ZA LASTNIKE LJUBLJENCKOV

Pls preberite (pomoznosti se odgovorite...) tisti ki imate doma hisnega ljubljencka in ste ze bili pri veterinarju... Se posebej tisti ki imate macko... Mi mamo doma macka k je zaceu sepat (zdi se mi da ma zlomljeno, zvito yacko pri gleznju...) In zdj ga hocm pelat k vet... Zanima me kolk to stane? Npr ce ma zmlomljeno nogo in vsr pregledajo, zaceljo nogico... A to stane vec k 200e? Nikjer nenajdem cenika za skofjo loko ampk okj. Zdj bi rada da bi napisali k ste prvic peljal ljubljencka (ni treba macka ampk mi bi bl pomagal) k pregledu. Ce mi lohk npr poveste: 1. peljala sem mucka na kastracijo v Škofjo Loko in je stala 60e
2. Mi smo dali psico sterelizirat nekam v maribor in je stalo 200e...
Pac neki tazga...K mi bi ful pomagal. Pa pls napiste ce ste bli v skofji loki.... Hvala ce bo kdo napisou... Kr me res skrbi kr smo v druzino bl 'revni' in ce bi prslo tko 500e nwm ce bi kdo sploh ga peljov mucka k vet... Upm da veste kaj sm mislna... (prou mi bi prsli tud kolk so bli kksni pregledi, cepljenja...)
Res hvala tistim k bi mi pomagal
Moj odgovor:

Svetovalnica
Poljubljanje
No ja jutri se dobimo (se kr na samem ma tko da nism prov zaklenjena z njim)
Kako naj se poljubim z njim,
Pac smo se zmenli da prvo brez jezika in pole lahko.
Ku se poljublja vec casa rez jezika, ku pac ne stekam pa sm pogledala povsot.
Kako in kdaj koncas poljub in kaj reces po temu.
Aja pa kako ves ce je pravi trenutek, pac sej pomoje bom samo cakala da on naredi prvi korak, vsja tko je blo do zdej z njim.
A se vam zdi da je boljse da drugi izvejo (druzine ne se ampak tko drugi ljudje s sole al pa tko).
Sej ne hodi na isto solo ku js ma je v sorodu z eno mojo prjatlco, in to sm zvedla sele pole. Ona sploh neve.
Pomoje bi tko da ce izvejo pac izvejo, samo bom puskusla da nevejo s kom sem, samo da mam fanta al pa kaj takega kaj se vam zdi?
Sorry ku je tko dolgo ma se tresem in imam metuljcke pa se sm ful zivcna, ves ku ma lep glas jojjj
Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.