Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Lulanje v hlače

Lulanje v hlače

3
Osramočena in obupana
hoj. Jaz sem stara 12 let in zelo pogosto zmočim hlače. Npr. včeraj v šoli sem imela telovadbo in mi je ušlo lulanje. In. se res osramotim. Moji starši nevejo. Včasih se zbudim ponoči z premočno posteljo. To se dogaja od 4x do 5x na dan. Sem razmišljala da bi v solo oblekla plenice. Mi kdo lahko pomaga?



Lp. Osramočena in obupana
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Probaj hodit čimbolj pogosto na wc! Pred spanjem, pred športno... in če ti ne uspe zadržat je to zaradi tega kr maš šibke mišice pr mehurju tkoda morš poiskat kake vaje za krepitev teh mišic
1
 
Lizzie
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če se ti to pogosto dogaja je verjetno nekakšna "okvara" s tvojimi mišicami okoli sečnice in to. Mislim, da moraš to povedati staršem, četudi je zelo sramotno zate, ampak je boljše, da se to čim prej pogleda pri zdravniku, ker se lahko samo še poslabša.
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
to ni normalno in takšni simptomi so ponavadi za "pokvarjen" mehur.
moraš povedat staršem in iti k zdravniku, ker če boš čakala je lahko še slabše
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
To se je meni dogajalo sicer v vrtcu, predlagam ti, da poveš staršem in te bodo peljali na ultrazvok, kjer ti bo zdravnik povedal, kaj je (morebiti) narobe s tvojim mehurjem.
1
 
:)minka
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Poydravčki, ekla si da se ti to dogaja 4 - 5x nma dan se mi to zdi zelo veliko. Mo mojem mnenju je to zelo veliko. po mojem mnenju morač k zudravniku. Ampoak o tem moraš po mojem mnenju še prej povedati staršem. Dwefinitivji........ Lp,
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Tudi jst ti svetujem da poveš staršem in naj si mislijo kaj želijo to je problem. Mogoče si si prehladila mehur ali pa imaš šibke mišice. Čim prej obiščite zdravnika ker je to problem če ne moreš zadržati urina. Lej naj ti ne bo nerodno iti k zdravniku ker je to človeško če tudi je zdravnik je še dekletom toliko bolj nerodno pred zdravnikom kot zdravnico. Če tudi boš morala biti gola pred njim samo svoje delo opravlja. Ne skrbi zdravnikom je vredno zaupati ker vedo kaj delajo.
Upam da sem pomagala in fajn se mej!:blush:
1
 
ena punca
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Povej staršem!!! Možno da imaš probleme z mehurjem, pojdi zdravniku na pregled
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej men se to tudi dogaja pač enkrat smo se pelali domov iz šole in mi je ušlu in vmes moje mami ni bilo v avtu in js sm hitr odprla okno in z nekimi robčki pobrisala pa pol ko sm prišla domov sem z nekim čistilom(noben ni nic opazil).No in ucasih se ponoci zbudim ker se ful cudn pocutm in pol ugotovim da mi je uslu...In v šoli v naravi mi je ponoci uslu p sm se zbudila pa na sreco je bil zadnji dan zato sm postelnjino tako ali pa tako morala pospraviti(mela sm svojo)Ful me je strah da se mi bo to zgodil v šoliii in vcasih me zacne na wc mudit in grem scat ampk me se vedn mudi in nevem ................Starsem oz. msmi sm povedala samo da me skos ko nism doma me na vc mudi in je rekla da me bo zdravniku pelala pa me pol ni ker se mi to kr nekaj casa ni dogajalo...Nimam menstruacije imam pa beli tok in vsakic ko me mudi na wc mi tece beli tok...to se mi dogaja pol leta drgac pasem isto kot osramocena in obupana 12let
1
 
idk
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Meni se to zelo velikokrat zgodi,ampak sem stara 10 let.Zelo me je sram če se mi to zgodi,zato se si vedno nekaj zmislim.To ni dobro ker se zlažem(zdaj tega ne delam več).Moraš povedati staršem.Naj te ne bo sram.Pred starši že ne.In tudi pred zdravnikom(če boš šla k zdravniku).Če se ti to zgodi v šoli,ti lahko povem moj nasvet.V torbi ali v omarici imej rezerne spodnjice in hlače,da se lahko preoblečeš.

Upam da sem ti kaj pomagala!
LP kpop demon hunters:blush::kissing_heart::jeans:
0
 
Kpop demon hunters

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

Svetovalnica


Objava:

nvm😭

Ogledov: 24 Odgovorov: 0
 
1
zanimanje za gim
Objava:

gcc ali lava ali kajuh

Ogledov: 21 Odgovorov: 0
 
0
LeaEla305
Objava:

bottega verde

Ogledov: 30 Odgovorov: 1
 
0
Piskotk
Objava:

Uzgojitlska Jesenice

Ogledov: 38 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Zmedena sm

Ogledov: 46 Odgovorov: 1
 
0
Moviegirl
Objava:

valeta - fant

Ogledov: 45 Odgovorov: 2
 
0
Hermione lover002
Objava:

prva menstruacija

Ogledov: 95 Odgovorov: 3
 
0
dog013
Objava:

hočem psa

Ogledov: 52 Odgovorov: 2
 
0
Moviegirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

valeta - fant

Hiii. Jaz plešem z svojim crush na valeti in sem dan pač se probala mal pogovajrat in sem 3 stvari ga vprašala... Zdej pa ne vem a bi blo čudno če ga čez 1 teden spet kaj vprašam a bi zgledalo preveč ono vsiljivo al pač kaj naj nardim al počakam da nardi on korak naprej sam dvomim ker je ful sramlježljiv. Če pa ne bo naredil koraka naprej ga bom pa probala pozabiti
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
...........
3
 
3
Lemur.si
2
 
4
Gilr1890
4
 
5
love.L.girl
6
 
6
Axiety girl
4
 
10
helpppp
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Lej loh ji reces da te to moti
 
Ojoj vem usi delamo napake in vem da se vrjetno ...
 
js sm uporabljala šampone za lase, pa so ...
 
Jaz bom verjetno šla na Gim Lavo.
 
hej meni se zdi da povej svoji mami. Veliko ...
 
Idk če je prvo kar tako zamenjal....Iskreno ...
 
jaz ti predlagam da ga ne zavrneš če je drgač ...
 
vem da nism 011 ampak če ste okolica kranj/loka, ...
 
a si na gimnaziji skofja loka, k sm slisala ...
 
Bellaza2
sloflix,:movie_camera::popcorn:
 
glej. provi navezat pogovor in če te naprimer ...
 
kaj je to orgazem
 
ojj ne sekiri se mene je blo tut na začetku ...
 
vecini fantom je vsec ce punca naredi prvi ...
 
slej kot prej bos ji mogla povedat al pa ...