Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Ne vem, kaj naj

Ne vem, kaj naj

2
Cvetka
Hojla!!
Zadnje čase imam precej močna razpoloženjska nihanja. Npr. nekaj časa sem zelo dobre volje, imam polno energije, čez kakšno uro pa sem utrujena, brez razloga žalostna (no včasih tudi imam razlog) in na robu joka in se sploh nočem z nikomer pogovarjat.
Zadnje čase sem tudi kar pod stresom in tudi kadar nimam nobenih skrbi ali pa stresnih situacij (ocenjevanja npr.) me včasih od nikjer spreleti val tesnobnosti in nervoze. Zadnja 2 tedna tudi zelo slabo spim in ponoči od stresa podzavestno škripam z zobmi.
Ne vem, kaj naj. Aja, opazila sem tudi, da se mi te občutki pojavlajo že 4 leta vsako zimo, ampak prvo leto so bili najhujši (bila sem samomorilna in se jokala vsak dan (zdaj se jokam enkrat na teden)).
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
imam iste tezave
2
 
Trenutno jocem
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Dobesedno se mi zdi kot da bi js to napisala.
Nekateri pravijo da je to stvar puprtete. Predlagam ti da ko maš take navale žalosti se zakleni v sobo in se samo razjokaj pa tudi če sploh ni razlogov. To pomaga . Lahko tudi poslušaš glasbo rišeš itd. Glede pomanjkanja spanja pa ti predlagam da bolj zgodaj odhajaš v posteljo saj imaš morda slabo spalno rutino.
1
 
P.s. upam da sem pomagala
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
cisto te razumem, ker mam popolnoma enak problem. najprej ti lahko povem, da nisi edina, ker se ogromno najstnikov ubada s tem. vsak ma neko tako obdobje, ko se pocuti enostavno grozno. vem da ti je tezko it skozi to, meni je tudi. ni ti treba da pozabis na vse skrbi al misli al tezave, lahko jih pac samo odmislis. vem da se to slisi nemogoce, ampak pomaga tud da najdes neke interese, hobije al pa dejavnosti, ki ti bojo pomagale odmislit vse. poleg vsega pa smo v obdobju pubertete, skozi katerega gre cisto vsak clovek. zdaj je tezko ampak verjemi cez cas bos boljse. tudi z jokanjem ni nic narobe, ti se kr izjoci to pomaga, vsaj meni. in seveda ocene: vsi moramo skozi to, joj tote ocene jaz jih sovrazim ker mi tolko stresa povzrocijo. ampak sej bo. pomaga tud ce se bos komu zaupala, verjemi (kaki frendici, starsem, lahko tud razrednicarki, pac tistemu ki mu zaupas)
ps.: stojimo ti ob strani, ne skrbi vse bo se ok
lysm
2
 
krneka
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Jaz sem se tut kakšni dve leti nazaj pozimi počutila zlo tesnobno in pod stresom in nisem vedla zakaj. Ugibam, da je mogoče zato, ker so zimski meseci bolj temačni in je hitreje noč (mene zvečer po navadi največkrat kaj skrbi).
0
 
234554
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pac je ker je zima pa to....pa imunski sistem pade...drgac pa bos mogoce dobla menstro...js se pred njo fulll jocem pa razpoloženje mi niha...
i hope i help you:heart:
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Lilia
Objava:

Vesela sola točke

Ogledov: 13 Odgovorov: 0
 
0
K448
Objava:

Trvke

Ogledov: 12 Odgovorov: 0
 
0
Cccccaaaaannnkkkaarrrrr
Objava:

Cankar

Ogledov: 65 Odgovorov: 4
 
2
LovelyGuy
Objava:

Svetovanje

Ogledov: 86 Odgovorov: 2
 
1
osmošolka
Objava:

Prošnja za pomoč- pliss

Ogledov: 77 Odgovorov: 2
 
1
SOS ANGLA
Objava:

Help angla

Ogledov: 79 Odgovorov: 3
 
2
%%%
Objava:

motivacija?

Ogledov: 67 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Help meeeeeee

Ogledov: 80 Odgovorov: 2
 
0
LovelyGuy potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Svetovanje

Ojlaaaa guys!
Jst rabim pomoč od ene par oseb pa nevem komu bi lahko zaupala saj pilovcev ravno ne poznam. Prosim da v comment napišete kkšno osebo pa njen opis da bom vedla. Tud če so jo že napisal jo lahko še enkrat saj bom vedla da je ta totalno vredna zaupanja.
Hvala vammm:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Si naročen na Pil samo zaradi tekmovanja v Veseli šoli?
Ne tekmujem v Veseli šoli, jo pa preberem.
(23)
Vesela šola me ne zanima.
(27)
Nikako, zanima me celoten Pil in bi bil naročen tudi, če ne bi tekmoval.
(63)
Ja, naročen sem predvsem zaradi tekmovanja v Veseli šoli.
(19)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Cccccaaaaannnkkkaarrrrr
2
 
2
SOS ANGLA
2
 
7
zanimanje
2
 
8
........
4
 
9
99harry potter99
3
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

baje da počepi pomagajo
 
oj, v javno glasbeno boš zj mejčkn težko ...
 
zdj glede gimnazije je čisto odvisno od tebe ...
 
Trueboymisanthrope764
accutane, retinoids or nothing nigga
 
ja its over al se pejt operirat al pa imej ...
 
Meni šlo še kar v redu... Mislim, da so rezultati ...
 
Hejj, ti bom svetovala glede prvega, glej ...
 
Kirinka
oj,sem tudi js ful suha in brez riti,na začetku ...
 
oj! Na začetku bi ti najprej povedala da ...
 
Oj, opisov ravno ne bom pisala ker si lahko ...
 
nevem mislim da so v soboto neuradni :)
 
hejj, men so bla tudi navodila mal cudna, ...
 
hejj, js sm osmi, ampk moja prjatlca je ...
 
hej ..pa tak no...cudno mi je bilo....mislim ...
 
#rada pomagam