snofi
Naslednji Pil izide 6. februarja
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Svetovalnica: Vprašanje o zgodbah

Vprašanje o zgodbah

2
The lost one
Helou!

Ne vem kam bi napisala tole vprašanje, ker so na svetovalnici obljavljena vprašanja o odraščanju, ljubezni itd. To pa se ne dotika nobene od teh tem, tako da prosim povejte mi, kam bi lahko napisla to vprašanje, če ne sem (če sem ne ustreza, seveda).

No ampak, zanima me ali je zgodba še vedno tvoja, če je ideja prišla od umetne inteligence. Pač jaz nimam idej za zgodbo, ampak bi jo zelo rada napisala. Torej sem vprašala Chatgpt za ideje in ene so mi bile všeč, ampak ali to pomeni, da zgodba ni moja? Pač a ni point zgodbe, da se rodi v glavi pisatelja/pisateljice ter jo ta lahko dodela s pomočjo drugih ljudi? Mogoče se pa motim. Hvala za odgovore!
 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Hej,
če si ChatGPT prosila samo, da ti da nekaj podatkov iz katerih bi ti ustvarila zgodbo potem je ta zgodba še vedno tvoja ker iz teh podatkov lahko sestaviš veliko različnih zgodb.
Če pa ti je celotno zgodbo napisal ChatGPT potem to ni tvoja zgodba.
Je pa možnost da iz podatkov ustvariš zgodbo res fajna da boš nekega dne tudi ti postala pisateljica.
Pisatelji in pisateljice so na začetku svoje kariere najprej tudi po spletu brskali in iskali kaj mladi, odrasli in otroci radi beremo. Nato pa so iz različnih knjig ki so jih prebrali dobili ogromno domišljije s katero so kasneje začeli ustvarjati zgodbe in celo dolge knjige.

Upam, da sem ti pomagala,

MEDVEDEK :bear:
1
 
Nisem vedela da se bo medvedek spremenil v tole. Oprosti
 
The lost one
Res hvala ti. In chtgpt mi ni napisal celotne zgodbe ampak samo idejo, torej nekaj podatkov, kakor si rekla. Glede medvedka pa je vse v redu.❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
pomoje ce ti je napisal samo ideje ni nic narobe, saj tudi ko beremo knjige je v kakšnih precej podobnih stvari, tudi pisatelji se iz zgodb ucijo jn iz njih crpajo navdih. Komaj cakam na tbojo zgodbo ce jo bos objavila!!!



Lepe počitnce, ginger210
1
 
The lost one
Hvala ti. Pa tudi rebi lepe počitnice.❤️
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Point zgodbe je da izhaja iz pisateljeve/čine domišljije. Seveda pa lahk AI uporabljaš za inspiracijo... Men je sicer najboljše iz lastne domišljije, sam dobim inspiracijo iz rl. Pa fanj je če poveš da je bil vsaj delček ideje AI...
Komaj čakam da preberem zgodba :D
1
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Sporočilo pred pošiljanjem še enkrat preberi in premisli, kako bi se ti počutil, če bi ga prejel.

Svetovalnica


Objava:

Menjava vzdevka

Ogledov: 45 Odgovorov: 3
 
0
Sadgirl
Objava:

Popularnost in privlačnost

Ogledov: 111 Odgovorov: 2
 
3
stella
Objava:

kako začet pogovor?

Ogledov: 88 Odgovorov: 1
 
1
Strahec
Objava:

Zloben dedek (nono)

Ogledov: 121 Odgovorov: 3
 
2
hejla
Objava:

slovenščina

Ogledov: 76 Odgovorov: 2
 
0
gyat
Objava:

samoza

Ogledov: 175 Odgovorov: 1
 
0
Bbf, žalost , v šoli,
Objava:

Ime mi je Klara

Ogledov: 74 Odgovorov: 5
 
0
Bbf, žalost , v šoli,
Objava:

Ime mi je Klara

Ogledov: 25 Odgovorov: 0
 
1
Sadgirl potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Popularnost in privlačnost

torej jaz nism ne eno ne drugo iz naslova. nisem glih ful grda, lepa pa nisem. sem "piflarka" in tudi "good girl" ampak taka pac sem. popularne punce iz razreda me ne marajo in imam eno najboljso prijateljico (recimo, da ji je ime Ana) v razredu. Ana je atractive in je res velik fantov vanjo, mela je ze fanta, zna se z njimi pogovarjat in ress velik jih je vanjo. ne zmisluje si ker sem jih ze vec vidla. vanjo je tut en moj dolgoletni crush. pac nisem ful vanjga ampak sem full ljubosumna ker se skos beki pogovarjata pa neki. ampak itak z njim nimam sans zato sem ji ga prepustila ceprav ona sploh ne ve da sem vanjga. torej mislim da se noben fant nikoli ni bil vame. to ful boli k gledam filme pa berem pa vsi dobijo neko ljubezen. pa v real lifu tut. ne vem zakaj sem tok nepriljubljena pa neprivlacna za fante. kaj naj nardim? res sem ljubosumna na prijatelhico in pocutim se neprivlacno in grdo.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Vprašanje

Kako bi ocenil/a letošnje teme za Ti&jaz?
So zelo zanimive in aktualne.
(115)
Nekatere so mi všeč, ne pa vse.
(143)
Ne preberem Ti&jaz.
(47)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori v Svetovalnici

Hej! Zamenjava imena je možna ampak moraš ...
 
nomores lahko sam tko da si naredis nov profil
 
hejla....ne se sekirat....drgac pa sem tistega ...
 
Globji pomen moraš poiskati sam če ga želiš ...
 
AuroraBorealis
Hojla, Povej staršem, ker si noben ne zasluži ...
 
Hejla, verjamem, da ti je težko in tudi ...
 
Hej! Tudi sama sem imela obdobje, ko se ...
 
Hej! To je res težka situacija v kateri ...
 
frtgjrz
js iskreno sem se delala da nocem da zve,anpak ...
 
Guuuuurl
a? nevem kaj s tem mislis napis kej vec podatkov ...
 
Guuuuurl
a? nevem kaj s tem mislis napis kej vec podatkov ...
 
uprasi chat gpt
 
What??? A res? Groza! No, v prvi vrsti, ...
 
Povej jim, kaj se ti je zgodilo. Želim ti ...