Ikona Ikona Ikona Ikona
pepca oblacek

značka Hvalilnica: Natečaj -girl 6666

Natečaj -girl 6666

22
hajj
(ignoriramo uro) toto risanje je blo nagrada po ucenju fizike souuu...:night_with_stars::smoking::notes: zbrala sem te emojije, ker so me tak na vegas spominjali (also hotla sem narisat french cafe za ono kavico kao pa obupala)
tak da ja, malo doodle stil sicer (v prihodnosti possibly dopolnim)

 

Odgovori:

Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
uau ful lepo<33 lol ti se učiš ponoči, rišeš ponoči, pa si na telefonu ponoči bahaha
vsec mi je<33
2
 
jaa ce je lazje tak, ce spim vsako popoldne lol
 
hehe kul<333
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Girllll to je tak dobro i swearrr<33 ce bi jaz probala kaj takega narisat bi izpadlo kot izdelek pri likovni od mojega sosolca:pray:
0
 
aww hvala<3 pa zih ful vreji rises (tak neomo komentirali da sem to delala ob enih vjutro)
 
nahhh bolse da ne vidiš mojga delovnega zvezka za mat🙏ALSO JAA PREJ SEM RAČUNALA KDAJ SI OBJAVLAA🙏🙏
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Gurlll obožujemmmm ful je lepoooo
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
vavvvv superrrrrr love itttt<33!!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
0
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
lovammmm:heart_eyes::heart_eyes:
1
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
Loona!? Omg nisem vedla da tok lepo rišeš:sob::pray:. omg nadarjena si. zakaj si pametna, nadarjena,... o hlena. js pa nč od tega hahah. no fullll je lepo. se pa strinjam z frog_431 lol
0
 
Ja ande
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
wow no hate sam kje je mesto?
0
 
ja sej tema njene slike je las vegas in las vegas je mesto (sori k odgovarjam namest nje)
 
Sej je ok
 
pač bl vegas aesthetic yk
 
Aaaa okk
 
Zabaven odgovor
Najboljši odgovor
Super odgovor
Dober odgovor
Odgovor
Neprimeren odgovor
Nerazumljiv odgovor
o demnn girlll, kako? ful je dobr res<3
0
 

Moj odgovor:

Vsebina odgovora:
Vzdevek:
Na spletu bodi vedno prijazen in ne deli svojih osebnih podatkov.

Hvalilnica


Objava:

Stroj za kokice

Ogledov: 19 Odgovorov: 0
 
1
Objava:

Stroj za kokice

Ogledov: 11 Odgovorov: 0
 
0
Objava:

To naj bi bilo 3. del

Ogledov: 19 Odgovorov: 1
 
1
Torbica
Objava:

Kje lahko kupim to torbico?

Ogledov: 24 Odgovorov: 1
 
0
Objava:

To naj bi bilo 2. del

Ogledov: 35 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

To naj bi bilo 1. del

Ogledov: 45 Odgovorov: 0
 
2
Objava:

Makaroni

Ogledov: 74 Odgovorov: 3
 
5
Alice_ in _Wonderland potrebuje pomoč ali nasvet v
Svetovalnica

Pač en problem

Hey,

Pač js sm pred kratkem zvedla in sem prepričana da imam sindrom Alice in Wonderland (ja vem da se slisi izmišljeno ampak če ne veš kaj je to si poglej na Google). Pač mene ful zanima kako naj to povem staršem. Btw pač pred enim letom sem staršem rekla da včasih pred spanjem vidin vse ful oddaljeno. Ampak takrat niso vedl zakaj je to. Zdej sm pa js ugotovila in me zanima kako nej povem staršem.
 

Vpiši se


Nov uporabnik | Pozabljeno geslo

POIŠČI PILOVCA/KO

Pogosta vprašanja

Iščeš odgovore na vprašanja, kot so "Kako se naročim na revijo Pil?", "Kako se registrirati?", Kakšna so pravila obnašanja na Pilovi spletni strani?" in "Kam vnesem naročniško številko?" Klikni na spodnji gumb in najdi odgovore!

Zadnji odgovori

kul js sm mela skor isto idejo za blog pa ...
 
i guess da je to najdaljša objava..
 
jazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
 
Heej! Mogoče bi ti to pomagalo: https://www.longchamp.com/cz/en/products/handbag-l-L16260
 
O vavvv ful lepo
 
omajgaaaad kuk maš lepe nohteeeee. jst si ...
 
narisala sm ga z zažganimi zobotrebci
 
omg ja, 10 letna js je bla nora na njega, ...
 
o maj gat gorl! misnla sm da sploh ne bos ...