Frizura 5 del





Odgovori:
Js tok lovam to!!
<333333333333333333333
A boš frizerka?
Res bi morala bit!
Tajči
Za frizerko pa se ne vem razmišljam tud tko da bomo še videl:))
<333333333333
Jaz sem včasih hotela biti frizerka, ampak verjetno ne bom, ker nisem dovolj dobra, še zdaleč ne tako kot ti. Maš moj like, spremljam tvoj blog o frizurah!
Pa full ti hvala za to<33












Moj odgovor:

Svetovalnica
Film,igralci
hvala

Obvestila
DODATNE UGODNOSTI ZA NAROČNIKE
Naročniki revije Pil, pozor!
Na Pilovi spletni strani imate naročniki revije posebne ugodnosti. V klepetalnici lahko z drugimi naročniki klepetate v ločeni sobi klepetalnice, ustvarjate teste v Galaksiji testov ter na vseh forumih objavljate fotografije in risbe.
Vse, kar potrebujete za aktivacijo ugodnosti, je naročniška številka.
Naročniško številko dobiš na e-poštni naslov, ki si ga vpisal/a na naročilnico. Dostop do dodatnih vsebin za naročnike lahko aktiviraš tudi tako, da vpišeš ime in priimek plačnika naročnine (to je najverjetneje eden od staršev oz. skrbnikov). Če številke nikakor ne najdeš, piši na revije@mladinska-knjiga.si in ti bomo pomagali.
Kam vneseš naročniško številko? Klikni desno zgoraj na svoj vzdevek in izberi “Dostop za naročnike” ali pojdi direktno na povezavo https://www.pil.si/mojprofil/aktivacija.