Srednja šola
2
Ojlaa
A je kdo na konzervatoriju za balet in glasbo:kgbl(jaz bi bila na baletu) ali pa na umetniški gimnaziji za sodobni ples(svšgugl)?
Ker razmišljam da bi se vpisala v eno izmed teh samo me zanima kako je.
Oboje je v ljubljani. Jaz pa nisem iz tam, tako da me zanima kako je v dijaškem domu?
Ker razmišljam da bi se vpisala v eno izmed teh samo me zanima kako je.
Oboje je v ljubljani. Jaz pa nisem iz tam, tako da me zanima kako je v dijaškem domu?
Odgovori:
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
če si trenirala balet je bolje da greš na konservatorij, tam se boš veliko več naučila pa na konservatoriju ti nekateri predmeti odpadejo na gimnaziji za ples pa moreš imeti vse predmete pa še ni samo o baletu, vendar je tudi o ostalih plesih. o dijaškem domu se pa tudi jaz še zanimam tako da glede tega ne morem pomagati
3
Hvala, sicer treniram tudi aerial dance in pole dance, zaradi tega nisem sigurna.
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
ojj js mam prjatlco na baletu k trenira balet pač že ful doug. Pa tut ona se je odločala med tema dvema pa še u maribor je šla. Pač za kgbl rabš sprejemce in mislm da jih sam tko 8 sprejmejo pač balerin. Tko da se morš pač potrudt pa to pa res morš bit dobra sam pač sej če si do sm zdej pršla pol pomoje si. Pol je šla še v Maribor delat al neki in so ji pol iz obeh šol poslal pismo za neko stvar al je blo pa to za prejemce. no nism čist zih sam vem da pol u maribor ni mogla it ker je mela neki na kgblju na isti dan kt u mariboru. Sam mi je pa rekla da maribor so mal bl profesionalni. No ampak kgbl je rekla da je fajn sam ona ma šolo usak dan do šestih skor ampak to je k ma balet še pol. Tko da tut če boš šla vzporedno delat boš do šestih v lublani. No če greš vzporedno delat greš pa lahko na kero kol šolo sam da zravn še balet plešeš pač enako maš k une balerine iz kgblja sam da nimaš z njimi pouka ampak v uni šoli k si se upisala. Tko da basically maš na razpolago vse šole. No ta iz gugla pa nism zih sam vem da pač nimaš baleta pač use plese maš ampak sej če treniras pomoje ni problema sam mislm da rabš tut za to sprejemce nardit al neki da pošleš video sebe k plešeš. Nevem nism zih sam vem da samo z baletom ne morš gor ker to so bl te plesi nevem hiphop modern jazz pač to. Mislm sama se odloč pa pejt na informatiuce pa mal praši. Sam je pa oboje pač naporno ker maš treninge in vse to. Sam mislm da masta in kgbl in ta gugl plesna prilagojene predmete. Pač na kgblju nimaš športa ker maš že balet sam ga majo pa usi uni glasbeniki. Pa neki predmetov tut ni kokr vem. Tko da če bi rada mela geografijo pa kemijo pol ti ne priporočam na kgbl ampak pejt raj vzporedno. Mislm da je toto če pa maš še kkšno vprašanje palah prašaš.
4
Moj odgovor:
tacudna
potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica
pomocccc
Torj js mam zdj ene ful problemov in tko 0ac js usak dan jokam in mam neke mentalne probelem in js nevem kko nej neham jokat k oac usak dan vec jokam razlogou je oa vec npr sola, ocene, starsi... pol js se ful hitr navezem na enga cloveka tko tut u enm dnevu in pol kr nepmorm pozabt pa kr depresiuna sm pol in pac js mam dost crushou in tko in js ni sans da jih pozabm drgac tko ponavad mam 1 zdj mam enga in si snepam z nim sm je ful mal moznosti da se spet vidva kr sva se spoznala nekje na nekm potovanju pa sej je is slovenije pa zse sam tko no pol kko nej se naucim anglesk pac js neznam lih dobr in me je mal strah za ocene mate ksne ideje. pol pa see a maste ksno idejo za knjige cez pocitnice za 14 let stare bl kake romanticne al ne prevec hvalaaa pa lepe pocitnicee usmm
Vprašanje
Kako ocenjuješ rubriko Šport?
Všeč mi je takšna, kot je.
(153)
Raje kot novičke bi imel/a članek, ki se posveti enemu športu posebej.
(69)
Šport me na sploh ne zanima.
(119)





