snofi
Naslednji Pil izide 8. maja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: SLEEPOVER s ful dobro prjatlco

SLEEPOVER s ful dobro prjatlco

1
bestie?
oj bom kr direktna:grin:

čez en teden bom z prjatlco prespala pri meni doma.
ful se ujemava in use pac ful dbest nazadnje k sva se slisale ni imela dobena od naju najboljse prjatlce:dancers:‍♀️
js bi bla z njo ful rada in nevem kako naj pridem do tega da bi je povedala al whatever..:confounded:
pa nevem kaj bo rekla in pac ful mi je nerodn cebptov se mave ful rade in use..


ful bom vesela ce mi kdo odgivori:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:




pa se neki bi vas uprasala ce ma kdo kaksno idejo kaj bi loh delale nvm sle v trgivine si kuple kej mechie.. nevem sploh nimam idej




prosm za help se posebi za ta prvo točko:point_up_2::point_up_2:


ful bom vesela:heart::heart::heart:
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Jst ti predlagam da pač direktno poveš če bi bla njena bestika. Če ti je nerodn, se spomn, da je najhujš če ti reče da ma drugo najbolšo. Sama sm tud bla v takm primeru, k me je ena vprašala če bi bla njena najbolša prjatelca, ampak sm mela drugo in sm rekla ne. Še zdej sva ful dobri prjatlci, ker ni zamerla. Če reče ne, to ni zato ker te ne mara.
Tvoja ideja je drgač dobra, pejta v trgovino, lahko pa tud kej pečeta, se igrata resnico ali izziv...
1
 
Bestie123
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej!
Lepo da bo prespala pri tebi.Poveš ji enostavno tako, kot poveš fantu(ne rečeš "ljubim te", se razumemo).Lahko ji rečeš da si vesela ker sta se spoznali, ji poveš da bi rada z njo ustvarjala čimveč spominov. lahko pa pokažeš z dejanji, pojdita skupaj v trgovino in si kupita ogrlico,zapestnico,majico... z napisom bff (verjetno veš, kaj je to , so pa ogrlice slaba kvaliteta;izkušnje) kupita še kakšne bombone, kokice za pripravo v mikrovalovki imejta filmski večer, pečita sladice npr. mafine, ustvarjajta, pletita zapestnice, uprizorita predstavo za starše, imejta modno revijo... na spletu je še kup idej,kaj početi če v google youtube utipkaš npr. kaj početiče ti je dolgčas.zabavajta se
lp.
2
 
rada svetujem
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lahk ji direktno poveš, tko k so že gor povedal. ampk recimo js svojih bestik nikol nism uprašala če bi ble bestike, kr smo tok close pa tok smo dobre prjatlce da itak vemo da smo bestike čeprou si nismo nikol tega direkt povedale. pač najprej smo ble sam prjatlce pol pa zmer bolše in ne vem, ni blo nikol potrebe po tem da bi se prou uprašale, ej a bi bla ti moja bestika, kr smo to nekak že vedle. zdej nevem kako je pr teb ampk nared tisto kar se ti zdi da je prou, mogoče je nerabš uprašat, ampk se sam prepust. pomoje če boš sam počakala da bosta tok dobri prjatlci, da bosta že vedle da sta bestiki, bo pomoje vajin friendship še tok bolši kr ne bo tko prsiljeno al kako bi temu rekla.
to je sam moje mnenje ti se pa sama odloč
shiney<3
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
model. to zveni kot da ji ne znaš povedat da si lezbijka in če bi bli skupi. pač bit best frend z nekom ni lih težko
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Prepričaj se, da na spletu ne objavljaš svojih osebnih podatkov in ne žališ drugih uporabnikov.

Svetovalnica


Objava:

Dam ali ne

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
0
Oli
Objava:

Srednja šola pooooomoč

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
0
Nikica55
Objava:

Brawl stars

Ogledov: 17 Odgovorov: 1
 
0
Pac ena ok.
Objava:

Zanima me

Ogledov: 21 Odgovorov: 1
 
0
3OKG
Objava:

PROBLEM

Ogledov: 22 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

ZAKAJ

Ogledov: 64 Odgovorov: 3
 
0
Help me
Objava:

Dvotaktni motor

Ogledov: 52 Odgovorov: 4
 
0
Objava:

ocene

Ogledov: 97 Odgovorov: 4
 
2
Pac ena ok. potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Zanima me

kako se vam zdi pac a vam je bols da je punca tak presuha pa bleda pac tko pa da nima prsi pa riti? (161 cmvelikost 33 kg teža (pa niam anoreksije ce mislote kr kem še kar nomlno)pac men je to ful vsec (na seb)
pa tko da se oblačim v temne barve oversized
rada bi vedla ker sama seb sem ful ušeč pa me zanima.
ful me zanima ce tko izstopam...(pac idgaf ce se slisim ko pick me(nism niti mal drgac) sam danes so punce bol tko 90% jih je pastcopy(nobenga nocm uzalt sam my opinion)))
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne objave

4
Just a person
3
 
5
Lonelygirl33
3
 
6
🐛 🐾
2
 
7
Kaja005
4
 
9
brunette
2
 

Zadnji odgovori v Svetovalnici

prvo mas 2 takta prvi je k gre bat gor svecka ...
 
pc gres tm nekam pd friends al kaj je no ...
 
idk same se odloči saj je tvoja
 
girl čisto vredu si
 
men je drugace to vsec pac js sm podobna ...
 
Hejj! Ful mi je žal, da tak pozno to vidim, ...
 
nevem npr baggie hlace pa majcka, al pa krilo&majcka,
 
pliss poglej si nab, da ti zdejle napisem ...
 
pomojem se tko mal zacnita obedve druzt z ...
 
LGBTQ zastave je mavrične barve
 
Ohh babyy ti mas cist lep body sam society ...
 
a ni to pr zgodovini pr izumih motor z notranjim ...
 
Hermiona Granger 💗
mene je strah da se bom mogla kje slečt za ...
 
Kokos🥥
itak da je vate. sam upraši ga če bi bla ...