snofi
Naslednji Pil izide 4. aprila
Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka .: Za pilov zabavnik (nagradna igra)

Za pilov zabavnik (nagradna igra)

4
Ojla, upam, da nisem prepozna. Če pa sem; Nima veze =))

Naslov: Vez z naravo

4. Maj 2024

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Preden na spletu karkoli objaviš, se vprašaj: ali objava vsebuje karkoli, česar ne bi želel deliti s popolnim neznancem na cesti?

.


Objava:

Veččleniki ahahah

Ogledov: 7 Odgovorov: 1
Pred 23 urami
2
Objava:

Khm...

Ogledov: 108 Odgovorov: 1
23. Januar 2025
0
Objava:

Ahah

Ogledov: 108 Odgovorov: 1
23. Januar 2025
2
Objava:

sam testiram

Ogledov: 146 Odgovorov: 3
11. Januar 2025
2
Objava:

erm dokaz lmao

Ogledov: 232 Odgovorov: 1
19. Oktober 2024
4
Objava:

Memi o pisanju~1. del

Ogledov: 212 Odgovorov: 1
19. Oktober 2024
5
Objava:

Lol

Ogledov: 161 Odgovorov: 2
19. Oktober 2024
3
Objava:

Bla bla bla

Ogledov: 226 Odgovorov: 1
30. September 2024
2
Ja no debela sm potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

?sm anoreksična?

ojlaaaa zadne case mam vs cs filing da sm debela in hrana se mi je zacela fulll gabit in pc orou ne morm je pogoutnt kt da bi jedla stiropor al oa kej tazga pa brez nje lah zdrzim pou dneva oa se pocutm sito sam idk mene pol sosolke silijo da usaj kej pojem in mi je ful bad ker pac me ne razumejo ker se mi hrana tok faking gab da bi sla sam naravnost bruhat. idk ce je to povezan s tem da mislm da sm debela sam VEDNO ko jem pomislm kok kalorij sm zauzila pa kako se je moj trebuh zvecu al pa ce ne jem sm res ponosna nase. pc nvm a je to zacetek anoreksijeer aghhhhhhh aja oa ne skrbet sm ful oretezka za svoja leta 50kg pa velika sn 165cm
Pred 1 uro

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

Obvestila

29.1.2025
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE

Naročniki revije Pil, pozor!

Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.

Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.

Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.

Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija

Vprašanje

Kakšna se ti zdi moda v Pilu?
Všeč mi je tako, kot je.
115 (35%)
Dovolj bi bile 2 strani, ena za punce in ena za fante.
130 (39%)
Bolj so mi všeč kompletni stylingi, ne posamezni kosi oblačil.
87 (26%)

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Aktualne neobjavljene objave

Neobjavljeni forumi

AGHHHHHHHHHHHH KAVI WTFFFFFF JE TOOOOOOOOOOO ...
Pred 23 urami
Pojma nimam. Kako sploh prideš sm?
24. Januar 2025
😊
23. Januar 2025
4 pac poleg svojga naj lika bi zelela sedet ...
23. Januar 2025
A nee... js sm bla že kle večkrat, sam ne ...
23. Januar 2025
hejjjjjjj
19. Januar 2025
hajj
11. Januar 2025
hehehehehehehehe
4. December 2024
To je disneyland?? Ful je lepo❤❤ btw ...
21. Oktober 2024
jaaaaaaa rdeča jeee sam men kaže da je mavrična ...
19. Oktober 2024
bahahaha js sm tista k grem guglat tho😌
19. Oktober 2024
😄
19. Oktober 2024
You say you're sorry, well I bet you are ah ...
1. Oktober 2024
abhah yk im choosing 10 😭😭
29. September 2024