snofi
Naslednji Pil izide 6. marca
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Prijateljica ali ne?

Prijateljica ali ne?

0
Jaz77777
hi!
Poglejte imam prijateljico, ki jo poznam že od malih nog(ni moja BFF) zadnje čase postaja tečna( s svojimi komenterji- npr si dam gor očala, ki jih ne nosim ves čas in mi rečem da se hvalim da jih imami, se vtika v moje osebne stvari-npr v mojo higijeno...) tudi mojim ostalim prijateljem gre na živce...poleg tega me vsake toliko zamenja( reče da sma BFF pol pa je kr z enim drugim BFF in ko njemu postane tečna pride nazaj k meni...pa mam eno zelo dobro prijatlco in poleg nje še dve pa smo kao štiri BFF in smo si ful dobre pa se stalno vtika v nas...pa vsake tolko me vptaša če bi bila njena BFF ps ji nemorem reči ne in sem raje tiho..
Kaj naj naredim?
Kako ji naj to razložim?
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Ne zdi se mi v redu, da se ta tvoje prijateljica vtika v tvoje stvari, ki se je ne tičejo. Moraš si najti družbo, ki ti odgovarja. Če te to obranašnje pri njej moti (kar predvidevam, da te) ji to mirno povej, da te to moti, da se naj ne vtikuje v tvoje stvari seveda z lepega ji to povej. Napisala si tudi, da gre tvojim prijateljicam na živce tako bom rekla ali jo sprejemaš nazaj v prijateljstvo, ker se ti smili, ker jo druge zavračajo? Drugače je to lepo, da osebo sprejmeš nazaj, ko je v neki stiski ampak če ima takšen odnos in se vtikuje v tvoje osebne stvari to tako ne gre. Menda ima pri tebi občutek, da je sprejeta, če jo nekdo zavrne. Tako jaz to razumem iz tvojega vprašanja. Povej ji, da tako ne gre in povej ji kaj te moti na njej.
Upam, da sem vsaj malo pomagala, lepo bodi!
1
 
enapunca
Jaz77777
Hvala za pomoč...
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
mogoče ji povej isto kot si nam ampak na malce lepši način in ujemi tak trenutek bo boste same in se ji nebo mudilo nikamor da se lahko u miru pogovorite

lp in srecno
0
 
Tnxfan
Jaz77777
Hvala za odgovor in pomoč🙂
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Če ti ne bo šlo tega ji povedat v obraz, poskusi poslati sms v katerem omeniš, kaj ti ni všeč na njej na lepi način:hugging:
0
 
Karla 💙
Aisha7
Hvala za komentar
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
meni se zdi da to ni dobra prijateljica ker se umesa v tvoje stvari. jaz sem imela tako prijateljico ki se je skos umesala v moje stvari in mi dajala ne primerne komentarjebo mojih laseh in koži. predlagam ti naj si najdeš boljse prijatelje
0
 
Smučarka
Jaz77777
Hvala, ravno to je velikokrat se dela norca tudi iz mojih oblačil, širi lažne govorice, vidi le svoje probleme in ko nimam odgovora na njeno vprašanje mi zameri... Vedno zamuja ko pa jaz zamudim je to nekaj najhujšega...
 
Jaz77777
Si zelim še kakšnega komentarja in vsem ostalim hvala!!!
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Svetovalnica


manci009
Objava:

hocem koncati zvezo zaradi mojih starsev

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
0
Oli
Objava:

SŠ PRIJATELJICA

Ogledov: 42 Odgovorov: 0
 
0
❤️❤️❤️
Objava:

Gim Franceta Preserna

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
0
Elci
Objava:

Gimnazije v Celju

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
1
Jddjdhd
Objava:

Vodnikovo tekmovanje

Ogledov: 49 Odgovorov: 4
 
2
Helpppppp
Objava:

Karies?🙁😣

Ogledov: 61 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

Zobni aparat

Ogledov: 77 Odgovorov: 3
 
1
gimnazijka 011
Objava:

gim

Ogledov: 84 Odgovorov: 2
 
0
gimnazijka 011 potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

gim

zivjoo
js sm ze vec let(4) odlocena da grem na gim kranj in mam u soli ubistvu vecino petk pac do zj mam sam dva predmeta 4 zaklucen ostalo use 5 pa sm 9r in letos bom najverjetneje mela en al pa max dva predmeta 4.
vseeno baje moras na tist list ko se vpises napisat tko 3 sole in js nimam pojma kaj nj nrdim. ful me je strah da ne bom zdelala gimkr se posebej matematke k mi ne gre lih (zj mam ocene 4,4,2) in tud moja mami je tko ful kokr da kako bom matematko zdelala pa tko celo sredno. in v okolici blizu mam samo gim skofja loka k mi ful ni usec, gfp tud ne k ma itak vecjo omejitev k kranska in pol je to to. in zj morm za deuga mesta kej v Ljubljani izbrat.
Mislnla sm mogoče gimanzijo Šentvid? A je kdo bil tam in kaj svetuje ce je ok? sj verjetno grem na info sam vsen ne vem k je cist mozn da bom npzje ful slabo pisala in pol me bojo dal na 2.izbrano solo. na poljane tud tko k gpf ne bom mogla pridt ce niti na kransko nam mogla slucajn. a kdo predlaga se kaksno solo? pa gledam samo gimnazije..mogoce kaj v Lj ce kaksno svetujete k nima ful omejitve? ce mi smucajn na gimkr ne rata..
sj hkrat mi prjatlce govorijo da bom itk prsla pa to sam doma je drgac.moj brt je tm sam on je itk ful pametn pa se ne uci tok pa ma lepe ocene pa stipendijo pa use(js je nam mela k nimam nc priznanj pa ce se tok trudm pa mi nc ne rata).

pocutm se k najvecj failure ob bratu in ze cel lajf se sam prkmerjam z njim k je res uspesn in nikol nism dovolj. k me nobrn za skor nc ne more pohvalt al pa bit ponosn name. pac bolse ocene mam k on u osnovki ampak to je sam obsedenost k mislm da se morm dokazat pa na konc je usen isto se zmer nam nikol dost doma..
pomoc prosim hvalaa<3
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

1
Jddjdhd
2
 
4
...........
3
 
6
Moviegirl
2
 
8
cutiepie
2
 
9
love.L.girl
6
 
10
Gilr1890
4
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hejj, odvisno kako hitro učiteljica popravi. ...
 
js bom sla na GFP se kdo?
 
Gfp
oojla js grem tud v kranj gfp na kero pa ...
 
hej, to je odvisno od tega kako hitro vam ...
 
ojj nam je rekla učitlca da bodo 19.2. že ...
 
Hej! Jaz sem šla na tekmovanje. Mislim ...
 
aaaaaaà
lookmovie je ful dobr in ma pri velik filmih ...
 
hejj, js sm tabornica, ampk ti bom useen ...
 
hejj, moj ortodont tut ni prevec zgovorn, ...
 
možno je da je to sam zobni kamen (glede ...
 
hej drgac ne se ozirat na starse kaj ti recejo ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
ko bota plesala ce se da se probej pogovarjat
 
Skrivna gospa božiček🤶
1 je tako ko mala punčka menja ko igračke ...
 
Skrivna gospa božiček🤶
gcc for sure