Majhn glow-up za fante.
0
NuCaM_GlOwUp
Kokr vidte v naslovu nuca. majhn glowup. Nvm ka naj nardim pa hocm met ful fluffy hair ampak mam bol okroglo/debelo faco. pa nism najbolj suh si pa zelim nardit fit tak da ce mate kako idejo pa nasvet prosim odpiste.
HVALA ZA VSE ODGOVORE.
LP.
HVALA ZA VSE ODGOVORE.
LP.
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
hej
lahka si kupis od Got2b za lase mas gele pa praske za lase(moj brat in ati uporablata)
pol nvm lahka kake outfite probas nove nvm ce ti je usec kake baggie majce in navadne hlace lahka tut kavbujke
lahka si kupis od Got2b za lase mas gele pa praske za lase(moj brat in ati uporablata)
pol nvm lahka kake outfite probas nove nvm ce ti je usec kake baggie majce in navadne hlace lahka tut kavbujke
1
zanimanje
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Nisem fant ampak bom probala malo pomagat:
glede las, pojma nimam, lahko vprašaš frizerja, če ti priporoča kakšne izdelke, drugače pa če imaš res ravne lase, ti "fluffy hair" mogoče ne bo uspel, sem to že videla pri mojem bratcu. Glede postave pa: to ie verjetno logično, ampak probaj se več gibati. Zdej bo kmalu poletje, vprasi kakšne frende alpa sošolce če greste kej nogomet al karkoli že igrat, lahko pa tudi delaš kakšne vaje, na youtubu jih je milijon. Samo zapomni si, da rezultati me bodo prišli čez noč, zato ne obupat. Lahko pa ti dam še en nasvet: NE NOSIT SKINNY JEANS/HLAČ/ TRENIRK vem da bodo zdej kratke hlače ampak trust me bro ozke hlače ne zgledajo dobro na nikomer, doesnt matter kakšno postavo majo.
Upam da sem kej pomagala :blush::blush:
glede las, pojma nimam, lahko vprašaš frizerja, če ti priporoča kakšne izdelke, drugače pa če imaš res ravne lase, ti "fluffy hair" mogoče ne bo uspel, sem to že videla pri mojem bratcu. Glede postave pa: to ie verjetno logično, ampak probaj se več gibati. Zdej bo kmalu poletje, vprasi kakšne frende alpa sošolce če greste kej nogomet al karkoli že igrat, lahko pa tudi delaš kakšne vaje, na youtubu jih je milijon. Samo zapomni si, da rezultati me bodo prišli čez noč, zato ne obupat. Lahko pa ti dam še en nasvet: NE NOSIT SKINNY JEANS/HLAČ/ TRENIRK vem da bodo zdej kratke hlače ampak trust me bro ozke hlače ne zgledajo dobro na nikomer, doesnt matter kakšno postavo majo.
Upam da sem kej pomagala :blush::blush:
0
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
no jst sm fnt in jst sam hodm v fitnes z mojo starejšo sesstro in pol jst mam flufy hair sam jst ko si perem lase si jih moreš z uno valjasto krtačo in na vzgor krtačm in zravn fenam lase sm pa že na tik toku vidu da eni dajo šilt kapo na glavo in jo narobe obrnedo in sam fenajo
pol pa še jst dam pudr za lase nanje (vbistvu ga kr moraš dat)
pol pa še jst dam pudr za lase nanje (vbistvu ga kr moraš dat)
0
Moj odgovor:
Alice_ in _Wonderland
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
Pač en problem
Hey,
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
POIŠČI PILOVCA/KO
Pogosta vprašanja
Aktualne objave
Zadnji odgovori v Svetovalnici
valda da pojdi na njegovo vsleto nevem kaj ...


