: 67 Odgovorov: 4
 
0
Soncica
Objava:

darilo za fanta za bozic

Ogledov: 105 Odgovorov: 3
 
1
Nenaa
Objava:

Težave s simpatijo

Ogledov: 78 Odgovorov: 1
 
0
Bonboncek
Objava:

Gim zelimlje

Ogledov: 74 Odgovorov: 2
 
1
jokam se
Objava:

Sama doma

Ogledov: 119 Odgovorov: 3
 
0
Nenaa potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Težave s simpatijo

Živijo! jaz mam eno težavico. imam simpatijo in ne morem nehat razmišljat o njem! mela sem že prej simpatije, ampak on je res tisti, ki mi je resnično všeč, ne zato kr je lep ampak kr je spoštljiv, prijazen in vljuden. jaz sem nova na soli, on je leto starejši in je res zlo prijazen z mano in rabim nasvet kako se zacet pogovarjat z njim kr me je strah. sucer me on kdaj kaj vprasa ampak se ne meniva dosti.
druga stvar je da sem zelo žalostna kr ma on baje visoke standarde in ni šans da bi bil zmano. ena sosošolka je bla tut u njega in se pogovarjala z njegovimi sošolci in rekli da ga raje pusti ampak jaz ne morem.

prosim svetujte samo kako naj se začnem družit z njim (v šoli), kako naj mu do konca šolskega leta povem da mi je všeč brez da bi se osramotila pred celo šolo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(26)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(11)
Šport me na sploh ne zanima.
(17)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej, drugače nimam izkušenj, vendar verjetno, ...
 
Men težijo k mam skor usak dan drgačno frizuro ...
 
js hodim na lavo. ko sem sla na informativce ...
 
sj ni vazn kj nosis to je tvlja odlocitev ...
 
zelimlcan
hej! Zelimlje so top! Sploh če si v domu. ...
 
Nosi kar ces in kar ti je vsec. zakaj pa ...
 
Ojla, če že pripravljaš pulover z odtisom ...
 
sunny
Oj, Rina.25! Vsaka družina je malo drugačna, ...
 
sunny
Hej! Popolnoma razumljivo je, da ti je ...
 
biba
lah jima nardis presentation o tem pa jima ...
 
ojj haha idk :) myb tko (če si še u osnovki) ...
 
What????
a so pršli???
 
jst mam isti problem:slight_frown::cry::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob: